Вопрос и ответы на него

Для чего проводится Мониторинг качества образования в 5 и 10 классах?

Ольга
Не поняла, - для чего проводится данное "мероприятие"? Дети только вошли в рабочий график обучения, - и опять экзамен в середине семестра со всеми прелестями;нервотрепка и т.д. Это способ как-то оправдать штат сотрудников министерства, показать их "активную работу"? Или способ собрать деньги? Или "у нас так же, как и в России"? ЗНО уже мало? Так что никак не могу "отнестись с пониманием" к данной акции. Какова цель мониторинга? Зачем дублировать экзамены и ЗНО?

Людмила
Я мама десятикласниці, в школі повідомили дітей про моніторинг, і наказано здати по 96,00грн . Табачнику на щось не вистачає коштів чи що. Як завжди в Україні викачка грошей. Я в шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Svetlana
Николаев. Сбор денег для "мероприятия" по 100 грн. Выкачка денег идет полным ходом!!!!

MykS
Для того, щоб заробили типографії. В минулому році девятикласники пройшли державну підсумкову атестацію, як і четверокласники, при цьому іспити приймали державні комісії. У цьому році з тих дітей набрані 10 класи з новими складами, на третину чи наполовину звичайно менше учнів. Ніяк порівнювати з 9-ми класами. Вчителі в 10-х часто теж інші, в 5х - зовсім інші замість однієї вчительки. Одночасно Міністерство обсіли всілякі приватні підприємства, які заробляють на конкурсах з предметів, запитання на які учні легко знаходять в Інтернеті. Також цього року в школах знищені старі методичні посібники з метою, щоб вчителі купували у видавництв купували нові. Шкафи у класах стоять пусті, знищені навіть хрестоматії старі з творами письменників

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: