Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Игорь и Маринка Швага
Аттестація педпрацівників 

У мене склалася така ситуація. Я працюю у школі вже 15-й рік. Освіта у мене неповна вища. Маю 4 роки університета. В дипломі написано що я вчитель англ.мови та світової літ.. В школі викладаю англ.мову. У мене 9 тарифний розряд. Перший раз атестувалася на 9, а через 5 років на підтвердження розряду через те, що в мене немає вищої освіти. Вчитися рік у мене не має можливості, так як я мати 5 дітей. 2 студентів. Та ще троє до 6 років. Мене хочуть зараз направити на курси. Я хочу відмовитись, тому що після атестації мені всеодно не присвоять іншу кваліфікацію, а підтвердять 9 розряд. Скажіть будь ласка, як така ситуація прописана в законодавсті. Що мені робити? Дякую.

Абітурієнт.
Атестація керівника 

Чи атестується керівник, якщо на даний час він навчається у ВНЗ?

mila
на яку категорію можу атестуватися 

За дипломом я вчитель початкових класів. На посаді педагога-організатора працюю 23 роки. Маю 2 категорію. Цього року атестуюся на 1 категорію. Крім того, я ще атестуюся, як вчитель початкових класів(раніше не атестувалася).Маю додаткові години. Скажіть, будь ласка, на яку категорію я можу атестуватися як вчитель початкових класів на 2 чи 1?

Ольга
Атестація педпрацівників позашкільних навчальних закладів 

Просимо надати роз'яснення: комісією якого рівня І чи ІІ здійснюється атестація педпрацівників позашкільних навчальних закладів на присвоєння чи підтвердження 10 тарифного розряду. Дякуємо

Руслана Федченко
Атестація викладача спецдисциплін, який працює методистом навчального закладу 

З 2014 року працюю методистом. З 2015 року маю педнавантаження. Чи маю я право, як викладач атестуватись у 2017 році. Загальний педагогічний стаж, враховуючи 1 рік на посаді методиста, складає 3 роки.

Татьяна Король
порядок проведення 

Який порядок проходження атестації шкіл в системі охорони здоровя? У пункті 2.11 положення про атестацію написано, що такі заклади повинні атестуватись комісіями 2 рівня , тобто . створених при відділах народної освіти??? я правильно зрозуміла?Але ж в ніякому разі при відділах охорони здоровя? Дайте , будь ласка відповідь, а пораду до кого можна звернутися з вирішенням цього питання

Лилия Лисицкая
Присвоение категории 

Здравствуйте!. Если у меня диплом бакалавра как учителя истории и географии, а магистра только истории, принята на работу учителем географии как меня должны аттестовать? На какую категорию?(аттестуюсь первый раз)

kkk
Чи потрібно на атестаційну комісію надавати висновок психолога для всіх атестуючих 

Проходжу атестацію позачергову у 2017 р. В навчальному закладі виданий наказ керівника про проходженння тестування всіх атестуючих працівників у практичного психолога.Чи правомірний цей наказ керівника?

Татьяна Король
оскарження 

якщо комісія 1 рівня не порушує клопотання перед комісією 2 рівня про присвоєння вищої категорії, які мої подальші дії?

Татьяна Король
порядок проведення атестастації 

Атестація 28.03 , на даний час я на лікарняному, мені зателефонували , щоб я підписала характеристику, чи я маю право це робити , перебуваючи на лікарняному? Якщо я не згодна з характеристикою, порядок оскарження

Сергій Тарасюк
Чи можна атестуватися вчителю, якщо курси підвищення після атестації,і є точна дата проходження курсів у цьому навчальному році.. 

Чи можна атестуватися вчителю, якщо курси підвищення після атестації,і є точна дата проходження курсів у цьому навчальному році.

Наталія Яцишина
Чи маю право отримати вищу категорію? 

Працюю вихователем групи продовженого дня. 26 років загального педагогічного стажу. На посаді вихователя працюю з 2010 року. У 2012 році атестувалась на 2 категорію. Цього року атестуюсь на отримання 1 категорії, провела відкритий захід для вчителів школи, у квітні маю провести міський семінар для вихователів. Чи маю право відмовитися від проведення семінару для вихователів міста, так як в п. 4.7 Типового положення № 930 присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно, я не можу "перестрибнути" з 1 категорії на вищу?

Анна
Чи може бути присутня на атестації неупереджена людина 

Доброго дня! Працюю в мистецькій школі 14 років.Маю II категорію, написала заяву на атестацію (атестуватися в квітні). Маю багато здобутків: учні переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів та фестивалів. Приймаю участь в міжнародних та всеукраїнських виставках. Справа в тому що директор ( є головою атестаційної комісії) має до мене упереджене ставлення , тому питання таке : чи маю я право запросити на свою атестацію компетентного фахівця .

Надія
Атестація на першу категорію. 

Що являє собою "представлення досвіду роботи вчителя за міжатестаційний період" при атестації на першу категорію? Які матеріали потрібно чи не потрібно подавати (представляти) і чим це аргументується? Чи мають право атестаційні комісії вимагати перелік документів та матеріалів на свій розсуд?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!