Вопрос и ответы на него

Чи відмінять другу іноземну мову в 5 класах?

Юлия Большакова Зубарева
Директор повідомила, що рішенням Міносвіти обов*язкова друга іноземна мова у 5 класі відміняється. Чи дійсно це може бути так і за яким документом про це можна дізнатися? І чи буде вводитися німецька мова у 1-2 класах?

DOCENT
Згідно інформації на офіційному сайті міністерства.

Затверджено зміни до Типових навчальних планів

Після широкого громадського обговорення затверджено зміни до Типових навчальних планів для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Причому, затверджено лише ті зміни, що були підтримані педагогами, учнями та батьківською громадою.

Йдеться про відміну обов’язкового вивчення другої іноземної мови починаючи з 5-го класу в тих школах, де для цього поки що немає умов (відсутність вчителя тощо). Водночас для навчальних закладів, де є відповідне кадрове та навчально-методичне забезпечення, а головне – бажання учнів та їхніх батьків, розроблено варіант Типових навчальних планів, який дозволяє вивчати дві іноземні мови. Години, які планувалися для вивчення другої іноземної мови, школа може спрямувати на посилення вивчення інших предметів та запровадження курсів.

Оновлені навчальні плани розміщено на офіційному сайті Міністерства в рубриці «Навчальні плани».

DOCENT
Трошки "промазав", коли дав посилання на плани помилково дав на програми.

Наказ Міністерства № 657 від 29.05.2014 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.08.2010 № 834"

в самому низу сторінки

DOCENT
І ще не все.

Що до другої іноземної, як виявилося в останньому наказі й не згадується.
Там виключно про військову підготовку.

Самі ж типові навчальні плани в іншому місці

Наказ Міністерства № 664 від 29.05.2014 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.04.2012 р. №4

Юлия Большакова Зубарева
Дякую Вам!!!!!!!!!!!!!!!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: