Osvita.ua Вопросы
Вопросы без ответов
Tetyana Makarova
Як правильно на ЗНО з історії формувати відповідь?  

Купили свіже видання Історія України 10-11 класи в таблицях і схемах. Спантеличені формулюванням Велика вітчизняна війна. Якщо будуть на ЗНО запитання по цій темі,то як же ж її правильніше називати у відповідях?Велика вітчизняна чи друга світова? А взагалі я в шоці від цього посібника,безліч граматичних помилок,про депортацію кримських татар взагалі не згадується,9 травня-День Перемоги, а.Сахаров і його повернення.Хтось контролює таку писанину? Будем ЗНО з історії проходити інтуїтивно.

Наталя Лаба
шкільна документація  

Вітаю. Підкажіть будь ласка, що входить до списку шкільної документації, що може перевірятися начальником відділу освіти, методистом (і без попередження). Чи зобов'язаний вчитель давати їм для звірки своє календарне плануваннята

Anastasiia
Чи можу зберегти державне місце?  

Доброго дня! Я навчаюсь на другому курсі ОА, але маю бажання перевестися в інший університет, зберігаючи за собою державне місце. Але хочу отримати освіту до кінця в ОА (ще 2 курси) , але на заочній формі навчання. Чи можна так зробити?

Artem Samoylenko
Чи можу я відмовитися, чи не не прийти на сдачу ЗНО  

Добрий день, в мене є запитання. При реєстраціЇ я вибрав 4 предмета, це математика,українська та англійську і їх сдаю як дпа. 4 предметом я взяв історію, але без дпа. Для вступу до потрібного мені вузу потрібно лише математика, укр, та англ. Тому мені цікаво, чи я можу відмовитись від сдачі зно по історії, так як вона мені не потрібна ?

lena
семестрова  

Допоможіть, будь ласка. Як правильно виставити дитині семестрову оцінку, якщо вона має одну тематичну "8" а іншу - неатестована(хворіла)? На мою думку слід ставити "8", але моя думка не співпадає.. Чи є роз`яснення ?

Fox Chost
Чи отримаю я атестат?  

Доброго дня , я не знаю як правильно запитати, тому зразу до справи. Я навчаюсь в філії проф. ліцею . Під час реєстрації на зно я вказав два додаткові (фізику й математику )предмети крім Історії України та української мови та літератури. Це два обов'язкові предмети , моїм одногрупникам достатньо здати тільки їх та дпа з математики для отримання атестата​. Мені цікаво знати, чи мені достатньо так само як і їм написати ці два зно і дпа для отримання атестата , чи мусово здати також два додаткові іспити також ? Чи необхідно здавати два додаткові зно крім двох основних для отримання атестата?

Надежда Табишяр
Классное руководство 10х классов  

После 9го класса остался вместо 2-х 1 класс. Кто из классных руководителей должен быть назначен на классное руководство? Имеет ли значение количество детей оставшихся из каждого класса?

Віта Іванова-Федоренко
Закриття школи. Робочі місця  

В ОТГ 4 школи. Три школи І-ІІІ і одна -І-ІІ. Я працюю в школі І-ІІ ступеня, її планують закрити. У мене дитина- інвалід і я розлучена. Чи повинна забезпечити мене громада робочим місцем? Які я маю права? ДЯКУЮ

Назар Муляр
Поділ дітей на класи  

Доброго дня. Просимо надати роз'ясненя з такого питання. У ст. 14 ЗУ "Про загальну середню освіту " вказано, що Наповнюваність класів закладів загальної середньої освіти не може перевищувати 30 учнів. У нас така ситуація : відповідно до заяв у 1 клас 29 дітей мають вік 6 років. Троє дітей мають вік менше 6-ти років ( 5 років 11 місяців ). Чи можемо ми утворити два класи, якщо в сумі дітей 32, а отже більше як 30.(Відповідно до ст.14.) Чи впливають діти народжені після 1 вересня на поділ класів. Дякуємо за відповідь.

Vchytel
Пришкільний табір  

Підкажіть ,будь ласка ,хто повинен працювати у пришкільному таборі та готувати сценарії до заходів під час зміни? Дякую

Надія Сулима
Чи можуть батьки першокласників відмовитись від вчительки,яка б мала їхніх дітей набирати до школи?  

Чи таке може бути?

Надія Сулима
Цікаво  

Чи можуть батьки першокласників відмовитись від вчителя,який мав би набирати їхніх дітей до школи?

Галина Михолат
тарифний розряд  

Я працювала у школі вчителем історії, мала вищу категорію, звання "вчитель-методист". У 2014 році пішла на пільгову пенсію. У 2018 році я вийшла на роботу на посаду асистента вчителя. Мені оплачують роботу по 11 тарифному розряду. До атестації асистента я повинна отримувати зарплату по 11 тарифному розряду чи по 14 (вища категорія)?

Anatolii Boriak
чи має право вчитель початкових класів читати уроки образотворчого мистецтва  

Чи має право вчитель початкових класів читати уроки образотворчого мистецтва в 5-7 класах? І на підставі яких положень. Дякую!

Славік
джерела реферату  

які джерела реферату?? http://osvita.ua/vnz/reports/biolog/22967/

Славік
джерела реферату  

які джерела реферату?? http://osvita.ua/vnz/reports/biolog/22967/

Ната
Робота в пришкільному таборі.  

Хто має працювати в пришкільному таборі. Які нормативні документи регламентують роботу в пришкільному таборі. І що має робити в таборі вчитель математики або інформатики? Дякую за відповідь

Sr
Чи можна здобувати одночасно 3 освіти?  

Одну за денною формою навчання та дві заочно?

Sr
Чи можна здобувати одночасно 3 освіти?  

Одну за денною формою навчання та дві заочно?

vchutel
Чи моджу я відмовитися від роботи у таборі?  

Добрий вечір! Я працюю вчителем. Свого класу не має. Чи може адміністрація школи назначити (примусити) мене працювати влітку в пришкільному таборі? Чи можу я взагалі відмовитися від цієї роботи?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!