Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Світлана
Атестація заступників директорів шкіл 

Змінами, внесеними до Типового положення про атестацію педпрацівників (наказ МОН України від 08.08.2013 № 1135), визначено порядок атестації керівників, їх заступників (далі - керівні кадри). Оскільки, згідно нового Закону України про освіту, вилучено вимогу щодо необхідності проходження "атестації керівних кадрів освіти у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади", виникає запитання щодо їх атестації, зокрема заступників директорів шкіл, адже вони були віднесені вищезазначеним наказом до категорії "керівні кадри".

Наталія
Позачергова атестація 

Терміново допоможіть! Якщо працівник позачергово атестувався у 2016-2017 році чи має він право на позачергову атестацію в 2018-2019 н. р., з якого моменту відраховувати два роки , з моменту написання заяви чи з моменту видачі підсумкового наказу?

Natalja Dyrkavets
Чи можу я атестуватись позачергово? 

Я вчитель німецької мови. Атестувалась у 2016 році. У цьому навчальному році читаю англійську мову. Чи можу я атестуватись у 2018-2019 н. р. Як вчитель нім. мови і англ.мови,маючи курси з англ. мови? Дякую!

Инна Фомич
Маю вищу освіту: соціальний педагог та неповну вищу психолог 

Працюю на суміщених посадах, психолог та соціальний педагог, диплом про вищу освіту маю соціального педагога, а психолога бакалавр. Атестуюсь, як соціальний педагог. Чи можу я атестуватись як психолог, за умови проходження курсів? І чи розповсюджується категорія на іншу посаду, за умови проходження курсів?

Ирина
Аттестация по диплому, если мало часов 

Добрый день. Я по диплому учитель начальных классов. Работала и аттестовалась на учителя начальных классов в 2015 году. Получила 2 категорию. В данный момент работаю учителем информатики. В начальных классах получается что имею только часы информатики (3 часа). Курсы по информатике прошла и курсы по начальным классам тоже. Могу ли я аттестоваться как учитель начальных классов, чтобы поднять категорию

Рина
Атестація бібліотекаря 

Бібліотекар з вищою овітою "економіст" працює вже 4 роки в нашій школі. В цьому році вирішила атестуватись! На яку категорію їй писати заяву? Чи взагалі дається категорія, якщо немає бібліотечної чи педагогічної освіти? І як оформлюватимуться документацію?

Екатерина Катрич
Якщо я в цому році 

не поїду на курси підвищення кваліфікації, то я втрачу свою ІІ категорію та можливість викладати біологію?

Гаврилівська Зош
Щодо атестації при викладанні 2-х предметів 

Спеціальність за дипломом "викладач математики". Прийнята на посаду вчителя фізики, але викладаю і математику. Курси Як я повинна атестуватися - відповідно до посади як вчитель фізики (годин фізики більше), чи відповідно до диплому - як вчитель математики.

verowl
Чи можна підвищувати категорію після змін в законодавстві на базі освітнього рівня бакалавр? 

Підскажіть будь ласка, чи можна зараз після змін в законодавстві, коли бакалавр зараз є повною вищою освітою, підвищувати категорію? (на базі освітнього рівня бакалавр)

Наталия Терещенко
Щодо присвоєння кваліфікаційної категорії 

В 2018 - 2019 навч. році маю атестуватися. Я вчитель початкових класів. Зараз моя категорія - спеціаліст. Маю диплом магістра, стаж роботи 29 років. Чи можу я претендувати на І категорію згідно нового профстандарту вчителя початкових класів, чи мені присвоять таки ІІ категорію? В профстандарті немає посади "вчитель початкових класів ІІ категорії".

PETRO
Чи маю право викладати в коледжі. 

Маю диплом магістра за спеціальністю " Технологія зберігання, консервування та переробки м'яса" (заочна форма навчання, рік закінчення- 2009 ), прийнятий в коледж, на посаду викладача спец. дисциплін з спеціальності 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва". В дипломі зазначені професійні права: робота за фахом, педагогічна робота. Педагогічної освіти не маю. Чи обов'язково мені здобувати педагогічну освіту для викладацької роботи в коледжі? Чи атестують мене на категорію, як викладача?

Denys999
Атестація шкільного бібліотекаря на основі диплому "спеціаліста" 

З 2009 року працювала в бібліотеці, в 2015 пройшла першу атестацію, 2017 отримала диплом спеціаліста, але директор відмовила від позачергової атестації на основі диплому, (08.08.18) перейшла до шкільної бібліотеки. Чи можу я в 2019 році атестуватися на основі диплому, без реєстрації та проходження додаткових курсів?

Лана Еропсанова
Атестація при суміщенні двох посад 

Працюю в закладі дошкільної освіти вчителем - логопедом 15 років, та за сумісництвом - вихователем -методистом 3 роки. За першою посадою у минулому році присвоєна вища категорія, в цьому році атестація за другою посадою. Спеціаліст з МіськУо - відповів що я можу претендувати лише на другу категорію. До цього моменту мені ставили першу категорію за основною посадою. Виходить мене понижають у категорії, і відповідно у заробітній платі. На яку категорію я можу претендувати? Дякую

Lyba
Яка є гранична кількість осіб (крім членів атестаційної комісії) присутніх під час проведення атестації в одній аудиторії? 

Яка є гранична кількість осіб (крім членів атестаційної комісії) присутніх під час проведення атестації в одній аудиторії?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!