Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

Чи можна навчатись на магістратурі за кордоном по правознавству?

Світлана
чи можна навчатись на магістратурі за кордоном по правознавству, адже в інших країнах інші закони? я навчаюсь на юридичному факультеті і мене цікавить можливість проходження магістратури по цій спеціальності в одній із єропейських країн. чи можливо потім з цією освітаю працювати там?

aladdin85
Академічну різницю, порядок її ліквідації та відповідність дисциплін варто дізнаватись у тому закордонному виші, де плануєте навчатись на магістратурі. Звісно, в країнах з англосаксонською правовою сім'єю Вам у меншій мірі знадобиться дисципліна "основи римського приватного права", наприклад, ніж в Україні. При цьому в тих країнах можуть бути інші дисципліни, на які в Україні звертають менше уваги. Наприклад, цілком може існувати дисципліна "історія держави і права певної країни".
Тому право — досить гнучкий напрям залежно від країни, на відміну від математики чи фізики, тому всі ці деталі варто дізнаватись у конкретному ВНЗ конкретної країни.
В будь-якому разі якщо Ви бажаєте працювати з українським дипломом, необхідно буде його підтвердити.

Олег Коваленко
В Польше не возможно получить магистерское образование юриста,так как там единое магистерское образование с 1 по 5 курс.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!