Вопрос и ответы на него

Яку категорію я повинна отримати при атестації?

Яська Головчанская
У 2010 році я закінчила ВУЗ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Українська мова та література" (магістр). Працюю уже повних три роки. З метою підвищення кваліфікаційного рівня подала заяву на позачергову атестацію педагогічних працівників з присвоенням кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії». Методист районного відділу освіти забороняє атестуватися на "спеціаліста другої категорії", а дозволяє лише на кваліфікаційну категорію «спеціаліст», щоб не порушувати послідовність атестації. Однак у "Типовому положенні
про атестацію педагогічних працівників" п.4.3 сказано: "Випускникам вищих навчальних закладів, які отримали повну вищу освіту, при прийомі на роботу встановлюється кваліфікаційна категорія «спеціаліст»." Будь ласка, поясніть на яку катигорію я маю право пройти атестацію?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ваша позиція відповідає чинному Типовому положенню. Атестацію на другу категорію ви проходите в школі, тому всі питання вирішуйте з головою шкільної атестаційної комісії (директором), а не з методистом. Бажаю успіхів!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua