Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Grundo Berker
Подскажіть... 

Подскажіть

Alla
Держзамовлення 

Добрый вечер, объясните, пожалуйста, ситуацию по поводу держзамовлення. При поступлении в ДНУ им. Олеся Гончара, мы были в рейтинге седьмые (специальность 292). Бюджетных мест было 5. При зачислении 2 абитуриента не сдали документы, в итоге мы стали четвертыми. По правилам приема в ВУЗы на свободные места зачисляются последующие абитуриенты? В августе месяце нас никто об этом не проинформировал, с началом обучения студент задавал вопросы в деканате. Объяснили, что эти места убираются Министерством образования. А как же мотивация для молодежи? Или здесь что-то не так. Заранее благодарю за разъяснение.

Ирина Феленко-Стогорнюк
ДПА в 9 класі 

В школі 5 паралелей 9 класів. Чи можуть учні писати заяви педагогічній раді про вибір предмету для здачі ДПА? Чи може педагогічна рада обрати різні предмети для здачі ДПА учням одного класу?

Ruslan Travin
Вместе с золотой медалью ребенку вручили подарок, сейчас требуют оплату налогового сзора 

В 2016 г по окончанию 11 класса вместе с золотой медалью ребенку в школе вручили в подарок планшет. Сейчас, в 2018г, оказывается, на школу пришло письмо от бухгалтера что подарки, полученные учениками облагаются налогом. Только в 2018г сейчас мы узнали стоимость подарка- 5819 грн. и то, что необходимо заплатить налог в размере 985 грн. и военный сбор. Додатково листом повідомили, "що відділ освіти не є податковим агентом для учнів шкіл, тому, у разу несплати податків, отримувачи дарунків самостійно несуть відповідальність за несплату" Пожалуйста, разъясните правомерность действий.

Ruslan Travin
Вместе с золотой медалью ребенку вручили подарок, сейчас требуют оплату налогового сзора 

В 2016 г по окончанию 11 класса вместе с золотой медалью ребенку в школе вручили в подарок планшет. Сейчас, в 2018г, оказывается, на школу пришло письмо от бухгалтера что подарки, полученные учениками облагаются налогом. Только в 2018г сейчас мы узнали стоимость подарка- 5819 грн. и то, что необходимо заплатить налог в размере 985 грн. и военный сбор. Додатково листом повідомили, "що відділ освіти не є податковим агентом для учнів шкіл, тому, у разу несплатиподатків отримувачи дарунків самостійно несуть відповідальність за несплату" Пожалуйста, разъясните правомерность действий.

Roman Chelpan
Возможно ли участие в дополнительной сессии ЗНО? 

Имею ли мой ребенок право на участие в дополнительной сессии ЗНО, если пропускает по причине выезда за границу по заранее купленному билету для участия во дне отрытых дверей иностранного ВУЗа?

Вікторія Барнич
З якого віку дитину зараховують у перший клас? 

З якого віку дитину зараховують у перший клас?

сонечко
зарахування до ДНЗ 

Добрий вечір.Сьогодні зіткнулася з таким питанням при написанні заяви щодо зарахування дитини до ДНЗ.Я з дитиною прописана в сусідньому селі,але проживаю по місцю прописки чоловіка і працюю в школі по місцю проживання.І мені повідомили, що так як моя дитина прописана в іншому селі, то її буде зараховано до цієї школи в останню чергу, тобто за наявності місць. І ще, що заяву вони приймають лише від мами.Розумію,що це порушення, але питання в іншому.Чи може написати заяву мій чоловік, житель цього села, яке обслуговує ця школа територіально, хоч дитина з ним не приписана???

Зінаїда Єпур
Медична довідка 

чи потрібно проходити медогляд для вступу дитини до першого класу?

Елена Мирошниченко
Вплив неатестованої теми на атестат з відзнакою 

Дитина хворіла протягом двох тижнів. За тему з алгебри стоїть «неатестовано». Чи перешкоджає наявність неатестованої теми отриманню диплома з відзнакою?

Тетяна Пронишин
питання про оцінки 

Хто несе відповідальність за вчасне оцінювання учнів? Як швидко оцінки мають бути відомі? Бо з деяких предметів дізнаємося оцінки в кінці семестру. Існує електронний щоденник, але не заповнюється. Класний керівник каже, що оцінювання педагоги ведуть кожен у своєму особистому журналі. В кого в першу чергу це вимагати? Вчителі часто повідомляють про оцінки за контрольні чи самостійні на уроці, однак якщо дитини не було - інформація відсутня. Вважаю це повним провалом спілкування між школою і батьками.... Які законні вимоги до цього і які кроки змін першочергові? Дякую.

Карло Бруни
моему ребенку на 1 сентября будет полных 5,7 лет, нас отказали брать в школу 

В январе 2018 года я написала заяву в школе, чтобы моего ребенка приняли в школу в 2018 году в первый класс. Заяву приняли и копию свидетельства о рождении.Я спросила, берут ли они детей в 5,7 лет, на что мне ответили, что не могут никому отказать. Со спокойной душой пошла домой. И мы начали подготовку к школе. Дождавшись собрания в школе, я пришла. К окончанию собрания, начали читать списки, кто к какой учительнице идёт. Своей фамилии я не услышала.подошла к директору. И спросила, почему меня нету в списках? Как только она узнала,что ребенку на 1 сентября будет 5,7 лет, на что мне отказали в принять ребенка в школу ДР ребенка (25.01.13). Могут ли мне отказать? Могу ли я, все таки добиться, чтобы моего ребенка приняли в школу?

Люся Мельник
результати 4 етапу олімпіади з укр мови та конкурсу ім. Шевченка 

Напишіть, будь ласка, де опубліковані підсумкові протоколи 4 етапу конкурсу ім. Шевченка та 4 етапу олімпіади з укр. мови та літератури. Щиро дякую

НІКА
помилка чи ні 

Шановні читачі! Чи є серед Вас вчителі математики? У нас (батьків) назріло дискусійне питання, прошу Вас допомогти. Завдання 4 класу по математиці: "Запиши пропущену одиницю вимірювання, щоб рівність була правильною 2т 520 кг + 4...= 2 т 920 кг. " Варіанти відповідей різні - 400 кг і 4 ц. Яка з них вірна. Дякую.

Тетяна Троян
Березень 2018 рік. У навчальному закладі немає 1 класу. Дитину, не приймають до школи (переїзд на ПМЖ). Відповідь батькам - не закладено в тарифікацію. Чому порушуються конституційні права дитини, як правильно поступити? 

Березень 2018 рік. У навчальному закладі немає 1 класу. Дитину, не приймають до школи (переїзд на ПМЖ). Відповідь батькам - не закладено в тарифікацію. Чому порушуються конституційні права дитини, як правильно поступити?

Ukrainochka
Чи можно моїй дитині прийти до школи з кольоровим волоссям? 

Донька планує на вихідних пофарбувати волосся у яскравий не природній колір. Що їй можуть на це сказати та чи можуть змусить перефарбуватися або вигнати зі школи?

Татьяна Лакуста
про видачу атестатів про загальну середню освіту 

Чи можна замовити у 2018 році атестат колишньому студенту коледжу, що був відрахований у 2011 році на третьому курсі? За період навчання атестат не замовляли. Які потрібно документи для цього? Буду вдячна за відповідь.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!