Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Maryana Hula
Атестація без курсів 

Я закінчила навчання у 2011 році,двічі була в декреті ,перший декрет 2 роки і другий також.Чи потрібно мені проходити курси перед атестацію?Чи є в мене право атестуватись без курсів?

Людмила
Атестація працівника психологічної служби 

Доброго дня! Я перейшла 2,5 роки назад на роботу до школи, де зараз працюю психологом. Стаж у мене зараз складає 10 років. У 2017 р. у мене була чергова атестація, проатестували тільки на підвердження 2 категорії, яку я отримала раніше. Тому скажіть, будь ласка, чи матиму я право проатестуватись у 2018-2019 н.р. на 1 категорію? І яка комісія мене повинна атестувати 1 чи 2 рівня? Дякую.

Olya Boyarchukova
Чи маю я право викладати в загальноосвітній школі? 

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи маю я право отримавши повну вищу освіту, а саме, закінчивши Дніпрапетровський національний університет ім.О.Гончара маю диплом спеціаліста зі присвоєною кваліфікацією комп'ютерна механіка та незакінчену вищу освіту в Національнму технічному університеті "Дніпровська політехніка", в грудні 2018 року захищаю магістерську роботу за спеціалізацією 011Освітні, педагогічні науки, викладати в Загальноосвітній школі предмет інформатики або ж гурток з інформатики, за умови що я протягом 2017-2018 н.р. викладала в школі інформатику. Якщо так, то можливо підкажете статтю на основі якої дозволяється... Заздалегідь вдячний за відповідь.

Марія
Остання атестація у 2016 (результат - перша категорія). Чи можу позачергово атестуватися в цьому навчальному році на присвоєння вищої категорії та звання "старший вчитель" одночасно? Є переможці конкурсів і т. д. 

Остання атестація у 2016 (результат - перша категорія). Чи можу позачергово атестуватися в цьому навчальному році на присвоєння вищої категорії та звання "старший вчитель" одночасно? Є переможці конкурсів і т. д.

Марія Мазурок
Чи поширюється атестація вчителю іноземних мов,якщо він працює в двох школах і викладає різні мови,а проатестувався в одній? 

Я працюю вчителем іноземних мов в двох школах, в одній викладаю англ.мову, в іншій - німецьку. Я проатестувалася в одній школі (там де я є основним працівником) у 2018р. як вчитель англ.мови. Чи поширюється атестація на мене як на вчителя нім. мови?

Марія Мазурок
Чи потрібно атестуватися вчителю іноземних мов,якщо він працює в двох школах і викладає різні мови? 

Я працюю вчителем іноземних мов в двох школах, в одній викладаю англ.мову, в іншій - німецьку. Я проатестувалася в одній школі (там де я є основним працівником) у 2018р. як вчитель англ.мови. Чи поширюється атестація на мене як на вчителя нім. мови?

Марія Мазурок
Я працюю вчителем іноземних мов в двох школах, в одній викладаю англ.мову, в іншій - німецьку. 

Я працюю вчителем іноземних мов в двох школах, в одній викладаю англ.мову, в іншій - німецьку. Я проатестувалася в одній школі (там де я є основним працівником) у 2018р. як вчитель англ.мови. Чи поширюється атестація на мене як на вчителя нім. мови?

Оксана
Атестація вчителя, який викладає декілька предметів 

За дипломом я вчитель математики та фізики. Курси підвищення кваліфікації пройшла у 2018 році (фізика+інформатика, так, як викладала ці предмети у школі). Чи потрібно для викладання математики (або заміни уроків математики) проходити додаткові курси з математики?

АНАСТАСИЯ
відмова від проходження курсів 

ДОБРОГО ДНЯ.Я ПРАЦЮЮ ВИХОВАТЕЛЕМ ВЖЕ 5 РОКІВ І МЕНЕ ВІДПРАВЛЯЮТЬ НА КУРСИ З ПІДВИЩЕННІ КВАЛІФІКАЦІЇ.ЦЕ ТРЕБА ЇХАТИ У ДРУГЕ МІСТО. В МЕНЕ ДВА СИНА ОДНОМУ 4 РОКІВ, А ДРУГОМУ 10 РОКІВ.Я ЇХ НЕМОЖУ ЗАЛИШИТИ І ПОЇХАТИ.З ЦЬОГО ПРИВОДУ Я МАЮ ПРАВО НЕ ЇХАТИ НА КУРСИ.І ЯКЩО МАЮ ПРАВО ТО ПІДСКАЖІТЬ ЯК ПОВЕСТИ СЕБЕ В ЦІЇ СИТУАЦІЙ.МОЖЛИВО Є ТАКИЙ ЗАКОН ЩО КОЛИ ДІТИ МАЛІ ТО МОЖНО НЕПРОХОДИТИ КУРСИ .ПРОШУ ВАС РОЗЬЯСНИТИ МЕНІ НА ЩО Я МАЮ ПРАВО .І ВЗАГАЛІ Я ПРАЦУЮ НА 0.5 СТАВКИ ВИХОВАТЕЛЕМ І НА 05.СТАВКИ ФІЗИЧНИМ ІНСТРУКТОРОМ.МОЖЕ МЕНІ ВЗАГАЛІ НЕТРЕБА ЇХАТИ НА КУРСИ ПОКИ НЕБУДЕ В МЕНЕ 1 СТАВКІ.

Олена Чорна
Скільки разів підряд можна атестуватися позачергово? 

Якщо я цього року планую проатестуватися позачергово,то коли буде можна проатестуватися наступного разу?

Ирина Буцкая
атестація на звання вчительметодист 

У 2014 р. мені було присвоєна звання"старший учитель" та вища категорія. Цього навчального рокучергова атестація, хочу отримати звання "вчитель-методист". У школі сказали, що заяву потрібно було писати минулого року; бо потрібно наказ про вивчення досвіду протягом 2 років. Жодних документів з цього приводу не знайшла. Дайте відповідь з його питання, будь ласка.

Дарина
Бакалавр може атестуватися під час завершення освітнього рівня магістр? 

У цьому навчальному році (взимку 2019) я завершую навчання за спеціальністю магістр. Чи маю я право атестуватися у цьому навчальному році, якщо диплом магістра буде видано 31.01.2019 р.?

Любов
Чи взагалі існує термін дії диплому про Вищу Освіту? 

Я не працюю по спеціальності 2 роки, в мене диплом Магістра, це ніяк не вплине на подальше працевлаштування? І чи існують якісь часові рамки придатності диплому?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!