Osvita.ua Вопросы Мой ребенок Якщо я знімаю квартиру у Києві, чи потрібно мені оформляти реєстрацію?
Вопрос и ответы на него

Якщо я знімаю квартиру у Києві, чи потрібно мені оформляти реєстрацію?

Tihofregato
Якщо я знімаю квартиру у Києві, чи потрібна мені оформляти реєстрацію? Як це все відбувається за законом і на практиці? (Можливо запитання не в тему,але буду вдячна за допомогу)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Очень много людей, которые живут и работают в Киеве и не зарегистрированы.

aladdin85
За законом (ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні») нове місце проживання (за цим законом (ст. 3) місцем проживання — це місце, де Ви проживаєте понад шість місяців на рік, тобто більшу частину року) необхідно реєструвати (ст. 6), це на той випадок, коли Ви в Києві «надовго». Робиться це в територіальному підрозділі Державної міграційної служби.
А на практиці це роблять далеко не всі, хто змінює місце проживання.

Tihofregato
Дуже дякую за допомогу

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!