Вопрос и ответы на него

Чи маю я право атестуватись як вихователь ДНЗ?

Юлія
Доброго дня. Я працюю вихователем ДНЗ 7-Й рік. Була нагородженна грамотою(є відзнака в трудовій). Маю вищу педагогічну освіту освіту за спеціальністю "Українська мова і література"(диплом спеціаліста).В 2011 році проходила чергову атестацію в нашому садочку. Мені сказали що я не зможу атестуватись ні на яку категорію тільки на "відповідність посаді якій займаю",незважаючи на всі мої успіхи у роботі. Цього року я вступила до вузу для отримання 2 вищої педагогічної освіти на спеціальність "Корекційна освіта.Логопедія." І знову мені сказали що я не зможу розраховувати ні на жодну з категорій,як вихователь. Невже 2 такі серйозні педагогічні освіти не дають права вихователю кар'єрно зростати.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Педпрацівнику, який ВІДПОВІДАЄ ЗАЙМАНІЙ ПОСАДІ, обов"язково присвоюється категорія (за умови наявності вищої освіти), або тарифний розряд (якщо вищої освіти немає). Таким чином, ще у 2011 році вам повинні були присвоїти категорію.

Юлія
Дякую,але адміністрація нашого дит.садочка наполягає, що для отримання категорій як вихователь я повинна мати освіту "Дошкільне виховання", а шкільний та корекційний педагог- не підходить. Якщо це не так, куди мені звернутись за роз'ясненням, щоб аргументовано доводити свою правоту?

Serg
Якщо взяти довідку в райооному відділі освіти, що коли ви були прийняті на роботу як вихователь то на виставлену вакаксій ніхто непретендував і краще з біржі про те що ніхто неперебував на обліку то ви були прийняті правомірно і маєте право атестуватися.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua