Вопрос и ответы на него

Возможно ли ещё поступить в лицей в Киеве?

Никита Стрельцов
Можно ли поступить ещё в лицей/колледж в Киеве, который предоставляет общежитие? Куда нужно обратиться с этим вопросом?

DOCENT
Гуртожитки можуть надаватися лише студентам, що здобувають освіту за денною формою навчання.
В цьому році всі накази про зарахування на навчання за денною формою (в Києві) мали бути підписані до 18 серпня включно.

Єдиний виняток

XXII. Зарахування до вищих навчальних закладів на звільнені місця протягом перших днів навчання та зберігання робіт вступників

1. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з вищого навчального закладу, про що видається відповідний наказ, який верифікується в Єдиній базі.

Зарахування на місця відрахованих студентів відбувається протягом наступних п’яти робочих днів з урахуванням положень та вимог пунктів 2 і 3 розділу XIX цих Умов. При цьому накази про зарахування таких осіб формуються і верифікуються в Єдиній базі до 18.00 години 17 вересня року вступу.

Никита Стрельцов
на основе 9-и классов, а не 11-и

DOCENT
V. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання

6. Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 25 липня до 01 серпня.

Дмитро Корнієнко
Цього року ще можна поступити до ПТУ (до деяких ліцеїв також), а на рахунок гуртожитків запитуйте беспосередньо в цих навчальних закладах.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: