Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Юлия Бердникова
Дети инклюзия 

Скажите пожалуйста детский садик работает до 17:00, мой ребенок находится в группе инклюзия (к моему ребенку предоставлен ассистент) воспитатель говорит что ассистент работает до15:00 и я должена забирать ребенка 15:00,так как воспитатель не обязана с ним сидеть. Муж работаю до 17:00 я по 12 часов не всегда получается забрать приходит мая мама забирать16:45."Действительно ли я должна забирать своего ребенка в15:00 или я имею право забрать сына в 17:00 как делают это другие родители?"В младшей группе мама особенного ребенка забирает в 17:00 бардак только в нашей группе. Спасибо заранее.

ok
оцінювання в 5 класі 

Підкажіть які предмети є обовязковими для оцінювання в 5 класі? інтересує такий предмет як хореографія.

NatKa Mikheeva
Чи можуть батьки вплинути на питання обрання вихователя в дитячому садочку? 

Справа в тому, що у дітей в молодшій групі був один вихователь, потім відбулися, якісь зміни в кадрах і нам заміними вихователя, доречі на досить досвідчену та хорошу, всіх вона влаштовує, ми разом з нею перейшли до середньої групи і тепер нам говорять, що в старшу групу ми перейдимо до іншої виховательки, хоча раніше завжди вихователі доводили свої групи до випуску! І тепер батьки не хочуть зміни вихователя, так, як старша група, це підготовка до школи а наша вихователька в цьому відношенні нас дуже влаштовує! Директор садка запевняє, що батьки не впливають на прийняття таких рішень! Підскажіть, будь ласка, що нам робити!

masha
Одноразова допомога при народженні дитини 

Чи прийняли новий закон і коли він вступить в силу про збільшення одноразової допомоги при народженні дитини в 2018 році?

Laura Zaera
Чи дозволяється учню середнії школи перескладати семестрові оцінки з предметів? 

У нашому ліцеї рішенням педради відмінили перескладання семестрових. Чи не є це порушенням прав дитини? чи не йде таке рішення всупереч наказу МОН? та які саме оцінки (бали) можна перескладати?

Ira Tsaruk
чи буде дитина відмінником? 

Добрий день! Мене цікавить, як зараз вираховують оцінки для відмінників, по річних оцінках, чи семестрові також враховуються? Дякую.

Iryna
золотая медаль 

Спсибо за ответ, но как в таком случае понимать: Загальні положення п.1.3.Список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається керівником навчального закладу за результатами РІЧНОГО оцінювання в 10 класі та 1 семестрі 11 класу і затверджується на засіданні пед.ради?

Dilyara Chepok
права дітіні 

Діти балуються в школе Трое батьків вірішіли провчіть чужіх дітей прійшлі в школу зібрали 4 учнів погукалі зауча діректора і сказалі ім що воні не едуть на Єкскурсію почалі розбіратіся з німи сазалі заучу і діректору щоб воні повернулі гроші учням Малі воні на це право?І повинні воні булі погукати батьків чі самі розбіратіся з дітьми?

CD
Як можна за бажанням батьків замінити вчителя в початковій школі 

Вчитель початкової школи чітко не вимовляє звуки? Батьки скаржаться на письмо дітей, вимову цифр. Як його можна замінити ?

CD
в листопаді 2017 року вийшла з дикретної відпустки (4 роки в д/в) вчитель початкових класів, про яку батьків першокласників не попереджал?... 

в листопаді 2017 року вийшла з дикретної відпустки (4 роки в д/в) вчитель початкових класів, про яку батьків першокласників не попереджали з першого класу і яка жодного дня не вчила цих дітей, тобто вона не йшла з цього класу в д/в. З іншою вчителькою батьки організували клас з 1 вересня 2016 (ремонт приміщення, вікна, жалюзі, освітлення), вчителька організувала дітей (навчання, дисципліна, спілкування) все всіх влаштовувало. І ось 27 листопада вийшла інша вчителька з декретної відпустки, яка пропрацювала всього один вересень місяць в 2013 році і пішла в декрет (до дектета була атестована як вчителька продовженого дня), до цього ж вона змішано вимовляє близько 8 звуків, говорить тихо. ЇЇ не чітка дикція буже бентежить батьків, дітей які займалися з логопедом. На перервах теж немає раніше встановленої дисципліни. На звернення, листи батьків до директора школи, районного, обласного управління освіти залишити попередню вчительку (першу), з нормальною, чіткою мовою відмовляються - Закон про декретку відпустку основний; вона (друга) не погоджується йти на групу продовженого дня і заставити її не можуть; в законах,...

Irina
Вступ до 1 класу 

Чи є якийсь закон, про вікові норми щодо прийняття дитини до 1 класу 2018 року по НУШ? Дуже потрібен витяг. І ще, чи маю я якісь права як вчитель?завуч веде 3,клас,ії 58 років, і вона прямо заявляє, що не прийдуть дітей до школи у2018 році(школа сільська) поки вона не доведе 4 клас, або кине 4 клас, щоб ій була робота ще 2 роки....як мені діяти? Я прийнята вчителем інформатики, але за дипломом вчитель початкових класів і ці першачки мали б бути моїми)((

Сергей
За яким держстандартом навчаються нинішні 9-ті класи? 

За яким держстандартом навчаються нинішні 9-ті класи? Які предмети и за якими програмами вони будуть навчатися в 10-11 класах? Бажано посиляння на конкретні документи

metod
санитарные нормы для покрытия пола в танцевальном классе 

во внешкольном учебном заведении проходит капитальный ремонт. в танцевальном классе подрядчик предлагает покрыть пол ламинатной доской. знаю, что существуют специальные нормы для пола в танцевальном зале (дерево, танцевальный линолеум) для избежания травмоопасных ситуаций на занятиях. Пересмотрела все санитарные нормы для учебных заведений, не могу их найти, кроме рекомендаций еще советского периода. Подскажите, пожалуйста, есть ли какие-то особые требования к полу в танцевальном зале в законодательной базе Украины?

Irina
1 клас 

Чи приймуть дитину до школи, якщо дитині у вересні виповниться 6 років?

Primary
Про наповненiсть класу 

Пiдскажiть, будь ласка, ...за нормативними документами кiлькiсть учнiв у класi не повиннна перевищувати 30 чоловiк. А у нас в класi 41 учень. Чи порушує закон адмiнiстрацiя школи? Або куди можна звернутися ? Бо вiд такоï кiлькостi страждає якiсть навчання.

Таня Якорь
Потеря сертификата ВНО 

Здравствуйте, был утерян сертификат вно, как можно его восстановить. Проживаю и учусь в Крыму. Спасибо

Люда Никитенко
хто відповідає за дитину під час навчання у школі 

під час перерви діти ходять до магазину розташованого поряд зі школою, директор школи забороняє що в цьому випадку робити

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!