Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

OKSANA12345
Відсутність свідоцтва про проходження курсів за атестаційний період 

Атестація вчителя початкових класів відбулася в березні 2019 року. Рішення комісії - відповідає займаній посаді за умови виконання заходів, визначених атестаційною комісією. В рекомендаціях атестаційної комісії зазначено - пройти курси підвищення кваліфікації в термін до 01.09.2019 року. Вчитель на даний час курсів не пройшов і в подальшому, тобто до 1.09.2019 року, очних курсів не передбачено за розкладом місцевого інституту ППО. На даний час, не маючи документа про проходження курсів, учитель виявляє бажання процювати в закладі освіти і в наступному 2019-2020 н. р. Які дії керівника, атестаційної комісії.

Юлия Михно
Можливіть атестації після двох років праці та попередньго стажу в ВНЗ 5 років 

Добрий день. Маю стаж у ВНЗ 5 років (з 2005-2010), після перерви (7 років) з 01.09.17, вже два роки працюю вчителем математики. Маю вищу освіту (магістр). Чи чаю право в цьому навчальному році атестуватися? Якщо так, то чи маю право зразу на 1 категорію. Дякую.

Elena
Підвищення кваліфікації 

Доброго дня. Директор дошкільного закладу протягом 9 років не була на курсах підвищення кваліфікації. Приформуванні замовлення на курси також заявки від директора не було. Які дії органу управління освітою? Чи може це бути підставою для звільнення?

Орест Степанович
Я бакалавр початкових класів 

Працюю 5 років. Чи мають право мене атестувати на другу категорію, якщо я ще не вивчився на магістра, а тільки бакалавр.

Анна
Чи маю я право відмовитися від атестації? 

Чи маю я право відмовитися від атестації,чи вона обов'язкова для кожного вчителя раз на 5 років?

Ольга Клокол- Галушко
Атестація учителя 

Вчитель(за дипломом - вчитель історії), працює вчителем початкових класів. Цього року потрібно атестуватись. Чи можна атестувати як вчителя початкових класів ( курси пройшла) чи необхідно атестувати за дипломом? Якщо атестувати за дипломом, то скільки годин історії вчитель повинна викладати?

Evgeniya Gonchar
Позачергова атестація 

Доброго дня!Чи можу я писати заяву на позачергову атестацію у 2019-2020навчальному році: якщо,була близько 5 місяців у декретній відпустці по догляду за дитиною і останній раз атестувалася у 2017 році?

Ната микр
НУШ 

Чи повинен вчитель , який проходить курси НУШ здавати конспекти уроків ,моніторингових робіт,батьківських зборів ?

Людмила Белинська
Чи може бути присвоєно кваліфікацію учителю без педагогічної освіти? 

На роботу взяли учителем фізики випускника університету ім.Каразіна, в дипломі якого написано "Фізик.Астроном". Чи можна його атестувати на підвищення кваліфікаційної категорії?

Ірина Михайлюк
Атестація учителя- логопеда 

Чи може атестуватися вчитель-дефектолог (логопед) на категорію "спеціаліст вищої категорії ", маючи диплом бакалавра "вчителя-дефектолога" та спеціаліста "психолога" ? Дякую . На даний час маю вищу категорію як психолог (стаж роботи 15 років), працюю логопедом 2 роки.

Юлія
Чи можу я, маючи ІІ кваліфікаційну категорію отримати позачергово вищу категорію та одночасно звання вихователь-методист 

Я працюю вихователем 14 років. Остання атестація була 2017 року. Маю бажання атестуватись на вищу категорію та отримати звання вихователь-методист, бо протягом 2018-2019 року стала переможцем обласного конкурсу фахової майстерності "Методист року", є автором двох затверджених парціальних програм, є автором - переможцем трьох грантових соціальних проектів (гранти на сумму: 3000 00,00; 47000,00; 34000,00), які направлено на благоустрій території дитячого закладу де працюю та поліпшення матеріальної бази. Чи маю право, я отримати позачергово вищу кваліфікаційну категорію та одночасно звання. ("перестрибнути" з ІІ категорії на вищу.) Дякую, чекаю відповідь.

Андрій Ручаковський
порядок присвоєння педагогічного звання 

У 2018-2019 н.р. проатестований на присвоєння І кваліфікаційної категорії. Чи можу у 2019-2020 н.р. отримати педагогічне звання "старший учитель"? якщо так, тоді який порядок процедур щодо присвоєння? дякую

Нана
Прошу поради. Цього року захистила кандидатську. Маю три дипломи : вчитель історії, магістр правознавства, кандидат юридичних нау?... 

Прошу поради. Цього року захистила кандидатську. Маю три дипломи : вчитель історії, магістр правознавства, кандидат юридичних наук. Як проатестуватись наступного року на вищу категорію? Працюю вчителем історії, маю 2 категорію, але уроків правознавства не маю. Прийнята на посаду вчителя суспільних дисциплін. Наперед вдячна.

Нана
Працюю вчителем історії, маю 2 категорію. Цього року захистила кандидатську. Маю три дипломи : вчитель історії, магістр правознавства, кандидат юридичних найк. Як проатестуватись наступного року на вищу категорію? 

Прошу поради. Цього року захистила кандидатську. Маю три дипломи : вчитель історії, магістр правознавства, кандидат юридичних наук. Як проатестуватись наступного року на вищу категорію? Працюю вчителем історії, маю 2 категорію, але уроків правознавства не маю. Прийнята на посаду вчителя суспільних дисциплін. Наперед вдячна.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!