Osvita.ua Вопросы Среднее образование Чи вважається навчання у Лубенському медичному училищі здобуттям вищої освіти?
Вопрос и ответы на него

Чи вважається навчання у Лубенському медичному училищі здобуттям вищої освіти?

Грей
?

aladdin85
Якщо Ви здобуваєте ОКР "молодший спеціаліст", так. (ч.1 ст. 7, ч.1 ст. 8 ЗУ «Про вищу освіту»). Див. також визначення Кабінету міністрів:
«...підготовка...молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів та магістрів (далі - фахівці з вищою освітою)...».
Такий ВНЗ називається ВНЗ I рівня акредитації.
«Технікум (училище) — вищий навчальний заклад першого рівня акредитації...який провадить освітню діяльність, пов'язану із здобуттям певної вищої освіти...» (ст. 25 ЗУ «Про вищу освіту»).
[а «кваліфікований робітник» — це професійно-технічна освіта]

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!