Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Mary
Чи можливо атестувати заочно? 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як діяти в ситуації. Цього року планово атестуюсь, період закінчення атестації збігається з початком декретної відпустки. На курсах підвищення кваліфікації сказали, що в такому разі вчитель має право на заочну атестацію, тобто що уроки не відвідують члени атестаційної комісії, щоб не створювати стресові ситуації, а матеріали роботи подають на розгляд комісії. Чи можу скористуватись таким правом, і на які документи можна ссилатись в такому разі?

Оксана Шевченко
Чи можна атестувати вчителя? 

Доброго дня. Чи можна атестувати вчителя в березні ,якщо курси підвищення кваліфікації будуть проходити в травні цього року?Дякую

Evgenia Natsevych
Чи можу я працювати практичним психологом спеціальної школи? 

Я отримала освіту за спеціальністю " Корекційна освіта " та здобула кваліфікацію викладача спеціальної психології. Чи можу я працювати на посаді практичного психолога спеціальної школи-інтернату?

marina
Чи можлива атестація без курсів 

Попередні курси вчителя закінчуються 14 березня 2019 р. Атестація чергова. Чи можна проатестувати вчителя з умовою, що курси він пройде у 2019-2020 році.

Василь
Чи сумується кількість годин курсової перепідготовки, якщо вчитель проходить курси підвищення кваліфікації з кількох предметів? 

Чи сумується кількість годин курсової перепідготовки, якщо вчитель проходить курси підвищення кваліфікації з кількох предметів?

Леся
Підтвердження педагогічного звання "викладач-методист" 

До 2014 року працювала на посаді викладача коледжу, маю кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "викладач-методист". З 2017 року перейшла працювати вчителем до загальноосвітньої школи. У поточному році маю атестуватися на відповідність раніше присвоєній категорії "спеціаліст вищої категорії" та підтверджувати педагогічне звання. Але ж у школі присвоюється/підтверджується педагогічне звання "учитель-методист". Як бути в цьому випадку? Чи можна підтвердити раніше присвоєне педагогічне звання "викладач-методист"? Чи треба подавати на присвоєння "вчителя-методиста"? Як бути в цій ситуації? Усі вимоги до педагогічного звання "Учитель-методист" виконувала. Маю методичні розробки, публікації в освітній пресі, участь і перемоги у фахових конкурсах та ін.

walja
Позачергова атестація, присвоєння категорії 

Вчитель подав заяву на позачергову атестацію на І категорію, в цей же рік підготував переможця обласного етапу робіт МАН,чи може атестаційна комісія І рівня подать клопотання до атестаційної комісії ІІ рівня на присвоєння вищої категорії. Педагогічний стаж - 8 років

Nika
Чи потрібно заповнювати методичні книжки 

Чи не відмінили при атестаціі методичні книжки?

Рома Романченко
Чи може вчитель з освітую бакалавра атестуватися на підвищення категорії? 

Чи може вчитель з освітую бакалавра атестуватися на підвищення категорії?

Lyudmila Chichirko
Скільки мінімально треба мати стажу після закінчення ВУЗу для того, щоб мати можливість атестуватися на ІІ категорію? 

Педагог закінчив вуз, працює у школі 7 місяців і уже хоче атестуватися на ІІ кваліфікаційну категорію. Чи має він таку можливість у цьому навчальному році? Якщо так, то на який документ можна зіслатися?

Irina Gordienko
атестація педагога з науковим ступенем 

До закладу освіти (ЗЗСО) прийшов працювати учителем історії молодий кандидат наук - політолог (педагогічний стаж 3 місяці) і претендує на вищу категорію. На якій підставі адмінстрація школи може задовольнити вимогу вчителя? Який алгоритм дій атестаційної комісії закладу? Чи це має діяти атестаційна комісія ІІ рівня?

Вероніка
Підтвердження вищої категоріі при черговій атестації 

Доброго дня! За дипломом маю дві спеціальності - вчитель географії та англійської мови. У 2014 році атестувалась як вчитель англійської мови, отримала «вищу категорію». При цьому викладала два предмети - англійську та географію. З 2015 року викладаю тільки географію. Як географ ніколи не атестувалась, але курси з підвищення проходила кожні 5 років. Чи зберігається категорія під час атестації у 2019 році. Тобто , атестуюсь на підтвердження вищої категорії чи ні? Чи є зміни в законодавстві, які не дозволяють мені атестуватись на підтвердження категорії? Адміністрація вважає, що треба атестувати на другу категорію, оскільки до цього я не атестувалась як вчитель географіі. Дякую.

Нана
Чи можуть атестувати викладача коледжу на спеціаліста вищої категорії без педосвіти. 

Чи можуть атестувати викладача коледжу на спеціаліста вищої категорії без педосвіти? Наперед дякую.

Директор
Як атестувати? 

Вчитель початкових класів перейшла на посаду ГПД 01.09.2017 року остання атестація була у 2013 році: підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та звання "старший вчитель". Прошу роз’яснити: 1. Коли їй атестуватися? 2. На яку кваліфікаційну категорію? 3. Яке звання?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!