Вопрос и ответы на него

Потерял атестат, что нужно делать для его востановления?

Александр Порхоменко
Собираюсь поступать в этом году в ВУЗ, но при переезде потерял атестат, куда нужно обращатся чтоб его востановить, и как это быстро делается, какие сроки, и что будет с старым если я его найду, после того как будет сделан новый?

DOCENT
6.1. У разі втрати документа або його пошкодження, що призвело до знищення всіх або більшості реквізитів, за заявою власника документа про освіту видається його дублікат.

6.2. Замовлення на виготовлення дублікатів документів про освіту, що виготовлені на основі фотокомп'ютерних технологій, подається безпосередньо навчальним закладом до Державного центру прикладних інформаційних технологій Міністерства освіти і науки України.

6.3. Для отримання дубліката подаються:
6.3.1. Заява власника документа про видачу дубліката. У заяві зазначаються причина втрати або пошкодження документа, прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання, телефон; найменування документа, який втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення, інші відомості, якщо власник документа вважає їх суттєвими для видачі дубліката.
6.3.2. Довідка з органів МВС .
6.3.3. Оголошення у друкованих засобах масової інформації
6.3.4. Копія платіжного документа
6.3.5. Довідка архівної установи

DOCENT
Ви можете прийняти участь у конкурсі на вступ до ВНЗ і без наявності оригіналу атестату та подати заяву в електронному вигляді у разі наявності сертифікату ЗНО та даних атестату.
За таких умов оригінал атестату і сертифікату знадобиться тільки після рекомендації до зарахування.

VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

1. Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу (далі – заява) в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу.

10. Заява в електронній формі подається шляхом заповнення вступником електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією вищого навчального закладу згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

Александр Порхоменко
В какие сроки это делается , и успею ли это сделать я до вступительной компании ?

DOCENT
Новіший порядок відновлення

Порядок замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка, затверджений Наказом МОН N 811 від 10.12.2003 (у редакції наказу МОН N 737 від 13.08.2007)

V. Дублікати Карток Документів

5.1. Дублікати Карток Документів видаються в разі їх утрати,
5.2. Дублікат Картки Документа видається за письмовою заявою власника Документа
5.3. У заяві зазначаються причина втрати або пошкодження Картки Документа, прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання, телефон; найменування документа, Картку якого втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення, інші відомості, якщо власник Картки Документа або Замовник уважають їх суттєвими для видачі дубліката.
5.4. До заяви додаються:
оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника Документа ( назва Документа, номер, дата видачі, ім'я власника, навчальний заклад) та про визнання його недійсним;
підтвердження про оплату

Леся
Мені робили Дублікат Атестата 4 місяці: в 12.2012 віднесла всі зібрані документи, а виданий Атестат датуєтьтся 04.2013. А видали мені його на руки в 06.2013. Отже, з часу подання Заяви і усіх документів до отримання документу на руки пішло 6 місяців. А за законом повинні зробити за місць.

Леся
Замість довідки з архівноїх установи вимагали завірену копію атестата однакласника.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: