Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

vhutel
досвід роботи відсутній (минуло 5 років по закінченню університету) 

У 2012 році закінчила педагогічний університет (повна вища), по спеціальності не працювала. На що я можу розраховувати, якщо звернуся зараз на роботу в школу? Чи потрібно цього року проходити атестацію?

Юлія Бакайчук
Вчитель з дипломом бакалавра 

Я в 2018 році закінчую навчання (вч.географії). Чи можу я з дипломом бакалавра йти працювати до школи? Чи все ж таки треба магістратури?

Наталия Ростоцкая
Чи можуть мені встановити 9 розряд без атестації? 

Я працюю бібліотекарем в школі 9 років, без вищої освіти. Оплата праці по 8 розряду. В цьому році отримала диплом про вищу педагогічну освіту "спеціаліст". Чи можуть мені тепер з вересня поставити 9 розряд до атестації в березні, так як в березні я планую атестуватися на 2 категорію. Дякую

Мирослава Серветник
Чи можна атестуватися вчителем інформатика? 

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я атестуватися вчителем інформатики, якщо освіта в мене вчителя початкових класів, інформатику викладаю у початкових класах, маю курси вчителя початкових класів, включаючи інформатику

Vika Mula
Чи можна атестуватись на другу категорію вихователя з стажем 2 роки? 

Я працюю в ДНЗ 2 роки вихователем (з 2015р), цього року закінчила університет і отримала освіту "бакалавр дошкільної освіти". Чи маю я право атестуватись в 2018 році на другу категорію ?

Qwertyu
В цьому році отримала категорію, але платити надбавку будуть тільки після проходження курсів. Поки платять по 2 розряду тільки... 

В цьому році отримала категорію, але платити надбавку будуть тільки після проходження курсів. Поки платять по 2 розряду тільки за зарубіжну літ. хоча за спеціальністю викладаю ще й укр,мову. Чи може закінчення університету вважатись підвищенням кваліфікації, оскільки 5 років ще не пройшло?

alla
Чи зберігається категорія, якщо я не працювала 18 років ? 

В 1987 році закінчила Дніпропетровське педагогічне училище по спеціальності викладання в початкових класах. В 1994 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю географія. З 1994 року працювала в дитячому садку вихователем . В 1999 році переведена вихователем 2 категорії. В 2000 році звільнилась. Працювала в інших закладах. Перерва 18 років. Маю 14 років педстажу. Зараз подала заяву на роботу вихователя. Чи можуть мені знизити категорію до спеціаліста, чи я маю право на спеціаліста 2 категорії? Я втратила атестаційний лист маю тільки запис у трудовій книзі. Коли я повинна проходити атестацію і на яку категорію?

Roman
Про перевагу диплома магістра для роботи у школі. 

Напишіть будь ласка, що дає диплом магістра працюючи у школі? Він щось відіграє при атестації?

Qwertyu
Категорія поширилася тільки на зарубіжну літ., але за спеціальністю я викладаю ще й укр. мову 

Після закінчення університету отримала диплом за кваліфікацією ""вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури", через два роки роботи атестувалась, але доплату за отриману категорію виплачують лише з зарубіжної. Аргументують це тим, що прийняли мене на роботу, як вчителя зарубіжної. В трудовій запис "вчитель російської мови та зарубіжної літератури". Чи можу я отримувати зарплату як вчитель другої категорії з усього пед навантаження без проходження курсів, оскільки після закінчення університету не пройшло 5 років?

Игорь и Маринка Швага
Вища освіта 

Я закінчила у2008 році університет. Диплом бакалавра. Вчитель англ.мови та світовов літератури. Працюю в школі. Мене не атестують тому що я не маю вищоі освіти. В інтернеті читала що прийняли закон яким диплом бакалавра прирівняли до вищоі освіти. Хотіла запитати чи це так і чи мені не потрібно йти вчитися далі і чи можу я йти атестуватися цього року на другу категорію. Дякую.

Bezmenova Natalya
Чи зможу я атестуватися з інформатики? 

Я - вчитель української мови та літератури І категорії (вища освіта). В цьому році закінчила бакалавріат за спеціальністю "Інформатика". 1. Чи обов'язково вступати до магістратури, щоб атестуватися з інформатики? 2. Чи можливо атестуватися з інформатики, закінчивши магістратуру з математики?

Оксана
з дипломом бакалавра 2017р. чи можу я підвищувати свій розряд? 

здобула кваліфікацію:ступінь вищої освіти бакалавр у 2017р.

катерина
підвищення кваліфікації докторанта 

Зараз навчаюсь в докторантурі, за сумісництвом працюю на посаді доцента. Керівництво зобов'язує пройти підвищення кваліфікації. Чи потрібно це робити, якщо навчання в докторантурі і є основною формою підвищення кваліфікації (Закон України про вищу освіту)

Тася
Чи можу працювати ? 

Доброго дня! Я працюю у ДНЗ на посаді помічника вихователя, маю вищу пед. освіту, "спеціаліст", вчитель трудового навчання. Зараз є студентом, навчаюсь заочно на спеціальність "дошкільна освіта", в 2018р. закінчую навчання(перекваліфікація), термін навчання 2р. Чи можу я працювати вихователем? На основному місці або підмінному, за виробничою необхідністю? Якщо ні, то коли саме зможу працювати? Якщо так, як це доказати, якщо відділ освіти та завідувач закладу, твердять що повина бути повна освіта, так як немає стажу на даній посаді. Дуже сподіваюсь на Вашу відповідь.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!