Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Чи є обов'язковим проходження курсів підвищення кваліфікації для годин варіативної частини?
Вопрос и ответы на него

Чи є обов'язковим проходження курсів підвищення кваліфікації для годин варіативної частини?

Саня Тимошенко
Чи обов'язковим є проходження курсів підвищення кваліфікації для годин варіативної частини?

Віктор Шпаченко
Ні. Це потрібно лише для предметів інваріантної частини.
3.11. Пункт 3.20 викласти у такій редакції:
"3.20. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне
навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета,
який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна
кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне
навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення
кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної
середньої освіти.". Н А К А З 20.12.2011 N 1473

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!