Osvita.ua Вопросы Среднее образование Точно ли выдадут аттестаты в июне 2014?
Вопрос и ответы на него

Точно ли выдадут аттестаты в июне 2014?

Diana Kovalenko
Я на втором курсе техникума и хочу в этом году сдавать ЗНО, забирать документы и поступать в ВУЗ. Так как среднее образование на 2-м курсе мы заканчиваем, то по сути это возможно. Но проблема в том, что администрация техникума говорит мне, что возможно аттестаты они в июне не получат. Они конечно могут мне врать, ибо им не с руки отпускать студентов. Но может это быть правда? вот в чем вопрос. Ответьте пожалуйста кто знает. Спасибо :)

DOCENT
Для вступу до ВНЗ Вам атестат буде потрібен лише з 1 липня.
Крім того, якщо самого атестату ще не буде у Вас на руках, але буде інформація про його номер та серію, то Ви зможете подати заяву на вступ до ВНЗ через систему електронного вступу. В такому випадку оригінал буде потрібен тільки з 1 серпня.
Якщо атестат буде у Вас до кінця липня - то Ви матимете можливість подати заяву на вступ і бути зарахованим до ВНЗ

Вилен (МОДЕРАТОР)
Інформацію про номер та серію людина дізнається лише отримавши документ. Проте адміністрація закладу, видаючи довідку для ЗНО, бере на себе зобов"язання видати документ про освіту в зазначені строки.
Таким чином, якщо видана довідка для реєстрації на ЗНО, де зазначена дата видачі атестата, то заклад зобов"язаний замовити атеста і вручити його у встановлені строки.

DOCENT
На скільки я зрозумів, питання було про той випадок, коли затримка в отримані атестату буде мати суто технічний характер. Але сам атестат дійсно буде виготовлений по закінченню другого курсу навчання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А що розуміти під суто технічним характером: небажання керівника витягнути документ з сейфу і видати його, чи те, що документ не виготовлено - як в таких випадках дізнатися про номер та серію?

Ок, документ виготовлено, але впродовж місяця-двох не доставлено (не уявляю такої ситуації, адже це - колапс вступної кампанії) хто повідомить людині номер та серію документа?

DOCENT
Небажання керівника витягнути з сейфу документ як раз зрозуміле.
Студент залишить навчальний заклад.
Я вважаю, що може бути саме технічна затримка в виготовлені атестатів для студентів другого курсу технікуму. Адже їх атестати формально не знадобляться ще рік або два, та повинні зберігатися в особовій справі до закінчення навчання.
п.1.3 Положення про ДПА з загальноосвітньої підготовки студентів ВНЗ І-ІІ рівня

Тому і виготовлення їх може бути пізніше ніж для випускників шкіл.

DOCENT
І ще коментар. Сенс забирати атестат з ВНЗ І-ІІ рівня акредитації до завершення навчання, на мою думку, є тільки в тому випадку, якщо результати тестів на ЗНО є такими, що дають можливість вступити до ВНЗ ІІІ-ІV рівня.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!