Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оцінювання на уроках
Вопрос и ответы на него

Оцінювання на уроках

Інна
Працюючи вчителем в школі в 2009 році, завершувала урок мотивованим виставленням оцінки. нині я запитую як мама в декреті. донька говорить про те,що лише двоє вчителів в школі оголошують оцінки. інші стверджують, що учень має сам зі щоденником в кінці уроку підходити і запитувати - є в нього оцінка чи ні. про що мені особисто повідомила і класний керівник, ніби відбулись зміни в оцінювані. врезультаті ми бачимо оцінки раз в 2 місяці, коли виписує кл.керівник. вчителі одразу після уроку з журналом ідуть з класу, тому питати нівкого, до того ж донька соромиться підходити питати. як насправді має бути ситуація з оцінками? адже знаючи оцінки в кінці місяця - проконтролювати успішність дитини неможливо.

Володимир Мініч
Оцінки в початкових класах - справа конфіденційна. Після уроку вчитель має в щоденники поставити оцінку, не оголошуючи її на весь клас.

Інна
учениця 9-го класу. як вона має дізнатись що в неї є оцінка на уроці? бігти за вчителем, який після уроку одразу з журналом тікає до вчительської тому що йому вже слід на наступний урок? можливо хоча б в кінці уроку вчитель мав би повідомити в кого є оцінки? ми бачимо оцінки раз в два місяці і важко зорієнтуватись з якого предмету дитину треба підтягувати. дуже чекаю на Вашу відповідь

Інна
можливо є якісь посилання на сайти,де є розяснення як має закінчуватись урок в старшій та середній ланці

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!