Osvita.ua Вопросы Среднее образование Чи можуть іноземці отримати атестат про повню загальну середню освіту на території України?
Вопрос и ответы на него

Чи можуть іноземці отримати атестат про повню загальну середню освіту на території України?

Бутенко
Дайте роз'яснення щодо листа Міністерства про видачу атестатів про повну загальну середню освіту іноземцям яку перебувають на території України.

Вилен
Про який лист мова?

Бутенко
Згідно з листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.05.2012 №1/9-342

aladdin85
У цьому листі є посилання на ч.4 ст. 6 Закону «Про загальну середню освіту», яка встановлює: «іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, здобувають повну загальну середню освіту у порядку, встановленому для громадян України». А ч.5 ст. 34: «Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів II і III ступенів видається відповідний документ про освіту».
Тому в останньому абзаці листа і зазначено: «діти з числа іноземців та осіб без громадянства...незалежно від підстав перебування на території України мають право на загальну середню освіту» (вона для них, як і для громадян України, є обов'язковою). А при завершенні навчання усі випускники отримують документ про освіту.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!