Вопрос и ответы на него

На яку категорію я можу претендувати після захисту кандидатської дисертації?

Alexs
Мій стаж роботи 9 років і я маю першу категорію. у Літній період я отримав диплом кандидата педагогічних наук за напрямом соціальна педагогіка. Зараз працюю заступником директора з виховної роботи та викладачем фізики на 0,5 ставки у технікумі. Чи можу я претендувати на вищю категорію та чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації для цього?

Наталія
Можете. Не потрібно.
Див. Типове положення про атестацію:
п.3.28. Педагогічні працівники, яким у міжатестаційний період
присуджено наукові ступені або присвоєно вчені звання, атестуються
без попереднього проходження підвищення кваліфікації, якщо їх
діяльність за профілем збігається з присудженим науковим ступенем
або присвоєним вченим званням.
{ Пункт розділу III із змінами, внесеними згідно з Наказом
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту N 1473 ( z0014-12 )
від 20.12.2011 }
п.4.7 ...педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами
конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними
органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або
почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з
наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються
без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних
категорій та строку проведення позачергової атестації.

Наталія
Ви можете претендувати на вищу категорію та звання "старший вчитель", наступного року на звання "вчитель-методист"(для неї потрібно, щоб вища категорія вже була призначена)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!