Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Lena Zev
Чи можливо залишити учня для повторного навчання? 

Мати учня 5 класу малокомплектної сільської школи бажає залишити сина на повторне навчання в 5 класі. Заява написана 22.06.2017. Рішення педради про перевід учнів прийнято 29.05.2017. Учень має середній бал річного оцінювання 8,2. Мати вважає, що син не достатньо глибоко засвоїв знання (в даному класі 2 учні, відповідно організовано індивідуальне навчання зі зменшеним тижневим навантаженням). Якщо дитину залишити, то він потрапляє в клас, де вже є 3 учні, тобто годин більше. Як в такій ситуації має діяти адміністрація навчального закладу, якщо мати категорично відмовляється від навчання її сина в 6 класі?

Студент
Отримання медалі 

У 9 класі дитина отримала 9 з української мрви за семестр та 10 за рік.Подали на срібну медаль.В 11 класі за другий семестр дитина отримала і 9 з двох предметів алгебри та геометрії.Семестрові оцінки пізніше виправили з 9 на 10, а вчитель преметник та класний керівник написали пояснювальні записки ,що оцінки 9 були виставлені помилково. Директор школи запевнив,що тільки корегована оцінка не дає право у цій ситуації отримати медаль, а виправлення з пояснювальними дає.Чи має шанс і право дитина отримати срібну медаль.

Nazar Rakivnenko
Не берут в 10 класс 

Здравствуйте, моего брата не хотят принципиально брать в 10 класс,просто запретили и заставили писать по собственному желанию, проходной бал в школе 6,5, у него средний 7.Куда обратится ? Имеют ли они на это право ? И есть вообще такое понятие как средний бал для перевода в 10 клас? Спасибо.

андрій
якщо 8 балів з дпа чи претендуєм на срібну медаль 

якщо 8 балів з дпа чи претендуєм на срібну медаль

Владимир Агарков
Ускоренные курсы 

Сын имеет высшее образование (Харьковская юракадемия), служит в зоне АТО, в ДПСУ, звание сержант. Можно ли ему пройти ускоренные курсы вашей академии и получить офицерское звание? С ув. Владимир.

Андрей Гончаренко
Обязан ли ребенок идти в школу, с 6 лет? 

В детском саду сказали, что с января 2018 года изменяется законодательство, и теперь дети будут обязаны идти в школу с 6 лет. Так ли это? Или у родителей остается выбор - в 6 лет или в 7?

Андрій
Чи має право педколектив ? 

Всім привіт. Підкажіть будь ласка чи має право педагогічний колектив на чолі з завучем чи директором школи, на відвідини сім'ї учня на предмет ознайомлення з соціальним чи матеріальним становищем дитини в сім'ї . Та ще одне запитання, підскажіть , моя дитина під час канікул, або на вихідному дні зламала руку на дитячому майданчику ( дитині 10 років ) і в школі від мене вимагають написання пояснювальної записки стосовно вказаної події, це правомірно чи ні ?. І якщо правомірно то на якій підставі я повинен її написати ?.

Дмитро Чапля
Куди моя дитина може поступити з таким переліком ЗНО? 

Моя дитина складає іспити з таких предметів як: Хімія, Біологія, Математика, Укр. Мова Укр. Літ. Сервіси для автоматичного визначення чомусь відмовляються працювати. Не працює і сервіс пошуку вузів за переліком предметів.

Yana Litvinenko
имеет ли право ученик 4 класса получить похвальный лист,если в 1-м семестре есть 9,но все годовые оценки 10-11 баллов? 

имеет ли право ученик 4 класса получить похвальный лист,если в 1-м семестре есть 9,но все годовые оценки 10-11 баллов? если нет,то в каком документе это обозначено?

Хтось
Повинна дитина у четвертому класі ходити у другу зміну? 

Повинна дитина у четвертому класі ходити у другу зміну?

Ольга Іщенко
Кваліметричний підхід до оцінки розвитку дитини.Як зняти захист сторінки у програмі? 

Підкажіть будь ласка, як зняти захист сторінки "Бланк протоколу",щоб ввести бали оцінювання. програма видає ввести пароль. Який пароль ввести?

Мила Скрипникова
загубили регестраційний лист 

загубили лист регістраціі що робити?

Віталій
правила прийому до ДНЗ 

моїй дитині було відмовлено в прийомі до ДНЗ на 2017/2018 навчальний рік на тій підставі, що станом на 30 вересня 2017 року дитині не виповнилось 2 повних роки (дата народження 03.10.2015) з поясненням "такі правила". Яким нормативним документом регламентоване таке обмеження по віку?

Божена
моя дитина захворіла,викликали швидку,наступного дня пішла на зно з температурою.під дією медикаментів погіршилась концентрація уваги... 

моя дитина захворіла,викликали швидку,наступного дня пішла на зно з температурою.під дією медикаментів погіршилась концентрація уваги з чорнетки не переписав всі відповіді.що нам робити ?чи можливо піти на додаткову сесію?

Ірина
Які предмети обовязкові для вивчення у 6-му класі? В якому документі можна знайти цю інформацію для 7-го та 8-го класів? Дякую 

Які предмети обовязкові для вивчення у 6-му класі? В якому документі можна знайти цю інформацію для 7-го та 8-го класів? Дякую

Antonina Iliukh
механізм виставлення річних оцінок з фізичної культури 

Якщо за І семестр учень був в основній групі і отримав семестрову оцінку в балах, а у ІІ семестрі за станом здоров"я був переведений до підготовчої чи спецмедгрупи і отримує відповідно запис "зв" чи "зар", який механізм виставлення річної оцінки? Дякую

Павел Москаленко
Куда можно поступить после 9-го класса 

Добрый день ! Хотел спросить мой ребонок хочет поступить на организатора мероприятей "педогог-организатор " после 9-го класса , куда можно поступить подскажите !

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!