Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

Поновлення на бюджет

Екатерина
Чи можу я відновитись на бюджет,якщо була відрахована два роки тому з 2го курсу, відновитись до іншого вишу на таку саму спеціальність? Адже у законі сказано,що якщо будуть зараховані всі кредити ,то і відшкодування фактично немає,тобто це можливо при відновленні на спеціальність,за якою було навчання.
Проте при розрахунку суми, яку потрібно сплатити, вона може дорівнювати нулю. Це можливо, якщо студент провчився за попереднім місце навчання менше семестру, або ж йому було зараховано всі кредити ЄКТС за новим місцем навчання

DOCENT
У Вас дещо застаріла інформація по порядку відшкодування.
В кінці 2016 р. до нього внесено зміни. Якщо особа провчився менше семестру, а бо ж була відрахована, і не складала сесію, за один семестр доведеться заплатити в будь-якому випадку. Хіба, що Ви склали повністю сесію і написализаяву на відрахування "за власним бажанням".

"5. Розрахунок коштів, що підлягають відшкодуванню здобувачем вищої освіти, який навчався за державним або регіональним замовленням за денною формою навчання, здійснюється за такою формулою:

S = Σ (Vі × 0,5) × ((K - Kз)/K),"


"К - загальна кількість кредитів ...
Кількість кредитів трансферно-накопичувальної системи навчального семестру, у якому здобувач вищої освіти не завершив навчання і вибув з вищого навчального закладу за попереднім місцем навчання, встановлюється на рівні нормативу кредитів трансферно-накопичувальної системи на один навчальний семестр (30 кредитів трансферно-накопичувальної системи незалежно від фактичної тривалості навчання здобувача вищої освіти протягом останнього навчального семестру за попереднім місцем навчання);"

Екатерина
тобто,за останній семестр,це 30 кредитів?а якщо заліковим був лише один предмет,та чи можливе в такому випадку поновлення на той самий курс,а не перевступ?Дякую

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться: