Osvita.ua Вопросы Мой ребенок Сімейна освіта
Вопрос и ответы на него

Сімейна освіта

Ярослав Оз
Добрий день! Яку заяву і куди треба подати для оформлення дитини на сімейну форму освіти. Адже в Законі України \"Про Освіту\" згадується така форма, і в Законі України \"Про загальну середню освіту\" немає заборони на таку форму. Буду дуже вдячний!

Вилен
Зверніться до районного управління освіти, хоча думаю, що у вас з цим можуть бути проблеми. Положення про індивідуальну форму навчання, що діяло на початку 90-х років минулого століття нормативно вирішувало цю проблему, проте пізніше воно було змінено і необхідні положення з нього зникли. Зараз це питання не врегульовано.

Ярослав Оз
в такому разі, може підкажете щось про екстернат?

Nika
п.1.3 Положення про екстернат у знз від 2008 - перелік причин для екстернату. Зверніться до відділу освіти, поясніть причину такого бажання. Вам порекомендують школу (або ви самі попросите певний заклад), напишете заяву, відділ освіти її погодить і далі вже всі "процедури" у школі.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!