Osvita.ua Вопросы Среднее образование Погружують не віддати аттестат.
Вопрос и ответы на него

Погружують не віддати аттестат.

Андрей
Хочу відрахуватися с колледжу с 3 курса, мені 17 років. Сказали шо аттестат не дадуть, тільки після закінчення. В цьому році склав ЗНО, пройшов всі предмети 10-11 классу. Заплатив за аттестат(платили на його виготовлення чи щось таке)!Що робити?

DOCENT
Якщо Вас відрахують, то атестат не мають права не віддавати.

"Атестати про повну загальну середню освіту замовляються і одержуються навчальним закладом в уповноваженому органі Міністерства освіти і науки України після успішного проходження державної підсумкової атестації і зберігаються в особовій справі студента до закінчення ним навчання."

"Стаття 46. Відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти

1. Підставами для відрахування здобувача вищої освіти є:

2) власне бажання;"

Після відрахування, з будь-якої причини, навчання очевидно закінчиться і атестат доведеться віддати.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!