Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Оля Кравчук
Чи можу я отримати кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії"? 

Я маю дві педагогічні освіти, одна з яких середгя - вчителя початкових класів, а друга повна вища педагогічна освіта - психолог. Працюю в дошкільному навчальному закладі 8 років = вихователем. У цьому році проходжу чергову атестацію. Чи можу я отримати за результатами атестації кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії"?

Олечка Колесникова
Чи може атестуватись бакалавр? 

Працюю вчителем початкових класів, є диплом бакалавра університету Грінченка за фахом "Вчитель поч.класів та вчитель англ. мови в початкових класах" та диплом спеціаліста за фахом "Вчитель початкових класів". Пропонують викладати тільки англійську з наступного року. Чи маю я право на атестацію як вчитель англійської мови з дипломом бакалавра? Який документ це підтверджує?

пальма
атестація методистів 

Прошу Вашого роз'яснення щодо моєї атестації . В 2013 році я була призначена методистом коледжу. Як викладач я маю кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". Через два роки (за Типовим положенням) мене не атестували (про мене забули). Буду атестуватись у цьому році на другу категорію за поданням адміністрації. Чи правильне це рішення?

Татьяна Яковенко Копонева
Відмовили в черговій атестації 

Мій стаж роботи 12 років. У вересні - жовтні казали, що маю атестуватися. А пару днів тому дізналася, що з атестацією "пролітаю" з тієї причини, що немає кому проводити уроки замість мене. Підкажіть, що можна зробити?

Виктория Белоусова
Когда должны аттестовать если работаю с 2010 а Вуз закончила в 2013 

Когда меня должны про аттестовать!?Если работаю с 2010 а Вуз окончила в 13 вышла на роботу в 2014 году,заставляют атестоваться в этом году,хотя на этой должности работаю 2.4 месяца!??Где искать правду?

Ирина Безмен  Прядко
Школа на украинском языке а английский преподается на русском 

Мой сын учится во 2 классе школа украинская с изучением русского языка. Английский преподают на русском языке а учебники на украинском ? Что делать? Кому жаловаться? Знания 0

Марина Винник
чи можно у вас печататься, як що можно то що для цього потрібно ? 

чи можно у вас печататься, як що можно то що для цього потрібно ?

Аня Репенько
чому не можна завантажити інформацію співпрацівника за тим самим email& 

Зареєструвала свою інформацію на сайті через свій email. Чому я не можу зареєструвати інформацію свого співпрацівника за тим самим email?

вадим вадим
чи можуть під час проходження атестації присвоїти звання учитель-методист 

Атестуюсь на спеціаліста вищої категорії на осовнові пункта 4.9 - парцюю у ВУЗі 3-4 рівня стаж роботи 13 років, кандидат наук з фіз вих та спорту, доцент ( понад 40 статтей, більше 10 у фахових виданнях, 4 методичні посібники та рекомендації - 2 з яких стосуються школи, один з них з грифом) чи можу я розраховувати що атестаційна комісія присвоїть мені звання "учитель-методист" зважаючи на: пункт 5.1 . За результатами атестації педагогічним працівникам, які досягли високих показників у роботі, присвоюються педагогічні звання «учитель-методист», 2 частини пункту 5.2 ... здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об'єднаннями викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти Дякую.

ОКСАНА ТУРЕНКОБакуменко
Як і де потрібно зареєструватись, щоб пройти курси підвищення кваліфікації для директорів? 

Як і де потрібно зареєструватись, щоб пройти курси підвищення кваліфікації для директорів?

Марина
Атестація на 1 категорію, після перерваного стажу? 

Я пропрацювала в ліцеї 4 роки. На четвертому році роботи була атестована на викладача 2 категорії. Через півроку після отримання категорії звільнилась та працювала адміністратором два роки, де здобула практичні навички. Після чого повернулася в ліцей і пропрацювала ще 2.5 роки (де працюю до теперішнього часу). Таким чином мій загальний педагогічний стаж складає 6.5 років. Підкажіть "будь-ласка" чи можу я атестуватись на викладача 1 категорії, спираючись на п. 4.8? Вища освіта є, напрацювання, публікації, грамоти, дипломи, портфоліо і т.д Є.

Natalia Zagorodnyaya
Склад атестаційної комісії І рівня... 

Склад атестаційної комісії І рівня

Ольга
Чи можна атестувати вчителя не за фахом? 

Вчитель працює учителем географії 8 років, за дипломом - вчитель української мови, чи можна атестувати цього учителя на другу кваліфікаційну категорію як вчителя географії

Ирина Козик
Коли можна атестуватися? 

Поясніть щодо атестації логопеда, стаж два роки повинен виповнитися на момент подачі заяви про атестацію, чи на момент самої атестації?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!