Osvita.ua Вопросы Среднее образование Чи має право школа видати атестат про повну загальну середню освіту, якщо учень не отримав свідоцтво за 9клас, але навчався у школі?
Вопрос и ответы на него

Чи має право школа видати атестат про повну загальну середню освіту, якщо учень не отримав свідоцтво за 9клас, але навчався у школі?

Бутенко
..

Вилен
Відповідно до п. 2.1. ІНСТРУКЦІЇ про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти за рішенням педагогічної ради, яке затверджується наказом керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, незалежно від рівня навчальних досягнень учні (вихованці):
11(12)-х класів на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації отримують відповідні документи про освіту та випускаються із загальноосвітнього навчального закладу.

Вимога щодо оюов"язкової наявності документа про здобуття освіти поререднього рівня (свідоцтва) відсутня, а тому необхідно видати атестат. А у вас інша думка?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!