Вопрос и ответы на него

Яка процедура проведення засідань методоб"єднань учителів?

Denys Dobra
Яким чином мені поступити якщо на протязі 5 років я жодгого разу не був запрошений на природниче методобєднання вчителів школи? Яка процедура їх проведення та повідомлення учасників? Це при тому що закінчик курсову підготовку з відповідного напрямку - фізика , інформатика та позашкільна робота, за дипломом -фізик. Дякую

Наталія
Адміністрація складає графік проведення МО, щодо дати проведення має висіти оголошення (але це в різних школах по-різному), нікого особисто, як правило, не запрошують, але вчителі зобов'язані МО відвідувати й приймати в них участь (робити доповіді, доклади тощо), інакше під час атестації вам згадають... Які форми проведення МО - вирішують самі учасники під час першого засідання. вносять свої пропозиції голові МО, голова вже складає план роботи на рік та узгоджує його з адміністрацією та(чи) іншими МО міста. Вам варто вияснити, хто є головою природничого МО вашої школи й звернутись за всією інформацією та роз'ясненнями до нього.

Denys Dobra
Так я знаю хто голова МО - але вона жодного разу не збирала МО. Це робив завуч школи в індивідуальному порядку - ти йдеш на курси, ти готуй відкритий урок ... Окрім того завуч з навчальної роботи , а не голова МО повідомив мені про "умовне" проведення відкритого уроку з метою атестації. Як це можливо?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: