Вопрос и ответы на него

Моніторинг якості освіти: що необхіно відправляти у райвно?

Віталій
Скажіть, будь ласка, що необхідно відправляти на перевірку: анкету учня та бланк відповідей для перевірки комп'ютером або ще треба до конверта додавати лист з розгорннутою відповіддю учня (наприклад з 13 завданням з української мови в 10 класі)? Як необхідно порівнювати результати моніторингу? Наприклад, у 9 класі було 25 учнів, у 10 класі залишилось і писало моніторинг 20 учнів... За 9 клас брати тільки результати цих 20 учнів, що писали моніторинг, всіх 25 учнів, що началися в 9 класі? Спасибі.

MykS
Моніторнг на практиці такий: якісь люди заробили на виробництві збірників запитань, потім за два дні до моніторингу виклали варіанти питань, відразу всі все повирішували, учні ходять по школам і сміються - всі відповіді є в Інтернеті. І кому той моніторинг такий взагалі потрібний- заробити типографіям? До речі, по подібній схемі відбуваються всі так звані конкурси по предметам- вчителі збирають гроші, учні за один вечір знаходять відповіді в Інтернеті, вчителі заповнють бланки. Кому ця брехня взагалі потрібна, крім видавництв і прилипал, які виманюють батьківські гроші?

Svetlana
Для Виталия. Отправляйте все, проверять ЭТУ макулатуру никто не будет - это ж какие нужны деньги перелопатить все работы!!!!! А по поводу результатов: у детей, которые сейчас в 10-м, спросить их прошлогодние оценки и сравнить с уровнем мониторинга - только тех, кто пишет ЭТОТ мониторинг!!!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: