Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Alis
Атестація- коли? 

Доброго дня. Працювала в школі з 2007 по 2010, потім рік не працювала взагалі. З 2011 влаштувалася знову в школу і паралельно навчалася в педуніверситету. 2012 року пройшла курси підвищення кваліфікації (у квітні) і у чевні закінчила університет. З 2013 по серпеннь 2016 була у декретній відпустці, після якої вийшла на роботу в іншу школу (перевели). На 2017-2018 мене поставили у графік атестації, але курси підвищення кваліфікації є лише у квітні, чи можу я не атестуватися цього року або як бути в даній ситуації? (Мене заставляють пройти платні курси за власний рахунок)

Тетяна
Атестація за сумісництвом. Прошу допомоги. 

Доброго дня. Мені дуже потрібна ваша допомога. Я працюю вчителем логопедом, являючись працівником Міського відділу освіти. Маю неповну ставку. Маю 4,5 годин довантаженням та 4,5 годин за сумісництвом вчителя допоміжної школи, при загальноосвітній школі. Як логопед отримала другу категорію. Чи можу я не аттестуватись, як вчитель допоміжної школи? Якщо так, підкажіть, будь ласка, закон що це підтверджує. Дякую.

Оксана
призначення директорів днз 

Директором ДНЗ призначена з 01.09.2017 за контрактом на 1 рік. Який максимальний термін мого перебування на цій посаді?

nazarenko anna
вчитель-методист 

Чи є обов'язковим для підтвердження звання вчителю - методисту заповнювати "методичну книжку" з обліком і оцінкою всіх його видів діяльності і необхідністю при цьому набрати мінімум 600 балів. Де про це написано?

Елена Семений
Тарифный разряд 

Какой наивысший тарифный разряд может иметь учитель со средним специальным образованием(музыкальное училище) и полным высшим образованием не по профилю.Влияет ли высшее не профильное образование на аттестацию, присвоение тарифного разряда.

Кирилюк Ірина Валеріївна
Можна вислати розроблений мною посібник? 

Можна вислати розроблений мною посібник з народознавства чи треба тільки конспекти уроків? Посібник для 5 класу, де вказані теми занять, матеріали та завдання для самостійного опрацювання дітьми. Це складає ..... сторінок.

Tetiana
Атестація вихователя ГПД 

Добрий день! Підскажіть будь-ласка... в школі працюю психологом з 2000 року, з 2006 році довантажена 0.5 ст.ГПД до 2012 року, в 2008 році присвоєна вища категорія, атестувалась як психолог. з 2012/2013 - 2014/2015 немала навантаження вихователя ГПД. В 2013 році підтвердила вищу кваліфікаційну категорію, як психолог. В 2015/2016 - по теперешній час знову є 0.75 ст. ГПД. в 2017/2018 н.р. атестуюсь. Як психолог мені підтверджують вищу категорію, а як вихователь ГПД присвоюють І категорію. Це правомірно? І де можна знайти роз'яснення?

наталя
Звання "сташий вихователь" 

Під час чергової атестації мене, вихователя ГПД, педагогічний стаж 20 років, вища категорія, атестаційна комісія І рівня подала на отримання звання «старший вихователь». Голова атестаційної комісії ІІ рівня відмовила, посилаючись на постанову КМУ № 1109 від 23.12.2015, в якій вказано, що вихователям можна присвоювати звання «вихователь-методист», а вже вихователям-методистам присвоюють звання «старший вихователь».( у вимогах для присвоєння звання «вихователь-методист» обов’язковим є наявність власних методичних розробок, в той же час для отримання звання «старший вихователь» цієї вимоги нема. Зауважу, що зі званнями «старший вчитель» та «вчитель-методист» все навпаки). Згідно пункту 5.3 діючого Типового положення про атестацію педагогічних працівників №930 від 06.10.2010р.(зі змінами) педагогічні звання «старший викладач», «старший учитель», «старший вихователь» можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційні категорії «спеціаліст вищої категорії» або «спеціаліст першої категорії» та досягли високого професіоналізму в роботі, систематично використовують передовий педагогічний...

Maria
Чи має право зауч вивчати досвід вчителя, який атестується на вищу категорію? 

Моя ситуація... Я філолог. Працюю в сільській школі. Цього року в нас атестуються всього 2 вчителі. Я на вищу категорію, а колега на першу. Зауч має досвід роботи, вищу категорію і теж філолог. В.о. директора молода і недосвідчена без категорії, спеціаліст, працює в школі всього 2 роки. На посаді в.о. 2 місяці. Хотіла б, щоб зауч як більш компетентний і досвідчений фахівець до того ж в моїй галузі вивчала мій досвід роботи (відвідувала уроки, писала характеристику). Чи має законне право заступник директора вивчати мій досвід (відвідувати уроки, писати характеристику) як вчителя, який атестується на вищу категорію? Чи це компетенція лише директора?

Maria
Чи має право зауч вивчати досвід вчителя, який атестується на вищу категорію? 

Моя ситуація... Я філолог. Працюю в сільській школі. Цього року в нас атестуються всього 2 вчителі. Я на вищу категорію, а колега на першу. Зауч має досвід роботи, вищу категорію і теж філолог. В.о. директора молода і недосвідчена без категорії, спеціаліст, працює в школі всього 2 роки. На посаді в.о. 2 місяці. Хотіла б, щоб зауч як більш компетентний і досвідчений фахівець до того ж в моїй галузі вивчала мій досвід роботи (відвідувала уроки, писала характеристику). Чи має законне право заступник директора вивчати мій досвід (відвідувати уроки, писати характеристику) як вчителя, який атестується на вищу категорію? Чи це компетенція лише директора?

juliya
Позачергова атестація на присвоєння педагогічного звання викладач-методист 

Доброго дня! Роз'язність, будь ласка, таку ситуацію: у мене у наступному навч.році чергова атестація на підтвердження Вищої категорії. Чи є порушенням вимог Типового положення про атестацію, якщо у цьому навч.році написана заява на позачергову атестацію ЛИШЕ на присвоєння пед.звання викладача-методиста? І в наступному році необхідно знову атестуватимусь на підтвердження Вищої категорії? Дякую

KindnessHelen
Присвоение категории и звания 

Здравствуйте. Я учитель английского языка первой категории. В этом году у меня очередная аттестация на присвоение высшей категории. Возможно ли мне одновременно с присвоением высшей категории получить и звание "старший учитель"? Или звание присваеватся только при подтверждении категории?

Наталя
Атестація 

Допоможіть будь-ласка, розібратися з питанням. Помічник вихователя закінчила вуз за спеціальністю "соціальний педагог", відразу по закінченню її було переведено за спеціальністю і присвоено 9 (11) тарифний розряд на 0.5 ставки та 0.5 ставки вихователя за 9 (11) розрядом. Чи правомірно це?

Adriana Rusyn
Вчитель хімії і біології 

працюю вчителем хімії. маю диплом магістра хімії, закінчила аспірантуру.що потрібно, щоб я молга викладати і біологію?достатньо курси пройти, чи потрібно поступати на біологічний в магістратуру?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!