Osvita.ua Вопросы Среднее образование
Вопросы
Ольга Бузницкая
Де знайти підручники за новою програмою? *

Підкажіть, як можна викачати підручники за новою програмою, мене цікавить біологія, 8 клас ...я не знайшла розділ "Навчально-методичне забезпеченяя", прийшлось вибрати "Публікації"

Тетяна
Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО? *

Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО?

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі? *

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат? *

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів? *

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков? *

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату? *

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи? *

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

Ірина
Як закінчити школу екстерном? *

Чи не скасовано в 2015 році одержання повної середньої освіти екстерном?Якщо ні,то які умови одержання документу державного зразка(атестата за 11 клас)?

Юрий Штефан
Як правильно оформити додаток до свідоцтва? *

Чи заносити до свідоцтва усі курси за вибором з 5-9 клас? Чи розраховувати середній бал, включаючи курси за вибором, які були оцінені. Чи вносити тільки предмети інваріантної складової та ДПА. Дякую

Ірина
Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови? *

Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Тетяна
За якими збірниками проводиться ДПА в 2014 році? *

За якими збірниками проводиться ДПА з математики у 9 класі в 2014 році?

Tanya ***
Які особливості здачі ДПА претендентами на нагородження медалями? *

Чи є законним та всеукраїнським те, що учні , які претендують на Золоту медаль повинні писати державні іспити у Районній Державній Адміністрації?

ОЛЕНА
11 клас з 4 предметів ЗНО бали вищі за 190, ДПА відповідно з трьох предметів 12,12,11. Оціки в атестаті за 11 клас 8,9,9,9. КУди звертатись у такій ситуації ? 

Куди звертатись, якщо в 11 класі річна оцінка в атестаті 9 балів, а ДПА(на основі ЗНО) 12 балів? Аналогічна ситуація з англійської мови - в атестаті 9, а ДПА 11 балів. Аналогічна ситуація з історії України та географії за попередніми підрахунками (офіційні результати будуть 21 червня). В однієї людини з 4-ьох предметів в атестаті оцінка - 9, а ДПА 11 та 12. Це справедливо ? Куди мені звертатись ? Я 11 років вчилась, це підтвердили результати ЗНО з 4 предметів, 190 балів і вище.

ОЛЕНА
11 клас з 4 предметів ЗНО бали вищі за 190, ДПА відповідно з трьох предметів 12,12,11. Оціки в атестаті за 11 клас 8,9,9,9. КУди звертатись у такій ситуації ? 

Куди звертатись, якщо в 11 класі річна оцінка в атестаті 9 балів, а ДПА(на основі ЗНО) 12 балів? Аналогічна ситуація з англійської мови - в атестаті 9, а ДПА 11 балів. Аналогічна ситуація з історії України та географії за попередніми підрахунками (офіційні результати будуть 21 червня). В однієї людини з 4-ьох предметів в атестаті оцінка - 9, а ДПА 11 та 12. Це справедливо ? Куди мені звертатись ? Я 11 років вчилась, це підтвердили результати ЗНО з 4 предметів, 190 балів і вище.

Elena
діловодство міського методкабінету 

Потрібен список номенклатури справ міського методичного кабінету

адміністрація
Чи обов'язковим є 5-денний навчальний тиждень в основній школі? 

В Типовій освітній програмі ЗЗСО ІІ ступеня (в загальних положеннях типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня) зазначено таке речення: "Навчальні плани зорієнтовані на роботу осоновної школи за 5-денним навчальним тижнем". Поясніть, будь ласка, чи слово "зорієнтовані" означає, що навчальний тиждень у 5-9 класах обов'язково(!) має бути 5-денним? Чи має право школа, наприклад, у 7-9 класах працювати за 6-денним навчальним тижнем?

Nadezhda Z
Деление класса на группы при изучении информатики 

Добрый день! Нужен совет специалиста по вопросу деления класса на группы. В нашей школе никогда не делят на информатике класс на группы, если в классе меньше 28 учеников. И когда сидят 20-24 второклассника, а в кабинете 8 компьютеров, то это кошмар. У нас в городе 4 района. В 3-х делить можно, а у нас нет. Завуч мне сегодня сказала, что делят за счёт вариативной части, но для информатики часов нет, отдают математикам. Я нашла приказ № 128 за 2002 год, там ничего про вариативную часть не написано. А как у вас, коллеги, делят классы на группы? Дайте совет, если возможно, то со ссылкой на источники.

Олена Осипова
Маю право атестуватися на 1 категорію? 

Я дружина військового, часто міняю місце проживання та місце роботи(у зв*язку з переводом чоловіка на нове робоче місце).За 8 років педагогічного стажу поміняла 6 місць роботи,у минулому році атестувалася на 2 категорію вчителя німецької мови та пройшла курси підвищення кваліфікації .Маю я право у 2018-2019 році атестуватися на 1 категорію?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!