Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей На яку категорію мене проатестують?
Вопрос и ответы на него

На яку категорію мене проатестують?

Печенюк Тетяна
Доброго дня! Будь ласка проясніть мою ситуацію з атестацією. Я за освітою вчитель початкових класів і образотворчого мистецтва з 1995 року. Працювала вчителем образотворчого мистецтва по 01.11.2010 року і була переведена на посаду вчителя початкових класів , але залишила 3 години образотворчого мистецтва в 5-7 класах. Атестувалась після декрету в 2007 році, як вчитель обр.мис. і отримала 1 категорію. В 2012 році пройшла курси як вчитель поч.кл. В 2012 році атестувалась знову як вчитель обр.мис. так як на посаді вчителя поч. кл. працювала мало часу.Тепер за новим положенням при зміні посади мені потрібно атестуватись як вчитель поч. кл. Питання : " На яку категорію мене атестують?, Чи маю я право підтвердити 1 категорію " на посаді вчителя поч. кл.???

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не бачу сенсу вам атестовуватись до 2017 року.

Печенюк Тетяна
Районний відділ освіти наполягає в 2014 році атестуватись як вчитель 2 категорії поч.класів , мотивуючи тим , що не можна міняти послідовність .

Вилен (МОДЕРАТОР)
Позиція районого відділу освіти суперечить чинному положенню про атестацію, зокрема п. 3.25. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

Тобто можна бути і вчителем початкових класів, і вчителем обр.м-ва, при цьому пройти атестацію лише як вчитель обр. м-ва, а категорія буде розповсюджуватись і на початкові класи, за умови проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. Оскільки ви пройшли відповідні курси у 2012 році, то вам взагалі ніяких додаткових дій вчиняти не потрібно. Ви маєте отримувати зарплатню за І категорією.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!