Osvita.ua Вопросы
Вопросы без ответов
Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Myla
право на викладання  

Скажіть будь ласка, чи дає право диплом магістра права викладати правничі дисципліни в школах та вищих навчальних закладах, дякую.

Kate Pogrebnyak
Сертификат ЗНО 2016  

Будет ли действовать сертификат ЗНО 2016 при поступлении в ВУЗ в 2018ом году?

Вчителька
Сумісництво і робота вчителя  

Доброго дня. Я 2 роки працюю у шкільній бібліотеці на півставки і за сумісництвом маю 3 години малювання. Скажіть, будь ласка, чи можна зробити так, щоб години малювання були основною роботою, а бібліотека - за сумісництвом? Скільки годин потрібно викладати, щоь я була педагогічним працівником, а не бібліотекарем? Який може бути оклад, і скільки я можу отримувати за бібліотеку за сумісництвом, якщо матиму півставки?

Sayman Dim
Оплата звання "старший вчитель" методисту закладу позашкільної освіти  

Підкажіть чи оплачується (якщо "так", то як) звання "старший вчитель", яке було присвоєно минулого року в школі, методисту закладу позашкільної освіти. Щиро дякую за обгрунтовану відповідь

komsomolskaya_25
Зарплата викладачiв коледжiв  

Чому така несправедливiсть????? Чим викладач гiрший нiж учитель????? Слухаючи заяви наших мiнiстрiв, скрiзь чути слова: учитель, педагогiчний працiвник - пiдвищення зарплати! I тут питання - хто ж такий викладач?????? Невже, не педагогiчний працiвник?????? Тодi ХТО - пояснiть!!!!! Друкую i сльози на очах!!!! Я - викладач другоi категорii, працюю в педагогiчному коледжi, де ми готуэмо майбутнiх вчителiв, навчаэмо рiзних методик! I моя ставка 3392, а студент, який закiнчив наш заклад i пiшов працювати у школу маэ - 6700!!!!!! Так де ж справедливiсть??????? Але й це ще не все!!!!!! Тепер прибиральники й вахтери будуть отримувати мiнiмальну зарплату 3700, а у нас нiчого не змiниться!!!! Як було 3392, так i залишиться! У бухгалтерii говорять: так у вас ж надбавки э!!!!!! Так э!!!!! Але ж прибиральники i вахтери не перевiряють зошити по вечорам, не готують конспекти, не проводять заняття, виховнi заходи i т.д.!!!!!!!! То ж невже ми не заробили гiдноi зарплати ???????? Що ж це за реформи такi?????? Скинули нас на мiсцевi бюджети, так нам нiхто звiдти НIЧОГО не доплачуэ!!!!! Чим ми гiршi вчителiв, вaхтерiв, прибиральникiв?????????

магда
Чи має право директор НВК на методичний день?  

Чи має право директор НВК на методичний день? Якщо так, то які документи це підтвердять?

Евгения Маслова
Заробітна плата методиста  

Скажіть, будь ласка, чи має право методист відділу освіти отримувати надбавку за престижність 20% ?

Ірина Миколаївна
Формат подачі заявки на публікацію  

В якому форматі подавати відеофайли в презентації?Який максимальний розмір файлу для подачі заявки,так як презентація без додаткових матеріалів не йде.

artem
Мораторій на проведення перевірок навчальних закладів  

Держ інспекція з якості освіти запровадила у 2018 році мораторій на проведення перевірок. Законом про освіту скасовано атестацію навчальних закладів відділами освіти. Проте, незважаючи на зміни в чинному законодавстві, деякі відділи освіти продовжують проведення методичних днів та перевірок. Чи є правомірними такі дії? Чи стосується мораторій на проведення перевірок навчальних закладів відділів освіти та управліннь освіти? Якщо так, то чим це регламентується?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!