Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Викладач
Атестація викладачів з науковим ступенем 

Скажіть, будь ласка, чи може викладач коледжу з науковим ступенем отримати вищу категорію, якщо пед. стаж - 5 років. Комісія закладу сказала - "ні", бо постанова Кабміну від 23.12 2015 поширюється тільки на тих осіб, що прийняті на роботі після 2015, а я - в 2012.

Елена
позачергова атестація 

Маю 1 категорію.Підтвердила 2015-2016 рік.Чи можу в цьому році подати на звання старший вчитель,чи можу атестуватися,чи потрібно це робити для отримання звання

Елена
получение звания "старший учитель" 

Здравствуйте! Прошла аттестацию 2015-2016 год ,подтвердила 1 категорию.Сейчас хочу претендовать на звание "старший учитель".Имею ли право подавать прошение в этом году ?

Ольга Шкред
Позачергова атестація 

Я працюю вчителем біології. Педстаж 2 роки. У 2017 році "Вчитель року" ІІІ місце в районі. Учніські конкурси екологічного напрямку є призові місця в районі і області. Є бажання позачергово атестуватися, але адміністрація школи відмовляє. Не достньо стажу роботи. Маю я право на позачергову атестацію "Спеціаліст ІІ категорії"?

Nika
чи маю право атестуватися в цьому році? 

Після довгої перерви в роботі (15років) та повернення на ту ж посаду, чи маю я право пройти курси та атестуватися в перший рік відновлення на роботі?На яку категорію маю право атестуватися, якщо раніше мала 1 категорію? Дякую.

Лариса Владимировна
атестація вихователя -методиста 

Спеціальність за освітою:методика викладання історії, працює вихователем НВК з 2011 року,методистом-вихователем з 2015. Атестована на відповідність займаній посаді в 2015. Чи можливо атестувати на ІІ категорію в 2017-2018 н.р ?

Olga
Позачегова атестація 

Чергова атестація була 2015 році. На протязі останніх років учні посідали призові місця на всеукраїнському рівні. Коли я порушила питання про позачергову атестацію, адміністрація нашої школи відповіла мені, що зараз цього не можна робити. Куди можна звернутися, якщо директор проти моєї позачергової атестації?

Наталія
Які курси має пройти вихователь з підвозу учнів перед атестацією? 

Які курси має пройти вихователь з підвозу учнів перед атестацією?

Виктория Косянчук Желобницкая
Имею ли я право на повышение разряда ? 

Добрый день! Помогите, пожалуйста , с решением такого вопроса.... Работаю в садике музыкальным руководителем по 7 разряду . Мой пед.стаж - 8 лет. В 2017 году закончила ВУЗ, специальность - учитель музыки , бакалавр. Имею ли я право, в связи с получением диплома о высшем образовании ,претендовать на повышение категории или разряда? Нужно ли мне будет аттестоваться или как-то подтверждать свой новый разряд? Или же с окончанием Университета разряд повышается автоматически без "подтверждения"? Моё руководство не может мне чётко ничего ответить. Просят принести формулировку Закона Украины, который бы подтверждал, что с 2017 года бакалавр является полным высшим образованием и тем самым я имею право на повышение. Не могли бы Вы мне также дать ссылку на этот закон. Заранее Вам благодарна!

Svetlana Zh
Чи маю я право відновити раніше отриману кваліфікаційну категорію? 

За першою вищою освітою я - вчитель початкових класів. Закінчила педагогічний ВУЗ в 1986 році в Білорусі і 16 років працювала там в початковій школі, проходила курси та атестувалася. Мала першу кваліфікаційну категорію. З 2005 року переїхала на батьківщину в Україну та працювала за своєю другою єкономічною освітою. З 2016 року працювала рік вихователем в ДНЗ, а на наступний рік перевелася в цьому ж навчальному закладі на вчителя початковіх класів. Чи маю зараз право для атестації на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню? Керівництво відповіло, що списки на нинішню атестацію вже подані раніше.

Викладач
Атестація викладачів з науковим ступенем 

Чи можливо переглянути присвоєння категорії кандидату наук, якщо за попередньою атестацією було присвоєно другу категорію, а за сучасним законом педпрацівників з науковим ступенем приймають на посаду "спеціаліст вищої категорії"

Алла
Щодо присвоєння категорії 

Маю 2 вищі освіти - вчитель української мови та психолог. Працювала 10 років методистом вищої категорії у Вузі, але атестації не проходила, просто була переведена на цю посаду. Рік працюю у спеціалізованому дитячому садочку на посаді вихователя-психолога. Чи потрібно мені проходити атестацію, яка категорія може бути присвоєна?

Алена Фартушняк -  Царук
Збереження звання педпрацівника 

Пед.працівник ДНЗ закінчив пед.інститут за фахом викладач дошкільної педагогіки та психології, має вищу категорію та звання "старший вихователь" на посаді вихователь. Перейшла на посаду практичний психолог у ДНЗ. Чи зберігається звання на цій посаді?

Tetyana
Чи можна пройти атестацію одразу ж після декрету? 

Після ВНЗ працювала 2 роки, рік була у декреті. Цього року вийшла на роботу . Чи можна мені пройти атестацію без проходження курсів? Скільки часу після ВНЗ можна не проходити курси підвищення кваліфікації?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!