Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Ирина Натарова
які документи підтверджують статус дитини-напівсироти 

які документи підтверджують статус дитини-напівсироти

Анастасия Богаткина
Праздник для ребенка 

Хочу сделать праздник для ребенка... Подскажите где можно купить искусственный снег? Хочу удивить малыша)))

Екатерина Маликова
Детская обувь для футбола 

Подскажите детские бутсы нужно покупать размер в размер или немного больше?

Anton Stetsko
Новогодние наклейки 

Где можно купить детские новогодние наклейки?

БОДЯ
ДЛЯ ЧОГО Потрібен ідентифікаційний код і паспорт в 9 класі 

в школі вимагають ідентифікаційний код і паспорт в 9 класі начепто для оформленя документів код потрібний для фінансови виплат ПРИЧОМ ТУТ ШКОЛА ПРИЧОМ

Анастасия Богаткина
Подарок для ребенка 

Идеальный подарок для ребенка который занимается футболом?

Інна Калита
не віддають свідоцтво 

Чи має право директор школи не віддавати свідоцтво по закінченню 9-го класу,мотивуючи це тим що була написана заява про зарахування до 10-класу,але ми передумали і хочемо поступати до ВПУ

Ольга Дудар
Група продовженого дня в першому класі 

В кінці серпня була написана заява на те що дитина залишатиметься в групі продовженого дня в школі. Сьогодні хотіла лишити дитину в цій групі, вчителька відмовила, аргументуючи, що в класі тільки 30 місць, в групу вже ходить більше 40, і взагалі заяв було 70. Що робити в даній ситуації. Я з жовтня маю виходити на роботу, і хотілось би мати певність, що моя дитина зможе лишитись на групі.

Александр
Знайти тризначне просте число 

Математика

Інна
Чи змінюється вчитель з англійської мови при зміні чисельності учнів щорічно? 

Надайте, будь ласка, відповідь на питання стосовно Наказу 128 від 20.02. 2002 року. У першому класі був розподіл на дві підгрупи з англійської мови, тому що було 29 дітей. У другому – 27 дітей. Відповідно - їх з’єднали в одну групу. Тому, особисто в нас змінилася вчителька (осталася з тієї групи). У третьому класі – 28 дітей – знов поділили – знов вчителька змінилася. В четвертому – 27 дітей – знов з’єднали – знов вчителька змінилася. Питання: Чи не знущання це над нашими дітьми? Які знання будуть в них з англійської мови? Тому що всі ми розуміємо як важко переносять діти зміну вчителя! Чи немає якихось роз’яснень - якщо група вже була поділена у першому класі – то залишаються вже зі своїм вчителем навіть при зміні кількості учнів?

СТУДЕНТ
Чи повинні лікарі написати в допуску до прийняття в ДНЗ рекомендації. 

В 2017році дитина зламала ногу ( перелом стегнової кістки), в цьому році при прийомі в ДНЗ написали основна група здоров'я. Чи правильно це?Чи повинні були вказані рекомендації?Якщо знову щось станеться, хто за це буде відповідати?

Serg
У деяких приладах прояви магнітного поля струму не є бажаними. У таких приладах використовують біфілярну намотку: провід скручують удвоє так, щоб обидва його кінці опинилися поряд. У чому сенс такої намотки ? 

Срочно. У деяких приладах прояви магнітного поля струму не є бажаними. У таких приладах використовують біфілярну намотку: провід скручують удвоє так, щоб обидва його кінці опинилися поряд. У чому сенс такої намотки ?

Юлия Шевцова
Група продовженого дня 

Чи може директор школи відмовити другокласнику в перебуванні в групі продовженого дня,через неслухняність?дякую

Сергій Осипенко
Чергування учнів 

Чи зобов'язані учні чергувати в їдальні під час уроків?

Ирина Белошицкая
Вчитель вимагає носити шкільну форму, але не у всіх дітей. Як діяти? 

Чи є форма обов"язковою у звичайній сільській школі. І що відповідати, коли її вимагають. Дякую

Алекс
Чи маємо ми право самостійно вибрати предмети для вивчення? 

Вивчаючи програму для 10 класу, ми зрозуміли, що є можливість вибрати з таких предметів як інформатика, трудове навчання і мистецтво два предмети для вивчення. Якщо дитина обирає трудове навчання і мистецтво, то чому завуч змушує вивчати інформатику і трудове навчання/ пояснюючи тим, що вони так вирішили/. Це правомірне рішення адміністрації?

Nadya Arnold
Чи є дії адміністрації школи правомірними? 

Добрий день! Звільнився вчитель французької мови (друга іноземна). Адміністрація школи не відкриває вакансію і сказали, що фр.мови в школі не буде. Дітей, які провчились 2 роки (6 учнів в групі), починаючи з 5-го класу, планують переводити на іншу мову (німецька або польська). Якщо німецька: то посадити цихи дітей в групу 5-го класу. Якщо польська: то об'єднати з паралельною групою в цьому ж класі, де діти вивчають польську вже 2 роки. Чи є дії адміністрації школи правомірними? Або, як має діяти адміністрація в такому випадку і згідно, яких інструкцій?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!