Вопрос и ответы на него

Чи потрібно мені проходити курси підвищення кваліфікації?

Дмитро
Поясніть пункт 1.7. (ІІ абзац) Положення про атестацію. Я атестувався в березні 2012 року (початок роботи - 2007 рік). Атестацію пройшов але курсів підвищення не проходив (за новим положенням пункту 1.7). Зараз на 7-му році мене змушують все ж таки пройти курси підвищення кваліфікації... ???? Чи потрібно?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Курси потрібно пройти у 2016/2017 н.р.

Дмитро
Дякую. я так само вважаю. однак відділ освіти наполягає, говорячи про перевірки КРУ і вирахування за попередні роки..???

Вилен (МОДЕРАТОР)
Коли ви закінчили ВНЗ місяць і рік?

Дмитро
Липень 2007

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ха-ха, дивуюсь я часом нашим управлінцям. Курси підвищення кваліфікації (у вашому випадку диплом як курси) дійсні 5 років --- для атестації необхідно мати чинні курси --- на момент атестації (у березні 2012 року) ваші курси були чинні --- термін дії атестації - 5 років, тобто до березня 2017 року --- ніяким чином неможливо припинити рішення атестаційної комісії, окрім дострокової атестації за бажанням працівника для підвищення категорії або за ініціативою адміністрації у зв"язку з погіршенням якості виконання посадових обов"язків.

Дмитро
)) дякую.

Дмитро
За скільки до атестаційного періоду потрібно проходити курси?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Курси мають бути чинними на момент атестації, тобто ДО атестації ВІД дня видачі свідоцтва про проходження курсів має пройти менше 5 років.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua