Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Игорь и Маринка Швага
Вища освіта 

Я закінчила у2008 році університет. Диплом бакалавра. Вчитель англ.мови та світовов літератури. Працюю в школі. Мене не атестують тому що я не маю вищоі освіти. В інтернеті читала що прийняли закон яким диплом бакалавра прирівняли до вищоі освіти. Хотіла запитати чи це так і чи мені не потрібно йти вчитися далі і чи можу я йти атестуватися цього року на другу категорію. Дякую.

Bezmenova Natalya
Чи зможу я атестуватися з інформатики? 

Я - вчитель української мови та літератури І категорії (вища освіта). В цьому році закінчила бакалавріат за спеціальністю "Інформатика". 1. Чи обов'язково вступати до магістратури, щоб атестуватися з інформатики? 2. Чи можливо атестуватися з інформатики, закінчивши магістратуру з математики?

Оксана
з дипломом бакалавра 2017р. чи можу я підвищувати свій розряд? 

здобула кваліфікацію:ступінь вищої освіти бакалавр у 2017р.

катерина
підвищення кваліфікації докторанта 

Зараз навчаюсь в докторантурі, за сумісництвом працюю на посаді доцента. Керівництво зобов'язує пройти підвищення кваліфікації. Чи потрібно це робити, якщо навчання в докторантурі і є основною формою підвищення кваліфікації (Закон України про вищу освіту)

Тася
Чи можу працювати ? 

Доброго дня! Я працюю у ДНЗ на посаді помічника вихователя, маю вищу пед. освіту, "спеціаліст", вчитель трудового навчання. Зараз є студентом, навчаюсь заочно на спеціальність "дошкільна освіта", в 2018р. закінчую навчання(перекваліфікація), термін навчання 2р. Чи можу я працювати вихователем? На основному місці або підмінному, за виробничою необхідністю? Якщо ні, то коли саме зможу працювати? Якщо так, як це доказати, якщо відділ освіти та завідувач закладу, твердять що повина бути повна освіта, так як немає стажу на даній посаді. Дуже сподіваюсь на Вашу відповідь.

Ira Kleynota
Добрий день. Працюю у школі вчителем спеціалістом з 01.09.2015р. Коли я можу подавати заяву на атестацію.Дякую. 

Добрий день. Працюю у школі вчителем спеціалістом з 01.09.2015р. Коли я можу подавати заяву на атестацію.Дякую.

Леся Бурлаченко
Чи має право педагог не проходити курси підвищення кваліфікаціі після декрету. 

Доброго дня я зараз у декреті , 5 років тому я атестувалася і проходила курси але з 1вересня виходжу на роботу і потрібно пройти курси та атестуватися мене цікавить таке питання чи маю я право не проходити курси та атестуватися через рік і щоб не зняли категорію

Василіса Максименко
Маю базову вищу освіту (бакалавр). Працюю 5 років. Пройшла курси підвищення кваліфікації, попереду атестація... 

На що я можу розраховувати при атестації? лише на підтвердження відповідності займаній посаді;? чи все таки я можу отримати якусь категорію чи що там?

Лидия Голоцукова
сертифікати 

Поясніть, будь ласка, чи правомірна вимога адміністрації школи про те, щоб сертифікат на матеріал, розміщенний на методичному порталі, обов'язково був з мокрою печаткою? Чи достатньо активного посилання та безкоштовного сертифіката в електронному вигляді, а потім роздрукованого? Адміністрація аргументує тим, що сертифікат можна підробити, але посилання ж активне, електронний сертифікат має номер, то чому учителю необхідно мати тільки платний сертифікат? Дякую за відповідь

леся павлючок
Позачергова атестація 

Стаж на посаді психолога у дитсадку 5,5 років. За освітою психолог. У квітні 2017 отримала та захистила 2 категорію. Знаю, що на 1 категорію потрібно пропрацювати ще 2 роки, щоб захистити 1 категорію позачергово. Які ще вимоги потрібно виконати для позачергового присвоєння 1 категорії? надрукувати статті у газету? написати роботу? скласти програму?

Наталья Гаркуша
С дипломом бакалавра 17 года на какой разряд могу рассчитывать? 

В 2017 году получила диплом ЗНУ филолог,есть диплом пед.коледжа, на какую категорию могу поднялся если работаю в начальных классах, и какой разряд, и где это можно прочитать?

Наталья Гаркуша
повышение категории и разряда 

Я работаю в начальных классах. Образование : пед.колледж, университет учитель вам.мовы та литературы. Могу ли я работая в началке повышать категорию и разряд?

Mariana
Перекваліфікація з вчителя української мови на вчителя початкових класів... 

Перекваліфікація з вчителя української мови на вчителя початкових класів

Seryoga Lazarenko
Чи потрібно атестуватись вчителю на вищу категорію якщо в нього є наукова ступінь кандидата наук? 

Чи потрібно атестуватись вчителю на вищу категорію якщо в нього є наукова ступінь кандидата наук?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!