Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Чи можу я атестуватися без дотримання послідовності присвоєння категорій?
Вопрос и ответы на него

Чи можу я атестуватися без дотримання послідовності присвоєння категорій?

oxana67
У 1984 році закінчила педагогічний клас за спеціальністю «Вихователь дошкільного навчального закладу». З 1984 року по теперішній час на одному місці роботи працюю на посаді музичного керівника, педагогічний стаж складає 29 років. До цього часу атестувалася на встановлення тарифного розряду, так як не мала вищої освіти. Постійно проходила курси підвищення кваліфікації за фахом «музичний керівник дошкільного навчального закладу». У 2013 році з відзнакою закінчила магістратуру Херсонського державного університету за спеціальністю Початкова освіта та здобула кваліфікацію викладача педагогіки і методики навчання української мови в початковій школі ВНЗ. Вчителя початкової школи. У 2013-2014 навчальному році у мене чергова атестація. Чи маю я право атестуватися відповідно до п. 4.8. Положення без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційної категорії «Спеціаліста вищої категорії» на посаді музичного керівника? При обґрунтуванні проходження атестації чи можу я використовувати: п. 4.10. Положення (з 1984 року працюю на цій посаді до набрання чинності Закону України «Про дошкільну освіту») п. 3.21. Положення...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ваша позиція правильна: атестуйтесь на вищу категорію.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!