Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Julija
Чи можу атестуватись позачергово у 2018/2019 н.р. на присвоєння І категорії (вчитель інформатики)? 

З 01.09.2010р. працювала педагогом-організатором. 27.12.2010 - 31.08.2012 – дикретна відпустка. Працюю вчителем інформатики з 01.09.2012р. З 17.02.2014р. по 31.08.2015р – дикретна відпустка. У 2016/2017 н.р. присвоєно ІІ категорію (12 березня 2017р.)

Юлія
перекваліфікація 

Може вчитель англійської мови перекваліфікуватися на вчителя початкових класів, чи треба знову вступати до ВУЗУ?

Лариса Трушковская
Атестація кількох предметів 

Підкажіть, будь ласка, з 1994 р.-вчитель образотворчого мистецтва,в 2000 р. додали навантаження з предмета-трудове навчання,проходжу курси з обох предметів. Атестуюсь з обр.мистецтва,як бути з труд.навчанням,теж потрібно атестуватись?

Ħลדลภนค ♛
Просрочено термін атестації 

Викладач був прийнятий на посаду за п.3.22(перервав роботу на пед.посаді) Мали підтверджувати вищу категорію не пізніше ніж через два роки. Просрочено термін аттестації на один рік. Які дії навчального закладу? Яка має бути оплата за цей рік? Дякую.

Олена
Атестація практичного психолога 

Під час атестації як психолог(0,5 ставки), отримала "спеціаліст ІІ категорії". Чи розповсюджується отримана категорія під час оплати на мої 0,5 ставки соціального педагога? Маю вищу освіту і як практичний психолог, і як соціальний педагог. Університет закінчила 4 роки тому. Весь час обіймаю ці посади. Дякую.

Юлия Зайкова
аттестация старшого майстра 

як проводится атестація старшого майстра училища якщо він не мае групи і не проводить занять з виробничого навчання. що потрібно для його атестації?

Mery
На яку категорію можу атестуватися? 

Маю педагогічний стаж 5 років, з яких 3 роки працювала педагогом організатором, а 2 роки вчителем початкових класів.Навчалася заочно. Атестуюся як вчитель початкових класів. Чи можу претендувати на І категорію згідно пункту 4.8 типового положення про атестацію. У положенні написано, що педагогічні працівники, які не мають повної вищої освіти й працюють на посадах педагогічних працівників, після отримання відповідної повної вищої освіти атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» за наявності стажу роботи на педагогічній посаді не менше двох років; «спеціаліст першої категорії» – не менше п’яти років; Тільки не розумію чи на посаді вчителя початкових класів має бути стаж роботи 5 років? Чи це може бути загальний педагогічний стаж?

Margarita Nesnova
На яку категорію маю право атестуватись? 

Доброго дня. Прошу надати пояснення. Працюю в школі-інтернаті, маю загальний педагогічний стаж 21 рік. З 2000 року займала посаду заступника директора з виховної роботи та працювала вчителем української мови і літератури. Атестувалася як вчитель у 2014 році (чергова атестація) на "вищу кваліфікаційну категорію", а в 2016 році - на відповідність займаній посаді, як заступник директора з виховної роботи. У 2016 році перейшла на посаду вихователя в цьому ж навчальному закладі і продовжую працювати вчителем української мови. Чергова атестація як вчителя - у 2019 році. У 2017 році пройшла курси підвищення кваліфікаціїї вихователів, а у 2018 році - курси вчителів української мови. На яку кваліфікаційну категорію маю право атестуватися, як вихователь та чи можу це зробити одночасно з атестацією, як учитель. Дякую.

Mery
Чи маю право атестуватися відразу на І категорію маючи 6 років стажу? 

Навчалася заочно і водночас працювала вихователем в днз. Здобула повну вищу освіту. Маю 6 років педагогічного стажу на даній посаді. Чи можу атестуватися відразу на І категорію? Згідно типового положення про атестацію пункт 4.8

Mery
На яку категорію можу атестуватися маючи 5 років педагогічного стажу 

На яку категорію можу атестуватися як вчитель початкових класів маючи 5 років педагогічного стажу, з яких 3 роки працювала як педагог-організатор, а 2 роки як вчитель початкових класів.Вчилася заочно, закінчила два роки тому.

Андрій
Порушення під час атестації 

Перед засіданням атестаційної комісії 1-го рівня мені не надали характеристики для ознайомлення. Я звернувся з заявою до голови атестаційної комісії 2-го рівня.Перед засіданням атестаційної комісії 2-го рівня директор школи вимагала поставити підпис про ознайомлення з характеристикою заднім числом. Я відмовився.Вже пройшло 4 робочих дні від засідання атестаційної комісії 2-го рівня, а атестаційного листа на руки не видали.Скажіть, будь- ласка,чи можна на основі даних порушень оскаржувати рішення атестаційних комісій? Куди звертатись зі скаргами? Дякую.

Наталя
Атестація учителя-логопеда 

У дошкільному навчальному закладі працюю на посаді учителя-логопеда. Стаж роботи на даній посаді складає 10 років. За першою освітою учитель початкових класів (закінчила педучилище у 2000 році) та друга освіта вища за спеціальністю вчитель історії ( рік закінчення 2006). Чи маю право атестуватися на присвоєння кваліфікаційних категорій ( спеціаліст ІІ, спеціаліст І, спеціаліст вищої категорії), як учитель-логопед

Марина
Атестація соціального педагога з попередньою посадою вчитель біології 

Чи правомірно атестувати соціального педагога на І категорію, який у 2012 р. був атестований на І категорію як вчитель біології, а 2016 р. був прийнятий до іншого навчального закладу на посаду соціального педагога 0,5 ст. з додатковим навантаженням 0.5 ст. вихователя ГПД та 0,5 ст. асистента вчителя? Курси підвищення кваліфікації цей педагог пройшов і як соціальний педагог, і як вчитель біології, і як вихователь ГПД. Чи можна атестувати цього вчителя на І категорію вихователя ГПД?

Наталья Поповиченко
Курси двічі на рік 

Я викладаю два предмети. Чи можна пройти курсову перепідготовку впродовж поточного року з двох предметів (фізична культура і трудове навчання) з оплатою перебування на курсах

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!