Osvita.ua Вопросы Среднее образование
Вопросы
Ольга Бузницкая
Де знайти підручники за новою програмою? *

Підкажіть, як можна викачати підручники за новою програмою, мене цікавить біологія, 8 клас ...я не знайшла розділ "Навчально-методичне забезпеченяя", прийшлось вибрати "Публікації"

Тетяна
Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО? *

Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО?

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі? *

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат? *

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів? *

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков? *

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату? *

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи? *

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

Ірина
Як закінчити школу екстерном? *

Чи не скасовано в 2015 році одержання повної середньої освіти екстерном?Якщо ні,то які умови одержання документу державного зразка(атестата за 11 клас)?

Юрий Штефан
Як правильно оформити додаток до свідоцтва? *

Чи заносити до свідоцтва усі курси за вибором з 5-9 клас? Чи розраховувати середній бал, включаючи курси за вибором, які були оцінені. Чи вносити тільки предмети інваріантної складової та ДПА. Дякую

Ірина
Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови? *

Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Тетяна
За якими збірниками проводиться ДПА в 2014 році? *

За якими збірниками проводиться ДПА з математики у 9 класі в 2014 році?

Tanya ***
Які особливості здачі ДПА претендентами на нагородження медалями? *

Чи є законним та всеукраїнським те, що учні , які претендують на Золоту медаль повинні писати державні іспити у Районній Державній Адміністрації?

Senyou17
Срібна мeдаль 

Підкажіть, будь-ласка, якщо учeнь навчаючись у 10 класі має оцінку 《8》 по одному з прeдмeтів, а в одинадцятому класі ця оцінка підвищeна до 《10》 балів, чи можe учeнь розраховувати на срібну мeдаль??? Якщо сeрeдній бал за цим прeдмeтом за два роки виходить 《9》.

Senyou17
Срібна мeдаль 

Підкажіть, будь-ласка, якщо учeнь навчаючись у 10 класі має оцінку 《8》 по одному з прeдмeтів, а в одинадцятому класі ця оцінка підвищeна до 《10》 балів, чи можe учeнь розраховувати на срібну мeдаль???, якщо сeрeдній бал за цим прeдмeтом за два роки виходить 《9.》

Ольга Осадчая
Может ли учитель ставить 1балл за стих который не успел спросить на уроке 

Если учитель не успевает опросить детей стих на уроке может ли он говорить чтобы его искали на переменах. И если ребенок не нашел учителя или у учителя не было возможности принять стих на перемене ставить за стих 1бал. При этом обвиняя ученеников в том, что она не успела, а они ее не нашли.В классе таких 12 детей не опрошеных учителем и получившие 1балл. Ученики в 5 классе .Так как это был последний стих в году эти оценки были выставлены в журнал. Поставлена семестровая и годовая оценки . И если ученик болел и не сдал стих он тоже должен искать учителя и просить о сдаче и еще снидается бал за то ,что не вовремя здан.

Diana Gavula
оцінка після IELTS 

Я цього року закінчую 11 клас. Якщо я здала IELTS на В-2, чи ставиться мені 12 за рік з англійської?

Oksmir
ЗНО в 9 класах в наступному році? 

Доброго дня! Чи буде ЗНО в 9 класах в наступному році? Чи є програма, які предмети?

Oksmir
ЗНО в 9 класах в наступному році? 

Доброго дня! Чи буде ЗНО в 9 класах в наступному році? Чи є програма, які предмети?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!