Вопрос и ответы на него

Заступнику директора 78 років, як звільнити з посади без скандалу

Ирина Феленко-Стогорнюк
Вже два роки директор чекає, щоб заступник написала добровільно заяву про звільнення з посади заступника директора з навчально-виховної роботи. Зараз попередня комплектація на наступний рік, заступник знову не хоче залишати роками пригріту посаду, на якій не виконує належну для заступника роботу, не володіє навичками робота з комп'ютером, хоча має вищу категорію та звання. При будь-якій нагоді влаштовує скандал, йде на лікарняний з приводу "довели" і т.д., має в колективі своїх людей, які допомагають робити негаразди. Директор не хоче скандалів, на основі чого можна звільнити з посади такого заступника, звичайно ж залишивши за ним роботу вчителя? Дякую

Володимир Мініч
Подати подання директора до АК про невідповідність займаній посаді як заступника директора. На засіданні прийняти відповідне рішення. На основі цього рішення звільнити з посади заступника. Залишити на посаді вчителя. Думає, знаєте, що працівника треба окремо атестувати як вчителя і як заступника. Тому атестацію як вчителя можете не проводити, якщо це не чергова атестація, а як заступника атестувати на не відповідність займаній посаді.

Ирина Феленко-Стогорнюк
Для чого ж так робити вчителю, який половину життя віддав школі? Без скандалу потрібно. А якщо використати ту можливість, що директор призначає і звільняє заступників?(п3. Закон про освіту)

Володимир Мініч
Підстава?

Ирина Феленко-Стогорнюк
Знову підстава!!!! В новому Законі про освіту йде мова про те, що директор має право призначати та звільняти заступників. А вік для Вас не підстава, не хочу ображати людину. Я тільки не розумію, чому МОН не введе вікове обмеження для керівних посад закладів освіти. Будь ласка, опрацюйте цей Закон і посадові обов'язки директора, та все таки надайте відповідь на питання.

Ирина Феленко-Стогорнюк
Знову підстава!!!! В новому Законі про освіту йде мова про те, що директор має право призначати та звільняти заступників. А вік для Вас не підстава, не хочу ображати людину. Я тільки не розумію, чому МОН не введе вікове обмеження для керівних посад закладів освіти. Будь ласка, опрацюйте цей Закон і посадові обов'язки директора, та все таки надайте відповідь на питання.

Володимир Мініч
Звільнити людину Ви можете лише згідно Кодексу законів України про працю. Закон ,, Про освіту'' надає право директору звільняти і призначати не лише заступників, а всіх працівників закладу. Але звільнити без підстави неможливо. Вік наразі не є обмеженням. Я Вам підказав законний варіант звільнення з посади. Звільнення ,, по-тихому'', або ,,я так хочу'', просто не існує в українському законодавстві.
Ось законні підстави для звільнення:
https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911/2017/august/issue-36/article-29632.html

Ирина Феленко-Стогорнюк
Дякую!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: