Вопрос и ответы на него

Як визначити поняття "дата атестації"?

crab55
Згідно типового положення про атестацію п. 3.18 "Особи, прийняті на посади педагогічних працівників після закінчення вищих навчальних закладів, атестуються не раніш як після двох років роботи на займаній посаді". Як правильно рахувати 2 роки роботи: вони мають бути до 20 жовтня (кінцевого терміну затвердження списків працівників, які атестуються) чи до дати проведення засідання атестаційної комісії?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Від дати прийняття на роботу. Наприклад, прийнято на роботу 01.09.2013 року, 01.09.2015 року - 2 роки. Отже, особа може атестуватися у 2015/2016 н.р.

crab55
а якщо прийнятий на роботу 20 жовтня 2012 року, 20 жовтня 2014 року - 2 роки, то я можу атестуватися у 2014-2015?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не бачу проблеми провести атестацію.

crab55
Щиро дякую!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!