Osvita.ua Вопросы Среднее образование Чи можна в ПТНЗ отримати другу професію?
Вопрос и ответы на него

Чи можна в ПТНЗ отримати другу професію?

inna
Чи можна в ПТНЗ отримати другу професію безоплатно, якщо за станом здоров'я за першою професією не можна працювати

Вилен (МОДЕРАТОР)
Здається, чинним законодавством взагалі немає обмежень щодо кількості раз навчання на бюджеті в ПТНЗ.

inna
Буду дуже вдячна за нормативні посилання, які ви напишете

DOCENT
За таких умов можна і другу вищу освіту отримати безкоштовно. Щож до ПТО то ось закон:

Стаття 5. Право на здобуття професійно-технічної освіти

Громадяни України мають рівні права на здобуття
професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і
нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими
показниками, а також показниками професійної придатності, що
визначаються Кабінетом Міністрів України.

Професійно-технічна освіта здобувається громадянами України
в державних і комунальних професійно-технічних навчальних закладах
безоплатно, за рахунок держави, а у державних та комунальних
акредитованих вищих професійно-технічних навчальних училищах та
центрах професійної освіти - у межах державного замовлення
безоплатно, на конкурсній основі.

DOCENT
Умови прийому
до вищих навчальних закладів України в 2014 році

І. Загальні положення
5. Громадянин України має право безоплатно здобувати вищу освіту за другим напрямом (спеціальністю) у державних та комунальних навчальних закладах, якщо він за станом здоров’я втратив можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А при чому тут посилання на умови прийомудо ВНЗ? Мова йде про по ПТУ, які не відносяться до вищої освіти.

inna
Шановні колеги! дякую за відповіді, але хотілося б конкретизуватися в цьому питанні

Вилен (МОДЕРАТОР)
Конкретно: обмежень немає. Шановний DOCENT вам дав посилання на Закон. ЧИТАЙТЕ ЙОГО, там є ст.5. Іншоно не існує.

inna
дякую

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!