Osvita.ua Вопросы Среднее образование Чи враховуються курси за вибором при обрахуванні середнього балу?
Вопрос и ответы на него

Чи враховуються курси за вибором при обрахуванні середнього балу?

Юрий Штефан
У листі Міністерства освіти і науки України прописано, що до атестату вносяться усі предмети інваріантної складової робочого навчального плану. Курси за вибором входять до варіативної складової, чому ж їх потрібно враховувати як середній бал атестату? Дякую за відповідь

Nika
п.5.17 ІНСТРУКЦІї про переведення та випуск учнів - до додатка до атестата заносяться усі предмети інваріантної та варіативної складової. Але середній бал розраховується тільки з інваріантної та ДПА ( лист МОН № 1/9-67 від 08.02.2010).

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!