Вопрос и ответы на него

Чи доцільно в цьому році відкривати пришкльні табори?

Женя
Крик освітянської душі!
Доброго дня. Я освітянин Новомиргородського району Кровоградської області. В квітні був опублікований (лист МОН від 07.04.2014 р. № 1/12-1876) про Пришкільні табори, як не ефективний спосіб оздоровлення дітей. Але сьогодні прийшов наказ відділу освіти про організацію безглуздих пришкільних таборів. Це знову відновлюється прямий шлях для відмивання коштів. В той час коли ремонти освітніх закладів здійснюються за рахунок батьків, а позашкільних закладів за рахунок педагогів. Буду вдячний за відповідь.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А де зараз оздоровлювати дітей? У Криму? В Одесу відправити? Все має здійснюватись з урахуванням запиту батьків: є потреба в пришкільних таборах - треба відкривати. А якщо немає куди дитину пристроїти? Що тоді робити?

Єпитання
вчитель в школі - це фахівець з предмету, а не фахівець з оздоровлення.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Єпитання, беріть відпустку за власний рахукок... і в добрий путь

Єпитання
На якій підставі за власний рахунок,коли МОН в листі чітко написало :"не обов'язкове оздоровлення в пришкільних таборах"? Вчителі проведуть навчальну практику,екскурсії-все,що є в начальному плані. А оздоровлення дітей -це справа батьків.Чи Ви,пане модераторе, за те,щоб кошти,яких зараз так не вистачає в країні,викидалися на вітер? Не секрет,що багатьох учнів батьки забирають раніше,ніж закінчується термін оздоровлення на асфальті,а гроші,виділені на весь період оздоровлення на цю дитину,назад не повертаються.

Влад Ткаченко
відкриття табору це тільки верхівка айзбургу. на протязі року мало кого турбує якого качества питна вода, проблеми провтрювання, тощо. а підчас табору, це дуже цікаве питання.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: