Osvita.ua Вопросы Среднее образование
Вопросы
Ольга Бузницкая
Де знайти підручники за новою програмою? *

Підкажіть, як можна викачати підручники за новою програмою, мене цікавить біологія, 8 клас ...я не знайшла розділ "Навчально-методичне забезпеченяя", прийшлось вибрати "Публікації"

Тетяна
Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО? *

Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО?

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі? *

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат? *

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів? *

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков? *

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату? *

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи? *

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

Ірина
Як закінчити школу екстерном? *

Чи не скасовано в 2015 році одержання повної середньої освіти екстерном?Якщо ні,то які умови одержання документу державного зразка(атестата за 11 клас)?

Юрий Штефан
Як правильно оформити додаток до свідоцтва? *

Чи заносити до свідоцтва усі курси за вибором з 5-9 клас? Чи розраховувати середній бал, включаючи курси за вибором, які були оцінені. Чи вносити тільки предмети інваріантної складової та ДПА. Дякую

Ірина
Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови? *

Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Тетяна
За якими збірниками проводиться ДПА в 2014 році? *

За якими збірниками проводиться ДПА з математики у 9 класі в 2014 році?

Tanya ***
Які особливості здачі ДПА претендентами на нагородження медалями? *

Чи є законним та всеукраїнським те, що учні , які претендують на Золоту медаль повинні писати державні іспити у Районній Державній Адміністрації?

Валентина МельковскаяВасиленко
Як продовжити навчання в Україні 

Добрий вечір. Моя внучка закінчує 9клас в Анкарі в школі при російському посольстві,так як там не має української школи.:6років вона навчалась у Київській гімназії. Мама працювала в Турції -в Білкенді хоздок ,в цьому році закінчується контракт.Як тепер можна повернутися назад в школу-гімназію,зважаючи на те,що дитина не вивчала української мови і літератури і історії України. Оцінки мала відмінні як в Києві так відмінно навчається і в Анкарі.Дякую.

Iskander
Чи може заступник відділу освіти мати години в школі? 

Чи може заступник відділу освіти читати години в школі? Якщо може, то якими нормативними документами це передбачено? І скільки годин?

Ярослав Рило
про самогубство полтавської школярки Решетилівського р-ну с 

14-річна школярка Ірина Самойленко Піщанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів імені Л_М_ Дудки Решетилівської районної ради Полтавської області, через образи і приниження від завуча, повісилася на власному подвір'ї… Такі слова сказав Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба . Сталася трагедія 2 листопада 2016 року . До цього часу колишній зауч , а тепер вчитель початкових класів Свинаренко Світлана Петрівна далі працює в тій школі і отримує зарплату . А чому її не звільнили , а лише доганою обмнжились ???

Марія
Чи йде в атестат оцінка з МНВК 

Чи іде в атестат 11 класу оцінка з МНВК (ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ - НАУКОВО ТЕХНІЧНИЙ ПЕРЕКЛАД) і чи береться вона до уваги при визначенні середнього бала атестату ?

Володимир Мініч
Запитання для Вилена 

Людина читає у школі математику. Їй було присвоєно вищу кв.кат. та звання "Старший вчитель"(на математику). Згодом їй ще дали фізику. За дипломом "Вчитель математики та фізики". В цьому році атестувалась як вчитель матеметики і фізики. Прописано в одному атестаційному листі. Має курси з обох предметів. За звання до атестації отримувала лише за математику. Але після атестації також нарахували оплату за звання лише за математику. В рішенні вказано: "Відп. займаній посаді. Підтв.вст. вищої кат. "Підтв. присв. раніше звання "Ст. вч." Що зроблено неправильно і як треба було зробити правильно, щоб отримувати доплату за звання і за фізику? Буду вдячний за відповідь.

Марія
Навчання у МНВК 

Чи вписується в атестат за 11 клас оцінка з комбінату

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!