Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Valentina Vladimirova
Оцінювання 

Моя дитина хворіла більше двох тижнів (є довідка).Відповідно пропустила уроки. Вчитель виставила "не атестація" з англійської мови (хоч на останньому уроці перед виставленням оцінок за тему дитина була на уроці, вчитель навіть не попередила).В загальному дитина вчиться на 9-10 балів. Хочу знати на скільки це правомірно і що в такому випадку робити?

Vova Ttnnv
может ли учитель приходить на работу с явними признаками вирусной инфекции? 

учитель часто приходит на урок явно больной заражая детей. Дети естественно болеют. Затем педагог обвиняет детей и их родителей в том,что ученики много пропускают занятий.Какие действия родителей в данной ситуации?

Валентина Демидова
оптимізація шкіл 

чи правомірно створювати при школі І-ІІІ супенів дитячий садочок без попереднього обговерення з колетивом школи та громадою села, в той час коли на території громади знаходиться ще одна малогабаритна школа, яка не має, навіть, де-яких класів, а також не дає результативності( за підсумками ЗНО та олімпіад). Наша школа має капітальний ремонт будівлі( утеплення фасаду школи, заміна даху, стеклопакети), в той час, як школу, у сусідньому селі треба ремонтувати повністю. Чи є це оптимізацією і збереженням бюджетних коштів. просимо вас надати відповідь як можна швидше. Дякуємо вам!

Марина Сухобок
Додатковий вихователь чи помічник вихователя для дитини-інваліда... 

Додатковий вихователь чи помічник вихователя для дитини-інваліда

ася
Чи можна серед року перевести дитину в іншу школу? 

Чи можна посеред року перевести дитину в іншу школи чи лише в другому семестрі?

Инна Иценко
чи можуть батьки подивитись олімпіадну роботу дитини 

чи можуть батьки подивитись роботу дитини

Инна Иценко
чи можуть батьки подивитись олімпіадну роботу дитини? 

чи можуть батьки подивитись олімпіадну роботу дитини

Инна Иценко
стосовно результатів олімпіади 

чи можуть батьки подивитися олімпіадну роботу дитини ?

Nadia Vashchuk
Які є пільги для вчителя під час вагітності та пологів? 

Працюю вчителем у школі#12 м. Ірпеня. Виховую доньку. Маю другу вагітність.На облік по вагітності стала з вересня.Оскільки не маю місцевої прописки аналізи та УЗД довелось здавати платно: узд-350 грн. Аналізи крові 235грн. та сечі 260грн. Повторне узд знову 350грн. Про оплату пологів конкретної офіційної інформації не можу дізнатись ніде. Очевидно , що все це є корупційними схемами.Від лікаря так нічого і не дізналася з приводу моїх пільг на обслуговування як вчителя держ.школи. Отже моє запитання: чи мають вчителі платити за послуги державної установи Міністерства охорони здоров'я? Де дізнатись інформацію про захист прав вчителя під час вагітності та пологів. Дякую.

Татьяна Дрокина
Перехід в іншу школу дитини з інклюзивною формою навчання 

Доброго дня. У мене дитина-інвалід (була розщілина піднебіння, тому є деякі проблеми з вимовою), яка в цьому році пішла до 1 класу. Ми пішли в школу, яка знаходиться далеко від дому, бо в один клас йшло дві дівчинки на інклюзивну форму, яким дали вчителя-асистента. По проходженні першої чверті ми помітили, що допомога асистента дитині не потрібна, а в школу ходити далеко, дитина заморюється, бо має ще й аритмію. Я хотіла б перевести її в школу, яка знаходиться в 100 метрах від нашого дому. Але не знаю, як правильно перевести дитину-інваліда, яка навчається на інклюзії, хоча їй би підійшов звичаний клас, та і у себе в школі її навчання нічим не відрізняється. Дитина й сама хоче перейти.

Даша Солдатова
Як захистити дитину в школi, якщо вчитель приховуэ правду? 

Мою дитину старшокласники побили в школi,це зафiксовано.Щоб цi хлопцi не понесли покарання вчитель з незрозумiлих менi мотивiв захищаэ iх стверджуючи,що вони весь час знаходилися бiля неi.Як я можу добиться справедливостi?

Олег Дутка
іноземна мова з 1 клвсу 

Чи мають право батьки на свій розсуд обирати іноземну мову (англійська\німецька)для своєї дитини? І чи має право адміністрація школи надавати примусово німецьку мову першокласникам,коли батьки писали заяви на вивченям англійської. Дайте обгрунтовану відповідь по даним питанням,і якщо можна,на які статті закону України про освіту можна було б зсилатись батькам? Буду дуже вдячний за відповіді.

Lena Marlet
Думка про роботу 

Ціква думка педагогів про посібник http://note.marlet.com.ua/ Зошит для розвитку інтелекту дітей

natalka72
платні послуги в навчальних закладах 

тренер с образованием,который не состоит в штате дет.сада,может вести кружок-хореография?Спасибо.

Urtica
Домашні завдання на канікули 

У гімназії , де навчається мій син, практикуються домашні завдання на канікули (незалежно від того, початкові це класи чи ні). Зараз, у 5 класі, домашні завдання також задано майже по всіх предметах. Чи правомірно це?

Svetlana
Чи має прово учень 8-го класу переписати поточну контрольну роботу за яку отримав один бал. 

учень отримав 1 бал за поточну контрольну роботу з української літератури, чи мае право він її переписати?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!