Вопрос и ответы на него

Як атестуватися, якщо суміщуєш посади?

Inessa Mi
"При суміщенні працівниками педагогічних посад в одному навчальному закладі їх атестація здійснюється з кожної із займаних посад".
Запитання! В який термін потрібно пройти атестацію з обох посад? За освітою я практичний психолог. Працюю в закладі з 2008 року і суміщаю дві посади - практичний психолог і методист з профорієнтаційної роботи. Як психолог вже атестувалась, а як методист - ні. До якого часу мені потрібно пройти атестацію? Буде вважатися порушенням, якщо в цьому році я атестуватися, як методист, ще не буду? Мені сказали, що обов'язково потрібно пройти атестацію в цьому (2013-2014) році, але ж положення прийнято у грудні 2011 року!? Десь чула, що потрібно пройти атестацію протягом п'яти років..., тобто до 2016-2017 р.р. І ще... В який термін мені потрібно пройти курси підвищення кваліфікації, якщо працюю з 2008 року? Як психолог, на курси їду на початку 2014. Коли потрібно пройти курси, як методисту??? Дякую за відповідь!!!

Татьяна
Маю дві повні вищі педагогічні освіти, одна з яких - логопед. У 2011 році перейшла на посаду логопеда. Маю вищу кваліфікаційну категорію як вихователь спецгрупи та педагогічне звання "вихователь-методист". На посаді логопеда не атестувалася, стаж роботи 5,5 років. Яка кваліфікаційна категорія за мною зберігається, на яку кваліфікаційну категорію мені атестуватися як логопеду?

За нормою пункту 3.22 Типового положення, починаючи з 30 грудня 2010 року, за педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, за наявності відповідної фахової освіти зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) до наступної атестації. Кваліфікаційна категорія зберігається як при переході з одного навчального закладу до іншого, так і при переході з однієї посади на іншу у цьому самому закладі.

Як зазначено у роз’ясненні на попереднє запитання, встановлення найнижчої кваліфікаційної категорії (тарифного розряду) педагогічному працівнику високої кваліфікації, який має відповідну фахову освіту і переходить працювати на іншу педагогічну посаду, суперечить...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!