Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Олександр
як бути коли не можливо купити парти для 1 класу? 

Парти для 1 класу не можливо купити. приймають замовлення тільки на кінець жовтня! оце реформи по українські, а між іншим наш "вельмишановний" пан Гройсман на всю Україну кричав, якщо діти 1 вересня сядуть за старі парти то віддасть їх в рахунок оплати тим хто їх туди поставив.

Anna Kutsa
Стосовно ДНЗ 

Доброго дня. Підскажіть будь ласка чи вказано, що дитина переводиться до молошої групи в повні 3 роки? Чи можуть перевести в 2 і 10?

Svetlana Kirichenko
Где взять справку, что дочка, интерн 6-го курса, не военнообязаная т.к. у неё не было военной кафедры? 

Дочка после окончания 6-го курса ун-та Богомолец, факультет стоматология, переводится на 7-й курс интернатуры в Житомер, а там у неё требуют военный билет. Она не числилась на военной кафедре и не военнообязаная. Тогда ей говорят принесите справку, что вы не имеете военный билет. Где брать эту справку?

Алекс
Чи має право адміністрація школи? 

Чи має право адміністрація школи не зараховувати учня у 10 клас школи, у якій навчався 9 років, якщо до 1 серпня ненадана справка медичного огляду.

Andrey
Переведення в інший державний коледж на місце, що фінансується з державного бюджету студента після першого курсу у зв’язку з закриттям освітньої програми з ініціативи директора коледжу, де навчався студент за рахунок державного бюджету. 

Добрий день. Студент закінчив 1 курс коледжу. Адміністрація коледжу повідомила про закриття освітньої програми і запропонувала студентам самостійно шукати коледжі, де продовжити навчання за освітньою програмою, що закривається. Прошу повідомити чи повинен коледж повідомити МОН про закриття освітньої програми з проханням провести перерозподіл місць, що фінансується з державного бюджету на користь коледжу, який погодився навчати студента за умови перерозподілу бюджетних місць?

Ірина Сафяник
Які документи потрібно подавати у загальноосвітню школу на екстерн 10-11 клас і коли? чи потрібно якісь іспити чи ні? 

Які документи потрібно подавати у загальноосвітню школу на екстерн 10-11 клас і коли? чи потрібно якісь іспити чи ні?

Vika
Як подавати заяву:в електронному вигляді чи паперовому? 

Я виховуюсь в неповній сім'ї(дочка матері одиначки).Як мені подавати заяву:в електронному вигляді чи паперовому?

Тая Болотная
Атестати з відзнакою 

Чи відомо, коли видадуть дітям атестати з відзракою...видалитільки медалі, є додаток,а самого атестату немає...дякую

Вікторія Шеремета
заниження середнього бала 

Моїй дитині занизили середній бал в додатку до свідоцтва (9клас), в дома перерахували, замість 8 балів 7.8. І це не тільки моїй дитині так порахували, що з цим робити ?

Tatyana Chernyavskaya
Имеет ли сын льготу при поступлении? 

Имеет ли сын право поступать по квоте, если ему 18 лет будет 5 июля,удостоверение ребенка инвалида от 6 до 18 лет, ЗНО писал на спец условиях,диагноз тугоухость?!

Александр Ковеня
Як забрати документи після відрахування з ВНЗ? 

Мою дитину відрахували з ВНЗ, але про документи залишені в університеті, ми згадали тільки через деякий час. Поясніть, ті хто в цьому тямлять, як довго буде тривати ця процедура і що саме вимагається від нас? P.S. Дитина вчилась на бюджеті, на підставі квот.

Сергій Осипенко
підручник 

Добрий день! Скажіть, будь ласка, що робити, якщо дитина загубила шкільний підручник? Бібліотекар каже, що батьки мають придбати новий підручник за ціною інтернет-магазину (200грн), інакше не видасть підручники для всього класу. Дякую

Наталия Демченко
Интернет магазин Бонза 

http://bonza.club

Елена Дьякова
Інклюзія. Чи є законними дії чиновників? 

Дитина із СД ходить в середню групу військового ЗДО. Батьки взяли довідку, що дитина потребує інклюзивної групи. Але їм відмовили, посилаючись на те, що командир військової частини не хоче вносити посаду асистента вихователя в штатний розпис. А відділ освіти вимагає від директора іншого ДНЗ взяти цю дитину 21 по списку в старшу групу, хоча в Законі чітко прописано, що дітей в інклюзивній групі має бути не більше 15. Чи законними є дії чиновників?

Adel Sunrise
Дитина вчиться за програмою для дітей ЗПР 

Дитина навчається за програмою для дітей із затримкою психічного розвитку, який документ про освіту в 9 класі отримає. Які це нормативні документи? Дякую!

Татка
Додаткова соціальна відпустка батькові 

Добрий день! Мій чоловік працює в школі працівником із технічного обслуговування, я -педагог-організатор. У нас троє дітей. Чи може додаткова соціальна відпустка на 10 днів надаватися моєму чоловікові?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!