Osvita.ua Вопросы Среднее образование Чому вимагають у школі здавати свідоцтва за 9 класів?
Вопрос и ответы на него

Чому вимагають у школі здавати свідоцтва за 9 класів?

Юрій
Чому у учнів 10 класу у школі вимагають здавати свідоцтва про базову загальну серезню освіту (про закінчення 9 класів)?
Який нормативно-правовий акт вимагає це робити?

Nika
п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад.
А взагалі увімкніть логіку: після 9 класу учнів ВИПУСКАЮТЬ зі школи, бо вони ЗДОБУЛИ базову загальну середню освіту. Якщо ви подаєте заяву в 10 клас, чим зможете підтвердити, що закінчили 9 класів?!!!! Правильно - відповідним свідоцтвом, яке додається до заяви.

Юрій
Або Ви не уважно прочитали питання, можливо я його в недоступній формі зформулював.
Мене цікавить слідуюче. Чому вимагають здавати оригінали документу, а не ксерокопії и т. п.? Друге, чому цей документ (свідоцтво) на період навчання повинен зберігатись у школі?
Коли просять для певних потреб Вас принести паспорт чи свідоцтво про народження, у Вас його ж не забирають, а роблять ксерокопію и т.п. Для мене це є логічним.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Відповідно до п.22 ПОЛОЖЕННЯ про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, ПОДАЮТЬ заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня — документ про відповідний рівень освіти.

Розумієте: подають - це значить віддають, якби було написано пред"являють, то це означало б показують, крім того написано "документ про відповідний рівень освіти", а не "копію документа про відповідний рівень освіти".

Таке законодавство.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!