Вопрос и ответы на него

Чи можу я позачергово атестуватися у 2014-2015 н.р., якщо чергова атестація пройшла у 2012-2013 н.р.?

Linda Linda
У 2013році я проходила чергову атестацію на вищу категорію.За результатми в міжатестаційний період була подана схвальна характеристика, всі умови атестації мною було виконано, претензій з боку методиста та членів атестаційної комісії до мене не було. Під час засідання АК керівником навчального закладу членам комісії було сказано про те, що він небажає, щоб в мене була вища категорія. В АЛ записано, що відповідає займаній посаді та підтвердити квал.кат. спеціаліст першої категорії. При таємному голосуванні виявилось, що 6 - "за" , 0 - "проти" та 1 - "утримався". На моє запитання, пояснити мені такий результат, була відмова керівника і сказано про моє право атестуватися через два роки. На апеляцію не подавала, хоча і дуже шкоду, просто неготова була до такого результату.Тепер мною написано заяву на позачергову атестацію, але від мене вимагають обгрунтування позачергової атестації. Чи мають право вимагати від мене обгрунтування і яка правомірність таких дій атестаційної комісії та керівника?

Наталія
Вам було б бажано раніше потурбуватись про це питання й направити запит до МОН. Я такий зробила в вересні, через два тижня прийшла офіційна відповідь (спочатку електроною поштою, потім звичайною). Відповідь : так, якщо працівник атестувався в 2012-2013н. р., то він може позачергово, за власним бажанням, атестуватись в 2014-2015 н.р. Чому я говорю про офіційний запит? Тому що справді, атестаційні комісії часто говорять. що повино пройти два академічні роки, а не навчальні. Тому офіційна відповідь - кращий аргумент. Але з огляду на те, що на відповідь треба очікувати певний час, а остання подача заяв на атестацію - вже за два дні (до 10 числа), то Ви можете не встигнути.

Наталія
Обгрунтування для заяви на проведення позачергової атестації на підвищення категорії не потрібно

Linda Linda
Дуже дякую за обширну відповідь, але, враховуючи, що згідно Положення списки викладачів, що атестуються уточнюються до 20 жовтня, запит до МОН я спробую дати, може ще встигну отримати відповідь. Як Ви гадаєте?

Наталія
Обов'язково давайте. Принаймні, Ви нічого не втратите. 24 вересня я відправляла, 2 жовтня отримала електонну відповідь, 4 жовтня - поштою. На сайті МОН є зразок - форма письмового запиту на отримання інформації для фізичних осіб. Успіхів!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua