Osvita.ua Вопросы Среднее образование Кого нагороджують Похвальним листом?
Вопрос и ответы на него

Кого нагороджують Похвальним листом?

Майя Бондарь
Яки

aladdin85
п. 1 Положення про похвальні лист і грамоту
«Похвальним листом...нагороджуються учні 2-8-х та 10(11)-х класів навчальних закладів системи загальної середньої освіти..., які мають
високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за відповідний навчальний рік.»

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!