Osvita.ua Вопросы Среднее образование
Вопросы
Ольга Бузницкая
Де знайти підручники за новою програмою? *

Підкажіть, як можна викачати підручники за новою програмою, мене цікавить біологія, 8 клас ...я не знайшла розділ "Навчально-методичне забезпеченяя", прийшлось вибрати "Публікації"

Тетяна
Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО? *

Коли у 2015-16 н.р буде прводитися випускний вечір для 11 класу? Чи встигнуть прийти результати ЗНО?

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі? *

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат? *

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів? *

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс? *

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков? *

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату? *

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи? *

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

Ірина
Як закінчити школу екстерном? *

Чи не скасовано в 2015 році одержання повної середньої освіти екстерном?Якщо ні,то які умови одержання документу державного зразка(атестата за 11 клас)?

Юрий Штефан
Як правильно оформити додаток до свідоцтва? *

Чи заносити до свідоцтва усі курси за вибором з 5-9 клас? Чи розраховувати середній бал, включаючи курси за вибором, які були оцінені. Чи вносити тільки предмети інваріантної складової та ДПА. Дякую

Ірина
Чи можуть батьки вплинути на вибір іноземної мови? *

Згідно нової програми у 5 класі вводиться друга іноземна мова. Більшість батьків хочуть, щоб вивчалася російська мова, але нам сказали, що російська не є іноземною мовою і необхідно вибрати німецьку, французьку чи іншу мову. Російська мова дітьми не вивчається взагалі. Чому не можна обрати її як другу іноземну?

Тетяна
За якими збірниками проводиться ДПА в 2014 році? *

За якими збірниками проводиться ДПА з математики у 9 класі в 2014 році?

Tanya ***
Які особливості здачі ДПА претендентами на нагородження медалями? *

Чи є законним та всеукраїнським те, що учні , які претендують на Золоту медаль повинні писати державні іспити у Районній Державній Адміністрації?

Алекс
Чи є можливість у 9 класі російськомовної школи перейти на викладання загальних предметів українською мовою? 

Батьки хочуть, щоб діти вивчали у шкільні предмети українською мовою, а адміністрація вказує на те, що у нас школа з викладанням предметів рос. мовою і нічого змінити неможливо. Якщо не влаштовує - переходьте до іншої школи. Але всі добре розуміють,що дітям для подальшого навчанння і успішного складання ЗНО потрібні знання предметів державною мовою і переходити в іншу школу діти не хочуть. Як вирішити це питання з користю для дітей?

Наталия Мишок Гапоненко
Як залишити дитину на наступний рік у 1 класі? 

Дитина з 1 вересня навчалася в 1 класі в соціальному центрі. Дідусь і бабуся оформили опікунство і забрали дитину до себе в іншу школу в кінці березня. Дитина не читає і не пише сама, тільки копіює написане. Вони хочуть, щоб ця дитина знову пішла в 1 клас наступного року, так як навчатися зараз у 1 класі ця дитина не може ні психологічно, ні фізично. Дитина знервована і працювати на уроках не може. Чи можливо це? І як це оформити? Допоможіть, будь ласка.

Ангеліна Яковлюк
Чому пан Богдан звернунвся по допомогу саме до Руснаків(З тексту З.Мезантюк "Таємниця козацької шаблі" 

Написати як на мою думку пан Богдан звернунвся по допомогу саме до Руснаків

Laura Zaera
мені 60 років. працюю на повну ставку. чи може адміністрація забрати години без моєї згоди на користь студентки? 

вчитель-методист працюю на повну ставку багато років. в цьому році запропонували розписатися у тариф. сітці на 16 годин. 6 моїх годин віддають студентці 5-го курсу. мене не попереджали. кажуть, що треба навчити молодь)

Катерина Тунда
одержання атестата учнем 11 класу при наявності свідоцтва ДНР 

15.08.16 р. до школи до 11 класу, з території ДНР прибула учениця-сирота за місцем проживання тітки, яка оформляє над дитиною опіку. Надала всі документи про попереднє навчання. Чи одержить вона атестат українського зразка, коли має свідоцтво ДНР?

Рiта-I-Коля Холод
Середня освіта після вищої 

Маю вищу освіту. навчалася за рахунок держави. Зараз маю такі обставини, що хочу вступити до коледжу. Розраховувала на платну форму навчання. але на офіційному сайті коледжу вказано інформацію, що "Навчання проводиться за державним замовленням" Тобто там немає платної форми чи як? Зможу я вступити до цього закладу чи ні?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!