Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Даяна11.6
Яким повинен бути середній бал в атестаті? 

Чи можливо поступити з низькими оцінками,але за весь час навчання підняти свій равень..просто пізно взялись за голову..

Ната
Навчання дитини 

В 3 клас прийшла нова дівчинка з Ізраїлю. Вона не розуміє і не знає української мови, не знає російської. Говорить лише на своїй мові. Проблема в тому, що її не можна вчити так як ми не розуміємо один одного. Скажіть як в цій ситуації бути? Що робити? Якими положеннями користуватися?

Марина
Звільнення від фізичної культури 

Чи є можливість за новим Законом про Освіту звільнити дитину, що займається спортом, від уроків фізичної культури.

Марина
На підставі яких документів можно звільнити дитину-спортсмена від уроків фізичної культури? 

На підставі яких документів можно звільнити дитину-спортсмена від уроків фізичної культури?

DM_1679
Немає змісту та висновку, а так все добре))) 

http://ru.osvita.ua/vnz/reports/dpju/24965/ якщо вам не складно додайте висновок та зміст )Дякую за увагу!

Olga Inina
Як перевести на дистанційну форму навчання учня 1 класу за заявою батьків? 

Батьки учня 1 класу звернулися до адміністрації навчального закладу з проханням перевести їхню дитину на дистанційну форму навчання. Але учень не підлягає жодній із категорій дітей, згідно із положення МОНУ "Про дистанційну освіту", що має можливість навчатися дистанційно. Як діяти адміністрації?

Елена Юшкина
атестація учня з предмета 

Учень перейшов до 9-го класу школи, де обов'язково вивчаються 2 іноземні мови-англійська та польська . В школі де він навчався раніше польська мова не вивчалася взагалі. Чи аттестується учень з польської мови за 9 клас, якщо ні, то чому?.Які записи вносяться до свідоцтва про базову середню освіту.

освітянин
Згода на обробку персональних даних учнів 

Доброго вечора! Чи правомірно директор школи вимагає у батьків надати згоду на персональну обробку даних дитини (учня) + ксерокопії паспорта батька або матері(1, 2 стор., місце прописки)? Дякую.

Альона Федишн
частина софіївського собору у якій розміщувались сходи а стіни були оздоблені фресками 

частина софіївського собору у якій розміщувались сходи а стіни були оздоблені фресками

Inna
Як оцінити дитину з предмету? н\а 

Доброго дня, шановні колеги! Відразу уточню, що справа стосується учениці 7 класу, у якої я є класним керівником. Дівчинка не відвідала жодного уроку з географії у цьому навчальному році, посилаючись на те, що вона боїться вчительку. Нещодавно я таки вмовила її, пішла з нею на урок, як вчитель так і дитина ведуть себе нормально. Мали розмову з батьками, аби хтось з адміністрації, психолог чи класний керівник супроводжував дівчинку на уроках, але почули відмову. Батьки не згодні з цією пропозицією, так як мати дитини ще з шкільного життя має особистий конфлікт з вчителькою географії. А працювати з батьками це ще важче. Перша тематична оцінка - н\а. Наразі дівчинка не ходить на уроки, тому відповідно в неї стоять н. Якщо вона буде не атестована із предмету (а географія починається з 7-го класу) за семестр та за рік, що робити? Вперше з таким стикаюся. Перечитала багато законів, там вказано, що н\а може бути лише з поважної причини. І чи допустять дитину до здачі ЗНО? Взагалі які наслідки можуть бути та як вийти із ситуації? Працювали спільно з адміністрацією та психологом з батьками, але спільного рішення так і не дійшли. Завчасно вдячна за відповідь!

Вероника Перевезенцева
Вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа 

Мій син - студент другого курсу одного з Київських коледжів. Після другого курсу вирішив вступати до ВНЗ. Але директор коледжу сказала, що ЗНО, які здають в коледжі не підходять для вступу до ВНЗ, так як вони за скороченою програмою. І взагалі, коледж має право подавати документи на атестати пізніше шкіл, тому атестати будуть готові у вересні, коли документи до ВНЗ буде пізно подавати. Підкажіть, будь ласка, на скільки це відповідає дійсності, і як можна домогтися від керівництва коледжу видати атестати так, щоб дитина встигла подати документи до ВНЗ

Вероника Перевезенцева
вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа... 

вступ до ВНЗ після другого курсу коледжа

Тетяна Давидюк
Групи з вивчення окремих предметів 

В 10 класі протягом осінніх канікул директор перевела 2 учнів до паралельного класу, тепер у класі 27 учнів. Повідомила, що клас не буде поділеною на групи, лише англійська та польська/німецька. Чи правомірно робити такі зміни посеред навчального року?

viktoriya
дитину у садку неперевели з ясель у різновікову групу 

Моя дитина народжена 24.12.2014 один рік відвідувала содок ясельну групу, 1 серпня всіх діток перевели у різновікову групи мою дитину неперевели її залишили ще на один рік у яслях. Моя дитина майже до п'яти років буде у яслях... Я хочу щоб мою дитину перевели у різновікову групу по її віку.

Жанна Гриднєва
Переведення з коледжу в коледж на 1 курсі 

Моя дитина навчається на 1 курсі коледжа за спец.Видавнича справа на бюджеті. Хочем перевестись в інший коледж на спец.Прикладна екологія. Обидва коледжі відносяться до одного Університету та вступні екзамени дитина здавали також до обох, з високим рейтингом вступу на бюджет. Перший місяць навчання показав, що вибір був хибний. На сьогодні один директор відпускає, другий - приймає, навіть є звільнене бюджетне місце, але Університет, якому підпорядковані коледжі, зтверджує, що переведення можливе тільки після першого курсу. Дитина втрачає час, вивчає зовсім інші предмети, розуміє, що помилилася з вибором та шукає шляхи вирішення. Але як, без зайвих перешкод, оформити все документально правильно та головне в зимову сесію здійснити задумане. Дякую

ирина
Как четверокусник—крымчанин может продолжить обучение в вузе и при этом получить украинский аттестат, если только теперь выяснилось, что образовательный центр вовремя не отправил этого студента в школу для аттестации? 

Моя дочь—третьекурсница при переводе в Киевский ТНУ в августе подала необходимые документы и свои контактные данные в образовательный центр Крым—Украина данного вуза. Весь сентябрь она сдавала академическую разницу, а когда пришла в декенат, ей сказали, что зачислена она быть не может, так как срок обмена уже пропущен. Мы в отчаянии... Сорвались из Крыма в уверенности, что никаких препятствий для крымчан нет, документы подали вовремя... Что нам делать?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!