Вопрос и ответы на него

Чи будуть продовжені програми "Росток" та "Інтелект України"?

Світлана Комаренко
В нашій школі на даний час є класи, які працюють за програмою науково педагогічного проекту "Росток" та за програмою "Інтелект України" .Підручники для дітей, які навчаються в цих класах , закуповуються за кошти батьків. Цікаво, що МОН планує на наступний навчальний рік? Так і залишиться, чи може взагалі не буде навчання за цими проектами?

Валентина Пташник
Сьогодні виникає багато запитань від батьків, вчителів та керівників навчальних закладів з приводу можливостей використання педагогічної технології «Росток» в умовах Нової Української Школи.

Нова Українська Школа має сучасну освітню концепцію, яка не прив’язана жорстко до конкретних підручників. У навчальному процесі важлива реалізація основних положень цієї концепції.

Пункт 3. статті 2 Закону «Про освіту» засвідчує: «Суб’єкт освітньої діяльності має право самостійно приймати рішення з будь-яких питань у межах своєї автономії, визначеної цим Законом, спеціальними законами та/або установчими документами, зокрема з питань, не врегульованих законодавством». Новий Закон передбачає можливість для кожного навчального закладу використання сучасних варіативних, авторських програм, підходів до навчання та виховання дітей, більшу педагогічну свободу для вчителя.

За результатами багаторічних досліджень, з 2014 року педагогічний проект «Росток» реалізується як педагогічна технологія розвитку дітей (наказ МОН від 06.08.2014 № 905 «Про завершення дослідно-експериментальної роботи за науково-педагогічним...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: