Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Які особливості присвоєння звання "старший учитель" у спеціальній школі?
Вопрос и ответы на него

Які особливості присвоєння звання "старший учитель" у спеціальній школі?

Оля
Чи має право на присвоєння педагогічного звання "старший учитель" вчитель вищої категорії у спеціальній школі (корекції розумового розвитку) зі стажем роботи в ній 20 і більше років без спеціальної освіти, але з курсами підвищення кваліфікації дефектологічного факультету Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка? Відповідно до пункту 5.3 Типового положення чи є якісь особливі вимоги. ДЯКУЮ.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!