Вопрос и ответы на него

Чи можу я атестуватися як вчитель?

Tatiana Pokotilo
У школі працюю з 2006 року практичним психологом (за дипломом спеціальність Біолог.Практичний психолог.). Як психолог у 2010 році проатестувалася на ІІ категорію. З 2012 викладаю основи здоров'я. Курси з основ здоров'я я прошла у 2013 році (сертифікат дає право викладати основи здоров'я, а не атестуватися), курси психологів 2014 р. Згідно п.3.25 атестуватися як вчителю у 2015 році відмовлено аргументуючи тим, що "вчитель" і "практичний психолог" це різні посади згідно яких атестація на посаді психолога не поширюється на інше навантаження.
Чи можу я атестуватися як вчитель основ здоров'я згідно п.3.26 типового положення про атестацію педагогічних працівників (фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту)?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, ви можете атестуватись, адже ви працюєте вчителем і відповідно повинні бути проатестовані як вчитель.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!