Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Хтось
Повинна дитина у четвертому класі ходити у другу зміну? 

Повинна дитина у четвертому класі ходити у другу зміну?

Ольга Іщенко
Кваліметричний підхід до оцінки розвитку дитини.Як зняти захист сторінки у програмі? 

Підкажіть будь ласка, як зняти захист сторінки "Бланк протоколу",щоб ввести бали оцінювання. програма видає ввести пароль. Який пароль ввести?

Мила Скрипникова
загубили регестраційний лист 

загубили лист регістраціі що робити?

Віталій
правила прийому до ДНЗ 

моїй дитині було відмовлено в прийомі до ДНЗ на 2017/2018 навчальний рік на тій підставі, що станом на 30 вересня 2017 року дитині не виповнилось 2 повних роки (дата народження 03.10.2015) з поясненням "такі правила". Яким нормативним документом регламентоване таке обмеження по віку?

Божена
моя дитина захворіла,викликали швидку,наступного дня пішла на зно з температурою.під дією медикаментів погіршилась концентрація уваги... 

моя дитина захворіла,викликали швидку,наступного дня пішла на зно з температурою.під дією медикаментів погіршилась концентрація уваги з чорнетки не переписав всі відповіді.що нам робити ?чи можливо піти на додаткову сесію?

Ірина
Які предмети обовязкові для вивчення у 6-му класі? В якому документі можна знайти цю інформацію для 7-го та 8-го класів? Дякую 

Які предмети обовязкові для вивчення у 6-му класі? В якому документі можна знайти цю інформацію для 7-го та 8-го класів? Дякую

Antonina Iliukh
механізм виставлення річних оцінок з фізичної культури 

Якщо за І семестр учень був в основній групі і отримав семестрову оцінку в балах, а у ІІ семестрі за станом здоров"я був переведений до підготовчої чи спецмедгрупи і отримує відповідно запис "зв" чи "зар", який механізм виставлення річної оцінки? Дякую

Павел Москаленко
Куда можно поступить после 9-го класса 

Добрый день ! Хотел спросить мой ребонок хочет поступить на организатора мероприятей "педогог-организатор " после 9-го класса , куда можно поступить подскажите !

Вікторія Владімірова
Звільнення від ДПА з англійської мови в 11 класі за результатом Міжнародного сертифікату 

Доброго дня! Будь-ласка роз'ясніть ситуацію. Чи може бути звільнена учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи, яка в 2016 році отримала сертифікат (диплом) мовного іспиту ІELTS - англійська мова з результатом рівня С1. Міське управління освіти не приймає відповідні документи, що є підставою для звільнення від ДПА з англійської мови. Звертає увагу на лист МОН України від 13 березня 2017 року№ 1/9-149 "Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році" та орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 н.р. в якому зазначено лише рівень B-2 – що за бажанням випускника можуть зараховуються як результати ДПА. Спеціаліст міського управління освіти стверджує, що якщо цього немає в листі МОН України, то звільнити не можна. До 31 березня 2017 року були внесені внести відповідні зміни до реєстраційних даних, ученицю було знято від проходження ЗНО. Учениця також претендує на нагородження Золотою медаллю. Як мені бути? Як доказати, що учениця дійсно заслуговує на...

Oleh Malets
Розміщення інформації про англомовні табори 

Доброго дня, нас цікавить процедура розміщення інформації про наші табори на вашому ресурсі boyarcamp.com

Vika
Похвальный лист 

Если у ребенка в 1семестре 2 девятки, а во втором все десятки. Получит ли ребенок похвальный лист?

Angela Karutcenko
Вікові обмеження індивідуального навчання 

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, до якого віку може навчатися дитина з особливими освітніми потребами на індивідуальному навчанні в спеціальній школі? Якщо можна скиньте силку на закон, згідно, якого вона може навчатися до 18 років.

Vika14
Чи можна закінчити 11 клас у школі, ступінь якої знижують? 

Коли школу знижують з ІІІ до ІІ ступеня через невелику кількість учнів, що робити дітям, які зараз в 10 класі? Чи можна їм завершити навчання в рідній школі?

Татьяна Савченко
Чи мають право не взяти дитину до 10 класу як що навчажться добре ? 

В звязку з тим що у школі набирається лише один 10й клас і кількість бажаючих дітей більша ніж дозволено , деяких дітям відмовили в переході до 19го класу . Рішеня було прийнято шляхом голосуваня вчителів , в не залежності як дитина вчиться.

Иван Бурцев
за плохое поведение могут исключить из школы? или нет 

за плохое поведение могут исключить из школы? или нет

Елена Шевченко
Чи має право адміністрація школи забороняти всі репетиції всі заходи підготовки до випускного? 

Нашим дітям адміністрація школи заборонила збиратись у школі 11- класникам та репетирувать, готуватись до випускного. Чи законно це?

Viktoriia Tsurkanova
порядок переведення дитини з ясельної групи в молодшу в ДНЗ 

Підкажіть будь-ласка, чи існує нормативний документ, який регламентує чіткі вікові рамки для переведення дитини з ясельної до молодшої групи. Дитина вже рік відходила у ясельну групу, 06.09.17 виповнеться 3 роки, але станом на 01.09.17 ще 3х немає. Чи має право така дитина на перехід до молодшої групи (з 3х до 4х років), чи повинна ще рік відсидіти в яслях (з 2х до 3х років)? Друге запитання, як наслідок з попереднього, у майбутньому чи приймуть таку дитину через три роки до школи у віці 6 років без 6 днів(5 повних років та 350 днів ) ? Чи дитина зможе потрапити до школи лише у 7 років без 6 днів? Дякую.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!