Osvita.ua Вопросы
Вопросы без ответов
Яна Бурлачка
Какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?  

Добрый день. Скажите пожалуйста, какие документы нужны для поступления в ВНЗ в 2016 году?

Danil Kondratenko
Як отримати стипендію?  

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Александр Верещаев
Как можно зарегистрироваться на дополнительную сессию ВНО. какие документы для этого необходимы?  

как можно зарегистрироваться на вторую сессию ЗНО. какие документы для этого необходимы?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое?  

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза?  

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о?  

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Maryana Hula
Атестація без курсів  

Я закінчила навчання у 2011 році,двічі була в декреті ,перший декрет 2 роки і другий також.Чи потрібно мені проходити курси перед атестацію?Чи є в мене право атестуватись без курсів?

Нана
Скорочення штату.  

Доброго дня! 30.08.2018 мене планують скоротити на підставі пункту 1 статті 40 КЗпП з посади викладача математики. Я за дипломом вчитель математики та інформатики , але інформатику мені не пропонують, мотивуючи це тим, що мене взято на посаду викладача математики. Викладачі інформатики мають навантаження по 950 год. Чи можу я претендувати на години, які розподілені серед викладачів інформатики зверх основного навантаження?

Ольга Бузницкая
Підручники для учнів 10-х класів  

Зрозуміло, що учні 10-х класів не матимуть підручники на початку навчального року. Чи не можна розмістити електронні версії підручників для користіування учнями тв педагогами?

Ann
Дубликат аттестата и диплома ВПЛ  

Добрый день,был оставлен диплом и аттестат на временно аккупированной территории, куда обращаться за дубликатов

Olha Yefimenko
Вчитель не в освітньому закладі  

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи може працівник бути прийнятий на посаду "вчитель", якщо організація не має поки що акредитації як освітній заклад?

ZloyXoxol
"ЗНО онлайн"  

Приношу извинения за некорректно поставленный вопрос.2 дня назад проходил "ЗНО" по истории Украины за 2007 год.При попытке получить результаты система выдала "Помилка 3".Спустя 30 секунд раздел "ЗНО онлайн" и "Вступ.ОСВІТА.UA" вовсе перестали работать.P.S.DOCENT-модератор?

ekalvat
Добрий день!Де можна знайти програму поглибленого вивчення історії у 9 класі (зміни 2017-2018 н.р.)? Сайт МОНу оновили - програма зникла, посилання не працюють - сторінку не знайдено.  

Сайт МОНу оновили - програма зникла, посилання не працюють - сторінку не знайдено.

ekalvat
Добрий день!Де можна знайти програму поглибленого вивчення історії у 9 класі (зміни 2017-2018 н.р.)? Сайт МОНу оновили - програма зникла, посилання не працюють - сторінку не знайдено.  

Сайт МОНу оновили - програма зникла, посилання не працюють - сторінку не знайдено.

Diana Anton
дуже цікавить дане питання, так як не знаю чи варто мені вступати на педагогіку вищої школи задля того, щоб працювати в школі.  

в 2019 я отримаю диплом бакалавра політології. в дипломі буде вказано, що я можу працювати викладачем суспільних наук та історії. чи зможу я з цим дипломом працювати в школі?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!