Вопрос и ответы на него

Чи можлива атестація за відсутності курсів?

Lora
Вчитель не може пройти курсову перепідготовку до підсумкового засідання атестаційної комісії, але є можливість пройти курси влітку.Чи можна проатестувати вчителя?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Курси мають передувати атестації, логічна атестація в наступному навчальному році.

вчитель
По этой теме дополните. Учитель не смог пройти курсы до комисии. Но уроки провел, предметные недели провел, внеклассные воспитательные мероприятия провел, в печатных изданиях опубликовал свой опыт, на ярмарку пед.идей представил свой обобщенный опыт в виде методического пособия и т.д. и т.п. (Аттестуется на методиста.)
На следующий год прошел курсы. Уроки, недели, дополнять и переиздавать опыт (брошюру) и т.д. проводить еще раз или должно "пойти в зачет" прошлогоднее?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Під час атестації враховується весь міжатестаційний період, а не лише рік атестації. Хіба вчитель уроки проводить, предметні тижні, позакласні заходи... з інтервалом рік через п"ять?

Ирина
Поясніть, як мені бути в подібній ситуації? Я викладаю 4 предмети : біологію,основи здоров"я,природознавство та медицину (Захист Вітчизни - група дівчат).Завтра засідання атестаційної комісії,а курси з основ здоров"я лише в кінці травня ( з усіх інших предметів я пройшла курсову перепідготовку).Як мене мають атестувати,чи також потрібно відкласти атестацію на рік?????

Вилен (МОДЕРАТОР)
а ви вчитель основ здоров"я за посадою?

Ирина
ні,вчитель біології .(А на платіжці пишуть біології/ОБЖ.Я вже втомилась розповідати адміністрації,що такого предмета немає в шкільному курсі декілька років)

Вилен (МОДЕРАТОР)
ну так атестуйтеся з біології та живіть спокойно:)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua