Osvita.ua Вопросы Среднее образование Чи має право дитина з молдовським громадянством навчається в 11 класі?
Вопрос и ответы на него

Чи має право дитина з молдовським громадянством навчається в 11 класі?

Іван Стенько
Учениця 11 класу з молдовським громадянством навчається в українській школі. Живе біля батька - громадянина України. Кожних 45 днів вона рееструється в міграційній службі. Чи може вона отримати атестат про закінчення загальної середньої освіти в Україні. І саме головне на яких підставах?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Звісно, що може, на загальних підставах.

Іван Стенько
А на які документи потрібно опиратися? Відділ освіти відмовляється - спираються, що вона не громадянка

DOCENT
Це питання регулюється частиною 4 статті 6 Закону України "Про загальну середню освіту ":

4. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в
Україні на законних підставах, здобувають повну загальну середню
освіту у порядку, встановленому для громадян України.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!