Вопрос и ответы на него

Так як же вивчати російську мову?

Станислава Пустовойт
Я щаслива, що доводиться спілкуватися з людиною з гумором... В районі дві школи вивчають французьку, в педвузах регіону вчителів франц не готують, черга з учителів до сільської школи не стоїть.
З англійською ось що: спочатку в школі вивчали тільки французьку мову, потім ввели ще російську (2005 рік, почали з 5 класу). З 2010 замість рос. ввели англійську мову, тому частина класів вивчала рос і франц., частина - франц і англ, російська тим часом поволі витіснялася, в нинішньому році її мали вивчати вже тільки 9-11 + франц. Але сталося як сталося, вчителя франц. не буде мінімум 3 роки, тому прийнято таке рішення. Але що робити з програмами?

Вилен
А що потім: повернеться вчитель фр.мови і ви знову будете дітей змушувати вчити іншу мову? Як на мене, то я не експерементував би з переходом з однієї мови на іншу. Діти її знати не будуть. ну що вам заважає виставити фр.мову на вакансію, а години по факту віддати на інші предмети на укранську чи математику по заміні. А вакансію фр.мови виставляйте. Ну це варто хоча б зробити в старших класах, де фр.мова йшла як друга. Це дозволилоб рельно дати дітям можливість краще вивчити базові предмети, а не займатися фікцією. Чудово розумію всю прелесть маленької сільської школи, бо сам багато років працював в такій, де класнй керівник викладав 7 предметів у своєму класі, але ми завжди тримались англійської і російської мов (бо кадри можна знайти).

Михайло
Взагалі, іноземні мови мають бути як не обов'язковий факультатив. Вони завдають шкоди тільки при вивченні математики, української мови, фізики.
А хто хоче виїхати за кордон, нехай ходить на спеціальні курси. Чому держава має витрачати кошти на тих, хто потім поїде за кордон і там буде працювати на буржуїв.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: