Вопрос и ответы на него

Как аттестоваться по двум предметам?

Ирина Буцкая
Я прийнята на роботу як вчитель світової літератури. Я учитель світової літератури з 2003 року, з 2005 року викладаю ще й англійську мову (два предмета за фахом). Вперше атестувалась у 2006, потім у 2009. Обидва рази в атестаційному листі вказувалась посада "вчитель світової літератури та англійської мови". У районному відділі освіти завжди казали, що категорія розповсюджується на всі предмети за фахом і не хотіли змінити запис у трудовій книжці щодо двох предметів. Цього року я атестуюсь на вищу категорію та присвоєння звання "старший учитель", директор каже, що запис у трудовій "прийнята на посаду вчителя світової літератури та англійської мови" зроблений лише у 2011 році. Зараз пишуть два атестаційні листи і в кожному вказують стаж на займаній посаді. Це впливає на мою кваліфікаційну категорію з англійської мови. Але ж я працюю вчителем двох предметів з 2005 року. Поясніть, як потрібно діяти, щоб проатестуватись з двох предметів і отримати вищу категорію та звання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не бачу потреби оформляти два атестаційні листи, адже вчителям української мови та літератури оформляється один атестаційний лист. Учителям рос.мови та світової літератури також заповнюється один атестаційний лист. Чим ви відрізняєтеся, якщо у вас записано в трудовій, що ви вчитель світової літератури та англійської мови.

Ирина Буцкая
Проблема в стажі, оскільки я прийнята роботу як вчитель світової літератури, а англійську мову почала викладати пізніше. Запис у трудовій не робився, бо категорія розповсюджується на все навантаження вчителя. Пізніше все ж таки мене перевели на посаду вчителя світової літератури та англійської мови, але аж у 2011 році. Виходить всього 3 роки, а це не дає право на присвоєння звання. Можливо я неправильно розумію, чи дирекція щось не так трактує. У документах написано заповнювати два атестаційних листи і вкожному потрібно вказувати стаж на посаді.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Немає ніяких проблем, має бути один атестаційний лист. Декілька атестаційних листів заповнюється тоді, коли педагог обіймає декілька посад: 1) вчитель; 2) вихователь гпд; 3) керівник гуртка; 4) педагог-організатор тощо.

Ирина Буцкая
Я викладаю два предмета. Дирекція хоче дати два атестаційні листи, щоб в одному був запис "клопотати про встановлення звання старший вчитель" , а у другому - ні. Чи буде в такому разі розповсюджуватися дорлата за звання на два предмети, які я викладаю? Дякую за відповіді.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це - маразм.

Атестаційний лист має бути один, або атестація має бути з одного предмета, якщо не хочуть в одному листі атестувати з двох предметів.

Звання "старший вчитель" присвоюється як вчителям вищої, так і першої категорії.

Чому ж тоді не заповнюють два атестаціні листи на вчителів української мови та літератури, 10 - на вчителів початкових класів? Чому вчителю укр.мови та літератури звання присвоюють одне?

Немає нічого більш складного, ніж боротися з тупістю деяких атестаційних комісії.

Ирина Буцкая
Доброгодняще раз! Знову теж саме запитання.Сьогоднізздиректор сказав, що ватестаційному листі не можна писати два предемета, оскільки згіднопункту 3.20 сказано тільки про один предмет(тобто атестуватися з одного предмету), але і категорія і звання розповсюджується на всі предмети, які я викладаю. Наступне запитання: прийнята я на роботу 2003 року і запис у трудовій "вчитель зірубіжної літератури" і тільки в 2011 роцізробили запис "перевести на посаду вчителя світової та англійської мови".Цим записом вони мотивуюють відмову від звання з англійської мови (немає 8 років). Поясніть, будь-ласка, ще раз,чи дійсноі категорія і звання будутьрозповсюджуватися на всі предмети і чи дійснозапис у атестаційному листі треба керуватися тільки записом у трудовій (англійську і викладаю з 2005).

Вилен (МОДЕРАТОР)
Сьогодні директор сказав, що в атестаційному листі не можна писати два предемета, оскільки згіднопункту 3.20 сказано тільки про один предмет(тобто атестуватися з одного предмету), але і категорія і звання розповсюджується на всі предмети, які я викладаю.


- А це означає, що вас мають проатестувати з одного предмета і привоїти вам звання, при цьому категорія та звання будуть розповсюджуватись на всі предмети, які ви викладаєте та з яких пройдено курси.

- Вчитель, незалежно від кількості предметів, які викладає, повинен мати один атестаційний лист. Другий атестаційний лист виписується, коли педпрацівник поєднує декілька різних посад: вчитель та вихователь ГПД - 2 атестаційні листи; вчитель, педагог-організатор, керівник гуртка - 3 атестаційні листи, керівник гуртка, вчитель, вихователь ГПД - 3 атестаційні листи.

- Знаю вчителів, що викладають 7 предетів: їм що 7 атестаційних листів за вашою логікою виписувати?

Ирина Буцкая
Доброго дня! Ще одне запитання. Згідно наказу МОНУ " про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти" від 15.04.93 р. розділ V, п.24 сказано, що тільки категорія розповсюджується на оплату праці, а про звання ні слова."Підвищення ставок заробітної плати за звання, присвоєні за
наслідками атестації, здійснюється лише за період роботи на
посадах, на яких були присвоєні відповідні звання". З цього можна зробити висновок, що оскільки в моєму атестаційному листі в посаді буде вказано тільки вчитель світової літератури, то на години з англійської звання не розповсюджується? У п. 3.25 "Типового положення про атестацію" також вказано про те, що розповсюджується тільки категорія, про звання ні слова. Поясніть, будь-ласка.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua