Osvita.ua Вопросы Мой ребенок Чи можна залишити дитину на другий рік за згодою батьків?...
Вопрос и ответы на него

Чи можна залишити дитину на другий рік за згодою батьків?...

Світлана
Чи можна залишити дитину на другий рік за згодою батьків?

aladdin85
Є лише таке положення:
«Учні початкової школи, які через поважні причини
(хвороба, інші обставини) за результатами річного оцінювання
отримали бали початкового рівня (1, 2, 3) або не засвоїли
скориговану до індивідуальних здібностей навчальну програму,
можуть бути, як виняток, залишені для повторного навчання у тому
самому класі за рішенням педагогічної ради та за згодою батьків
(осіб, які їх замінюють).» (п. 3.3 Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти).

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!