Вопрос и ответы на него

Чи можу я атестуватися?

Юлия
Я працювала в школі з 2006 по 2010 рік вчителем математики та інформатики, з 2010 і до сьогодні працюю вихователем в дитячому садку. В 2012 році закінчила університет за спеціальністю вчитель математики та інформатики. Чи маю я право атестуватися на "спеціаліста ІІ категорії", чи потрібно перед атестацією пройти курси, якщо атестуватися в 2014-2015 навчальному році?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ви можете проатестуватися на ІІ категорію, курси потрібні. Можна навіть на І категорію :)

Юлия
Дякую за відповідь! А чим це я можу підтвердити адміністрації ДНЗ, тому що мені сказали я не можу отримати ІІ категорії?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це підтвержується тим, у ДНЗ була крайня необхідність прийняти вас на роботу без належної освіти, оскільки не вистачало кадрів, тобто у вашій місцевості на момент прийняття вас на роботу не були підготовлені в необхідній кількості вихователі ДНЗ. У такому випадку застосовується п. 3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими
навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.
А відповідно до п. 4.8. Педагогічні працівники, які не мають повної вищої освіти
й працюють на посадах педагогічних працівників, після отримання відповідної повної вищої освіти атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст другої категорії" за наявності стажу роботи на педагогічній посаді не менше двох років; "спеціаліст першої категорії" - не менше п'яти років; "спеціаліст
вищої категорії" - не менше восьми років.

Висновок:...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Висновок: проатестуватися на ІІ категорію реально, за І варто побототися. Курси потрібні.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!