Вопрос и ответы на него

Чи необхідно переносити оцінки з атестату в журнал?

иваночко
Учень навчається в коледжі і вирішив паралельно закінчити вечірню школу(для кращого балу атестату).Адміністрація вимагає перенести оцінки з шкільного атестату в журнал коледжу,незважаючи на те ,що учень не відвідував уроки ,мотивуючи це уже здобутим атестатом.Чи доцільно це ?Де знайти офіційне тлумачення ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ще раз про ситуацію: не можу збагнути що там сталося.

иваночко
На даний час учень навчається в коледжі,але пари загальоноосвітніх предметів не відвідує ,адже має атестат.Відповідно, він в коледжі по цих предметах неатестований.Адміністрація вимагає перенести в графу "Скориговано" оцінку з атестату вечірньої школи.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Учень, маючи атестат, поступив до коледжу на базі свідоцтва? Тому, безумовно, він має відвідувати заняття і виконувати навчальний план у коледжі. Чи, може, я знову щось неправильно зрозумів?

иваночко
Неправильно.Поступив з атест. за 9-й клас ,а згодом здобув за 11-й.Тому і вимагають перезарахувати з ат. у журнал.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Тобто, учень закінчив 9 клас, потім поступив на навчання в коледж і паралельно здобув середню освіту в вечірній школі. Я тепер правильно зрозумів?

иваночко
Саме так.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Оскільки ви поступили на навчання на базі 9 класу, то маєте виконати весь навчальний план, тобто бути атестованим з усіх предметів навчального плану. Я так розумію, що до вас дуже поблажливо ставляться у коледжі, дозволяючи не відвідувати загальноосвітні предмети. Проте законність здобуття вами освіти в вечірній школі викликає певні сумніви, адже оригінал документу про освіту (свідоцтво) мало б знаходитися в коледжі, а без оригіналу свідоцтва навчання в вечірній школі не повинно б було б відбуватися. Ви самі знаєте, що в цьому питанні не все чисто. Разом з цим я вітаю ваш підхід до покращення середнього балу. Хоча два атестата при єдиній освітній базі може стати проблемою...
Отже, вимоги до вас правомірні, краще не хизуватися своїм атестатом у коледжі, а тихенько довчитися...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: