Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Катерина Сергіївна
Я бакалавр, чи можуть мені підвищити категорію до 2ї? 

Чи я обов'язково маю вивчитись на магістра?

Методист
Атастація методистів відділу освіти 

Доброго дня! Я методист відділу освіти, атестувалась в 2016 році на "спеціаліста І категорії", в 2018 році подала на позачергову атестацію на "спеціаліста вищої категорії". Перше запитання: чи можуть мене атестувати на базі відділу освіти, чи лише на обласній комісії? Друге питання: 21 листопада 2018 року мене повідомили про скорочення з 1 лютого 2019 року (на момент подання на атестацію, про це мови не йшло). Чи можу я в такому випадку бути атестована і як правильно це зробити?

yfnf
Чи можна включити до складу атестаційної комісії? 

Добрий день! Підкажіть будь-ласка. чи мають право включити до персонального складу атестаційної комісії вихователя, який сам в цьому ж закладі атестується як вихователь на присвоєння 2 категорії? На який нормативний документ зіслатись у разі неможливості включення до складу ат.комісії? Дякую!

Лана
Чи можливо викладачу,після обласного конкурсу, зарахувати атестацію автоматично 

Якщо викладач виграв одне з призових місць у конкурсі "ВЧИТЕЛЬ РОКУ -2018",мала 1 категорію,в цьому ж році написала позачергово на атестацію і подання на вищу,чи можливо після такого конкурсу,зробивши колосальну роботу у конкурсі, отримати атестацію автоматично від своєї адміністрації,чи потрібно звертатись у вищу інстанцію з цього приводу.

Катерина Сергіївна
Що я маю зробити, щоб отримати звання "старший учитель"? 

Що я маю зробити, щоб отримати звання "старший учитель"?

Galina
атестація нефахівця, який працює в дошкільному закладі 

атестація нефахівця, який працює в дошкільному закладі

Олександр Федишин
Встановлення звання 

Чи можуть при атестації на встановлення вищої категорії присвоїти звання виклалач методист, оминаючи старший викладач, якщо в наявності всі необхідні документи? (Атестація у коледжі(мин. ВНЗ 1-2 ра))

Алла Марахина
Досягнення учнів 

Чи враховується досягнення учнів в Інтернет олімпіадах на сайтах Всеосвіта та На Урок, в конкурсі «МАН-Юніор Ерудит», робота на сайті "МійКлас" і їх сертифікат «Апробатор електронних освітніх технологій».

Алла Марахина
Академія інноваційного розвитку освіти 

Участь в навчально-практичних семінарах, тренінгах та навчання на дистанційних курсах, Всеукраїнській Літній Школі «АІРо» Академії інноваційного розвитку освіти - це також особистий розвиток та самоосвіт?

Алла Марахина
Курси в Освітній мережі Microsoft 

В минулому році приймала участь в конкурсі Вчитель року і за вимогами зареєструвалась в Освітній мережі Microsoft. Тепер маю майже 20000 балів і 40 годин курсів - це при атестації може враховуватися?

Алла Марахина
Курси в Освітній мережі Microsoft 

В минулому році приймала участь в конкурсі Вчитель року і за вимогами зареєструвалась в Освітній мережі Microsoft. Тепер маю майже 20000 балів і 40 годин курсів - це при атестації може враховуватися?

Галина Роскрут
Чи можуть зняти педагогічну кваліфікацію? 

Я вихователь ДНЗ вищої категорії, яку мені присвоїли в квітні 2012 року. З червня 2016 по жовтень 2018 я перебувала в декретній відпустці. Мені повідомили, що у серпні 2019 категорію знімають, підтвердити атестацію у 2019 я не можу, оскільки вийшла на роботу достроково 16.10.2018 коли атестаційні списки вже були затверджені (10.10.2018). Чи правомірно це і який вихід з цієї ситуації?

Наталья Самойленко
Проходжу атестацію у 2018-2019 році. Чи потрібно мені мати 150 годин курсів. Та чи є перелік сайтів на яких мені потрібно проходити курси 

Проходжу атестацію у 2018-2019 році. Чи потрібно мені мати 150 годин курсів. Та чи є перелік сайтів на яких мені потрібно проходити курси

Лилия Токарева
Відкритий урок на атестації 

Чи маю я право при атестації на вищу категорію провести у своїй школі відкритий урок (інтегрований бінарний) з класом, у якому не працюю? Чи обов"язково це має бути клас, у якому я навчаю? Чи є якийсь документ, що врегульовує дане питання?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!