Вопрос и ответы на него

Як збререгти у дитини бажання вчитися в початковій школі?

Indignant
Син в 2-кл., школа з т.зв. "поглиб." вивч англ. м. Встигає добре, крім англ. - інтерес зник ще в 1 кл. Зміст коментаря вчительки - з апломбом - "батьки повинні робити так, щоб їй було комфортно на уроках вчити англ., т. б. мовити, батьки нехай вчать, а вона перевірятиме, як навчили.". Англ. мова в них у 2 кл. - це каліграфія -перепиши-напиши-диктант з нових слів вже на 2. уроці їх вивчення з виставл. 2-к в зошити. Вчителька була здивована при запитанні про ігрові форми навч.; усного спілкув. на уроках факт. немає, майже весь урок проводиться українською. Вдома ми, звичайно, займаємося додатково, я теж за фахом вчитель іноз. мов, але працювала в старш. кл. В мене достатньо різних друк. і аудіо матер., стараюсь більший акцент робити на усному спілкув., але надзвичайно тяжко займатися, якщо дитина категорично НЕ хоче навіть чути про англійську, а мамі інколи тяжко щовечора бути в гарному настрої після роботи для того, щоб ще й в "ігровій формі позайматися вдома" (слова вчительки). Шановні вчителі іноз. мов (і не тільки) у початк. класах, хочу донести до вас: 1. Це саме ви вчите дітей у школі 2) Це саме ви володієте /або маєте...

Indignant
володіти методикою викладання в МОЛОДШИХ класах. 3. Я розумію, що доведеться водити сина на мовні курси або в розм. клуби (принципово не буду платити вчителям з його школи за дод. занят.), щоб його зовсім не відвернуло. Дорогі вчителі, батьки вже якось самі навчать дітей іноземн. мовам, і читанню, і письму, і економіці - а ви, головне, НЕ ВІДБИВАЙТЕ рештки бажання вчитися. Одне питання - НАВІЩО тоді потрібна школа і вчителі?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не влаштовує вчитель - переведіть дитину до іншої групи.

вчитель
Очманіти! ЇЇ дитини котегорично не хоче вчити мову навіть з мамою - вчителем за фахом, та ще й мама не в доброму гуморі вечорами не бажає займатися власною дитиною, а винна шкільна вчителька, у якої таких 30, які не бажають вчитися! Виникають сумніви, що ви - вчитель (я теж хочу працювати в класах, де абсолютно всі учні бажають вивчати математику та фізику). Ви що не розуміли куди віддавали сина? Або забули спитати його раніше чи бажає він як мама вивчати англійську? А може як "справжня" мама та й ще "вчитель-професіонал" неодноразово казали сину, що шкільна вчителька неправильно його вчить? НЕ МУЧТЕ ХЛОПЦЯ - ВІДДАЙТЕ В ЗВИЧАЙНУ ШКОЛУ! Може його покликання - математика.

Indignant
«Мама не в доброму гуморі вечорами не бажає займатися власною дитиною"- не треба висмикувати слів з контексту. Це питання було задане саме тому, що я ХОЧУ допомогти дитині. Щодо переведення в іншу групу - думаю, що так. А ваша неуважність, «вчитель», до змісту написаного, і агресивна упередженість таки доказує, що ви дійсно вчитель, яких, НА ЖАЛЬ, ще багато в школах. Сподіваюсь, ситуація з часом покращиться.

вчитель
Моя "агрессивность" доказывает только то, что между физиками и лириками как была так и осталась огромная пропасть. Претензий к "мама ... неодноразово казала сину, що шкільна вчителька неправильно його вчить" нет, значит, таковое имеет место. Вы представляете, что будет творить ваш сын на уроках в старшей школе!? Под защитой такой мамы??? НА ЖАЛЬ вы больше мама, чем учитель. Быть мамой еще не значит уметь воспитывать и учить детей. Если в школах будут работать только мамы само понятие образование исчезнет.

Indignant
Я не скандальна мамаша, яка бігає в школу. Хотіла, щоб класн.керівник запросила її на батьк. збори, і вона б розказала про свої проблеми у викладанні англ. нашим таким тупим дітям, але та виявилася дуже зайнятою особою. Перший особистий контакт з нею був випадковим, але я не встигла навіть привітатися, як посипалися претензії, яких до того цілий рік не було, одна з них, що погано читає і що треба щось робити, то я й роблю, якщо вже вчителька на це не здатна, маючи по три уроки на тиждень. Я мама, і для мене головне – моя дитина, а не виконання вчителем навч. програми. І якщо ви уважно читали, то я НЕ працюю в школі, і слава Богу.

Indignant
І, до речі, ніколи я не казала сину, що "вчителка його неправильно вчить". Але я цікавлюсь у нього, чим саме вони займаються на уроках і що не подобається. І перестаньте вже на уроках "орать" на дітей, або йдіть зі школи.

вчитель
Вы имеете право присутствовать на уроках в школе. Так пойдите и посмотрите как проходять уроки, как учитель учит детей, как ваш ребенок и другие дети ведут себя на уроке. Поговорите с классным руководителем, завучем, если предметник не контактная. Если вы считаете, что словарный запас 2-классника достаточный для усного общения (что сомнительно), донесите свою точку зрения, обоснуйте.

Поскольку вы не совсем понимаете, что основная обязанность учителя выполнять именно учебную программу, то не могу удержатться от камня в ваш огород:
А вы неверно ушли из школы потому, что не сумели не орать на детей (столкнулся я с таким когда учитель - молодая мама, перестает "орать" на учеников, а потом бегает по школе и жалуется, что ее ученики перестали слушаться и учиться перестали, успеваемость видители упала и директор этим недоволен) и, соответственно, выполнять учебную программу. Хотя, "слава Богу, що я НЕ працюю в школі" говорит о том, что вы оттуда просто СБЕЖАЛИ, чтоб не иметь дело с такими как вы сами и такими как ваш сын.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Давайте тритушимо емоції.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua