Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

lida
можно ли претендовать на повышение квалификации со степенью кандидата наук по специальности и нужно ли проходить курсы повышения после декретного отпуска 

Добрый день. В 2008 году я была принята на работу педагогом в музыкальную школу (диплом магистра). В 2012 прошла курсы повышения квалификации и после аттестации получила 2 категорию. В 2013 году получила степень кандидата наук по профильной специальности. С большим трудом добилась надбавки 15%. Внеочередную аттестацию на повышение категории я не проходила, т.к., по мнению дирекции, степень кандидата наук не дает мне право претендовать на, хотя бы, 1 категорию, т.к. у меня нет среди учеников лауреатов, только благодарности за высокий профессионализм и дипломы участников. Пед.стаж был 8 лет.С сентября 2015 года нахожусь в декретном отпуске, выход на работу - с сентября 2018 года. Вопросы: 1. имею ли я право аттестоваться на 1 категорию или на высшую, "перескочив" 1 категорию, претендовать на педагогически звания, не имея лауреатов, но интенсивно занимаясь научно-методической работой (готовлю к публикациям учебные пособия), выступая на конференциях? 2. Имею ли я право аттестоваться в первый год после выхода с декрета на повышение или надо только подтвердить 2 категорию? 3. Нужно ли мне пройти курсы повышения квалификации? По этому вопросу ничего не нашла, т.к. после введения новых правил к аттестации 2018-2019 об этом ничего не говорится, а информация за 2015 год по этому вопросу, я так понимаю, уже не актуальна.

Олена Рижук
Чи зарвховуються курси НУш для атестації 

Працюю вчителем початкових класів та викладаю англ. мову в своєму класі. В 2019 році чергова атестація. Чи потрібно проходити курси для вчителів англ. мови, якщо планую проходити курси для вчителів англ. мови, які працюватимуть у 1 класі у 2019 році?

Олена
Чи маю право працювати вихователем бібліотекарем? 

Працюю на 0,5 ст. в школі сестрою медичною. Освіта - медичне училище. Чи має право директор прийняти мене працювати за сумісництвом на 0,5 ст. бібліотекарем?

Оксана
Чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації перед атестацією? 

Чи має шкільний бібліотекар, який у 2017 році здобув повну вищу освіту, обов’язково проходити курси підвищення кваліфікації у 2018 році? Адже відповідно до "Положення про курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників" - педагогічні працівники, які працюють перші п’ять років після закінчення вищого навчального закладу можуть атестуватись без проходження курсової підготовки.

Мира Овчинникова
чи можна викладати предмет пройшовши курси підвищення кваліфікації 

Добрий вечір! Я за освітою вчитель англійської мови і зарубіжної літератури. На даний момент є можливість викладати українську мову, але керівництво наполягає, щоб я отримувала освіту. Чи можу я викладати даний предмет пройшовши курси підвищення кваліфікації?

Наталия Лях
Коли буде наступна атестація? 

Добрий день! Атестувалась в 2010 р. на І категорію. Мала атестуватися в березні 2015 року , але з 01.01.2015р. до 09.03.2018 р. перебувала у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. На роботу вийшла 01.03.2018р. (курсів підвищення кваліфікації не маю). Скажіть коли я маю чергово атестуватись? Буду вдячна вам за відповідь.

Olena
Засідання атестаційної колегії МОН 

Коли слід очікувати наступне засідання атестаційної колегії на якому будуть розглянуті питання про затвердження наукових ступенів і звань?

Юрий Перец
Атестація не за фахом 

Я працюю вчителем фізики. Я бажаю пройти курси підвищення кваліфікації з курсу "Християнська етика в українському суспільстві". Є офіційне запрошення на ім'я директора з Київського університета імені Бориса Грінченка. Чи зберігається заробітна плата під час проходження курсів? Бо директор каже, що курси не за фахом, беріть відпусику за власний рахунрк.

MOH
Заст. директора з виховної роботи, сама не знаючи української, намагається поводити себе як "справжній патріот", але всі заходи в?... 

Заст. директора з виховної роботи, сама не знаючи української, намагається поводити себе як "справжній патріот", але всі заходи висвітлює перекладаючи руський текст за допомогою "Google-перекладача"))) Набридло таке ставлення цієї особи до рідної мови, особливо зважаючи на її участь у сепаратистських мітингах 2014 р. Як такі люди взагалі можуть посідати такі високі пости!?

Іван
Атестація вч.хр.етики 

Доброго дня. Допоможіть. Вчителька має освіту: вчитель початкових класів та закінчила стаціонарний курс навчання за спеціальністю основи релігієзнавства. Вчитель прийнята у школу на посаду вчителя християнської етики у 1995р. У 2008-2009рр. крім уроків християнської етики мала 3 год у початкових класах (основи здоровя, я і Україна) та у 2009р. була проатестована на ІІ категорію як вчитель початкових класів. 2011-2017рр -відпустка по догляду за дітьми. У 2017р вийшла на роботу на посаду вчителя хр.етики. Підлягає черговій атестації у 2019р. Але уроків у початкових класах не має і немає можливості їх дати. Чи може АК атестувати вчителя на І категорію як вчителя хр.етики? Дякую

Diana
Чи потрібна додаткова освіта? 

Добрий день! Я - викладач математики у коледжі. Маю диплом бакалавра з кваліфікацією "Прикладана математика", диплом спеціаліста з "інженер - системний аналітик" та диплом магістра "Педагогіка вищої школи". Чи потрібно отримати ще й педагогічну освіту?

Марія
Атестація 

Доброго дня. У 2016 році отримала диплом спеціаліста. Працюю вчителем початкових класів відразу після закінчення університету. Чи можу я атестуватися у 2019 році і що для цього потрібно?

Галина Панасюк
Позачергова атестація після проходження курсів? 

За дипломом я вчитель історії та права, але викладаю трудове навчання і основи здоров'я, Попередня атестація на ІІ категорію була у 2016. У 2017-2018 н.р. пройшла курси. Чи можу я позачергово атестуватися як вчитель трудового навчання і основ здоров'я на І категорію?

Людмила Підплета
Чи маю я право атестуватися на вищу категорію у 2018-2019 навч.році 

Маю 10 років педагогічного стажу, увесь цей час працюю на посаді вихователя ЗДО, після закінчення педагогічного коледжу. У 2018 році закінчую навчання у магістратурі педагогічного університету. Чи маю я право атестуватися на вищу категорію у 2018-2019 навч.році.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!