Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Светик Беседина
Пропал классный журнал 

Подскажите, пожалуйста, что делать, если в классе пропал журнал. Не - кто виноват?, а как его восстановить? В законодательстве прямого ответа не нашла. Все оценки каждую неделю выносились классным руководителем в дневники. Есть тетради и папки с контрольными работами. Правомерно ли будет перенести оценки в новый журнал или прийдется переписывать все контрольный, начиная с 1 сентября, хотя уже февраль, и за первый семестр оценки выставлены в табеля. Спасибо.

Валентина Ткачук
Чи маю я право супроводжувати свою дитину, яка навчається у 1 класі, до її класу? 

Дирекція школи неодноразово робить в категоричній формі зауваження батькам про те, щоб дітей 1 класу не супроводжували до їх місця навчання - до класу. Клас знаходиться на другому поверсі, сходи слизькі, бігають учні старших класів, а тому є небезпека травмування дитини. Буду вдячна, якщо Ви мені поясните мої права у цій ситуації.

Ирина
Право на перевод ребенка в другой класс в середине учебного года 

Здравствуйте! В нашем классе очень сложная обстановка, связанная с присутствием в нем учеников, регулярно нарушающих и препятствующих нормальному проведению уроков. Простыми словами - полный беспредел и игнорирование, нежелание вести себя адекватно и уважать права одноклассников. Я уже не говорю, об учителе,который не в состоянии нормально проводить урок. Всвязи с этим, учителя, по моему мнению, мягко говоря, предвзято относятся ко всему классу. От этого напрямую страдают дети, не получая в полной мере материал. Обращались к руководству с просьбой исключить нарушителей из класса, результатов нет. Мы так понимаем, что ситуацию не изменить, поэтому хотим перевести ребенка в другой класс - она сама нас об этом просит. Дочь хорошо учится, но успеваемость снизилась. Можно ли по закону это сделать в середине года?

анонім
В мене не повне тижневе навантаження, є дитина до 3 років,яка часто хворіє. чи маю я право брати лякарняні по догляду за дитиною і як часто? 

В мене не повне тижневе навантаження, є дитина до 3 років,яка часто хворіє. чи маю я право брати лякарняні по догляду за дитиною і як часто?

Iryna Gladysh
Мало уроків англійської мови в 7 класі 

Чому в 7 класі тільки 2 уроки англійської мови в тиждень? Київська інженерна гімназія. Та й сама програма з англ. мови неефективна. Діти англ.мови не знають, спілкуватись по англійськи не уміють. Щоб хоча б трохи навчитись англ.мови, батьки змушені наймати репетиторів. Чому вичення англ.мови в школі - формальне, а не таке як в сусідніх країнах (Польші, Чехії, Угорщині і т.д.)?

Олічка Кроник
оплата в декреті 

йдучи в декретну відпустку на 3 роки я писала заяву, "прошу надати відпустку на 3 роки по догляду за дитиною з щомісячною виплатою". тепер я хочу запитати це виплачується тільки соціальна допомога чи я ще можу отримувати гроші з роботи????

Kris Kristi
Чи залишиться стипендія? 

Якщо мати навчається і у неї є дитини, надається право на соціальні. стипендію. А якщо наприклад бабуся оформить декретом, бо мама на навчанні, а батько на роботі немає з ким залишити дитину. То чи тоді мамі ще будуть виплачувати соціальну степендія???

Лариса
Кому видають свідоцтва з відзнакою після закінчення 9 класу? 

Скажіть будь ласка, якщо протягом усього навчального процесу були поточні оцінки від 7 до 12, але тематичні та семестрові від 10 - 12, чи мають право такі учні отримувати свідоцтво про закінчення 9 класу з відзнакою. Поточні оцінки - враховуються?

Марія Лиськова
розрахунок тематичного балу 

на яких основах викладається тематичний бал з математики у 5 класі чи є якісь нормативні документи чи на розсуд вчителя? І чи має вирішальне значення у розрахунку оцінка за контрольну роботу?

ВК
оцінювання 

Моя дитина, 7клас, захворіла наприкінці грудня і не перебувала в школі до початку нового семестру. В цей час вчителька по світовій літературі виставляє один бал за вірш, хоча дитини не було в школі, аргументуючи це тим, що вона має обов'язково заповнити колонку у журналі "вивчення напам'ять", виставляє низьку тематичну оцінку і відповідно семестрову. Хіба не мала вона поставити "не атестований з теми" і не враховувати одиницю?

Тетяна Супрун
Можно ли перевестись в ваш университет из другого города? 

Мой племянник поступил на платное обучение в фармацевтический университет г.Харькова в 2016г,в связи с изменением семейных обстоятельств хотим перевести его в г.Киев, возможно ли перевестись к вам.Спасибо

Юліанна Коста
Оцінка за поведінку. Виствляти чи ні? Це пережитки минулого? Невже це явище має право на існування в сучасній школі?... 

Оцінка за поведінку. Виствляти чи ні? Це пережитки минулого? Невже це явище має право на існування в сучасній школі?

Lyubov Svitenko
Нагородження "Похвальним листом" 

В нашій школі склалася така практика: якщо дитина має за 1 семестр з предмету "9,"а за 2-й - "10", то , хоч за рік у нього буде "10", він уже не має права на нагородження "Похвальним листом". Чи у вас теж так?

Оксана Шулика
Чи обов*язково учні повинні виконувати контрольні роботи? 

Дитина пропустила урок на якому виконували тематичу контрольну роботу. Вчитель наполягає на її виконанні на іншому уроці. Чи має він на це право?

юля
чи має право вчитель з туберкульозом працювати в школі? 

якщо декілька вчителів в одній школі (лікують туберкульоз на стаціонарі в туберкульозному диспанцері кожен рік)а потім далі навчають дітей!чи мають вони право навчати дітей з відкритою формою туберкульозу?

Yury Babenkov
Куда поступить? 

Девочка заканчивает 11класс и хочет выучиться на следователя,с чего лучше начинать?Поступать в какой колледж или институт?На какой факультет?Мама девочки говорит что нужно подавать документы в несколько учебных заведений,так как (а вдруг не пройдёт по баллам)Посоветуйте пожалуйста.И с кем можна проконсультироваться по этой теме более подробно?Заранее благодарен.Проживаем в г.Фастов,Киевская область.

Мария
правильно чи ні оцінена робота з російської мови 

Доброго часу доби! Прошу висловити думку щодо оцінювання, наявності грубих або негрубых помилок у роботі з російської мови. Самостійна робота з російської мови (наскільки зрозуміло із зошита - з двох завдань) - в першому завданні треба було провідміняти за відмінками два слова (живий та неживий іменник) Помилка в першому завданні: порядок відмінків не відповідає табличному, також скорочення відмінків відрізняються від підручника (наприклад, замість П. п. - Предл.п., в такому ж дусі і інші відмінки). Всі закінчення іменників правильні, помилок в словах немає. Результат: перекреслене перше завдання, 6 балів. Друге завдання виконувалося в класі у процесі спільної роботи, тому я не можу його розглядати. Але оцінка виставлена після всієї роботи. Так прав чи ні вчитель, перекресливши повністю перше завдання як невірно виконане? І які це помилки - грубі або негрубі? Буду вдячна за відповіді, особливо з зазначенням джерела, на якому грунтується думка. Дякую!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!