Вопрос и ответы на него

Чи може вихователь атестуватись, якщо у нього освіта за спеціальністю вчитель початкових класів?

Свтлана
Працюю на посаді вихователя четвертий рік. За освітою вчитель початкових класів. Чи потрібна атестація, якщо не має дошкільної освіти?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Потрібна, необхідно пройти курси підвищення кваліфікації та атестуватись на категорію на підставі п.3.26 Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!