Вопрос и ответы на него

Как определяется 5 предмет на ДИА в 9 классе?

Людмила Качковская  Ворник
При виборі предмета для ДПА в 9 класі, адміністрація школи наполягає на виборі англійської мови, але вчителі вважають, що 2 години на тиждень занадто мало для підготовки всіх учнів до екзамену, неодхідний граматичний та лексичний матеріал неможливо відрпацювати в повній мірі за таку кількість годин. Чи можемо ми відмовитись від іспиту , і не наражати учнів на стрес? Дякуємо.

Вилен (МОДЕРАТОР)
ДПА за вибором у 9 класі визначає педагогічна рада; ми визначаємо англ.мову в спецкласі з поглибленим вивченням англ.мови, а укр.літ - у звичайному. Не розумію: який сенс знущатися над вчителем та учнями. Отже, предмет необхідно обирати в залежності від конкретних умов (підготовленість учнів, кількість годин, досвідченість вчителя, профільність закладу тощо).

Леся Манакова
Коли я навчалася у школі, у звичайному класі, то в 9-му класі вибрала екзамен з англійської мови. Вчителька англійської у нас не те, щоб якось допомогала готуватися тим, хто вибрав англійську, але й незадовільно викладала предмет з 6 по 9 клас. Уроки англійської мови, які були 2 раза на тиждень, перетворювалися на виховну годину (вчителька була класним керівником). Ми не вчили взагалі нічого! Ні слів, ні граматику, ні розмовних тем (лише 2: Київ і Лондон за 4 роки!) Я вчила мову самостійно по підручникам, сама готувалася до екзамену, і здала його на "5" (1996 рік).
Зараз вибирати англійську треба лише, коли в школі є всі умови для нормального викладання предмету, або, коли учні займаються з репетиторами. Іноземну мову потрібно викладати якісно, мати кілька годин на тиждень. Інакше на іспитах очікуйте великий стрес як для себе, так і для учнів.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: