Osvita.ua Вопросы Среднее образование
Вопросы
Ольга Бузницкая
Де знайти підручники за новою програмою? *

Підкажіть, як можна викачати підручники за новою програмою, мене цікавить біологія, 8 клас ...я не знайшла розділ "Навчально-методичне забезпеченяя", прийшлось вибрати "Публікації"

Тетяна
Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО? *

Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО?

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі? *

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат? *

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів? *

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков? *

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату? *

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи? *

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

Ірина
Як закінчити школу екстерном? *

Чи не скасовано в 2015 році одержання повної середньої освіти екстерном?Якщо ні,то які умови одержання документу державного зразка(атестата за 11 клас)?

Юрий Штефан
Як правильно оформити додаток до свідоцтва? *

Чи заносити до свідоцтва усі курси за вибором з 5-9 клас? Чи розраховувати середній бал, включаючи курси за вибором, які були оцінені. Чи вносити тільки предмети інваріантної складової та ДПА. Дякую

Ірина
Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови? *

Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Тетяна
За якими збірниками проводиться ДПА в 2014 році? *

За якими збірниками проводиться ДПА з математики у 9 класі в 2014 році?

Tanya ***
Які особливості здачі ДПА претендентами на нагородження медалями? *

Чи є законним та всеукраїнським те, що учні , які претендують на Золоту медаль повинні писати державні іспити у Районній Державній Адміністрації?

Людмила
тематика педагогічних рад на 2017-2018 н.р. 

актуальні теми педрад

Александр Щербак
триместрова система 

Доброго дня. Дуже часто на різних українських сайтах, у тому числі і сайтах учителів я бачу одну й ту саму статтю про триместрову систему у 2017-2018 н. р. Але коментарі зовсім різні. Одні коментують учительский календар старої системи, кажуть: "Ви що, не читаєте нормативних документів?" А інші коментують новий календар: "Не публікуйте цей календар, бо інформація про триместри надходить від рос. змі", і схожі коментарі я власно бачив на сторінці нашого МОН. Дійсно, на першому сайті, де розміщувалася інформація про триместрову систему, стаття була українською, а сам календар російською та й свята саме російські відмічені, хоча це намагалися приховати, розмістивши мале. ледь чітке зображення. Наскільки я правильно зрозумів, це всього-навсього проект і не відомо чи буде він реалізований, так ? Будь ласка, дайте чітку, розгорнуту відповідь на це запитання.

Азазелло
Восстановление аттестата. 

Скажите пожалуйста, возможно ли восстановить школьный аттестат за 11 классов, если он был утерян университетом. Проверяют ли школа и милиция при подаче справок наличие этого документа в университете. Не могу его забрать из университета по причинам, а он сейчас нужен. Или министерство не проверяет этого?

Натали Музалёва
Средний бал аттестата 

Добрый день! Подскажите пожалуйста, что мне делать, у меня в аттестате написано, что средний бал 8.7 это 168.7 по 200-б шкале, а по нынешней таблице 2017г. это соответствует 167б. И как мне быть? Только такой бал 168.7 мне переводили за 2013г. ещё.

Натали Музалёва
Средний бал аттестата 

Добрый день! Подскажите пожалуйста, что мне делать, у меня в аттестате написано, что средний бал 8.7 это 168.7 по 200-б шкале, а по нынешней таблице 2017г. это соответствует 167б. И как мне быть? Только такой бал 168.7 мне переводили за 2013г. ещё.

Алекс
Чи мають право учні. 

Чи мають право учні у сучасній школі звертатися до вчителя: "Пані Ганно", "Пан Тарас"? Якщо школа націлена на європейський рівень освіти то звернення по батькові спостерігається тільки в СРСРх школах.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!